Penktadienis 2015.10.09
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

„Audi“ atsakas į naują trečios serijos BMW – atnaujintas A4

2012-ųjų „Audi A4“
Gamintojo nuotr. / 2012-ųjų „Audi A4“
Šaltinis: 15min.lt
A A

„Audi“ turbūt tiesiogiai stebėjo trečios serijos BMW premjerą. Išvydę, kad bavarų automobilis atrodo puikiai, neprabėgus nė savaitei pristatė atnaujintą tiesioginį „trečiuko“ konkurentą A4.

Daugiau Gazas.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Atnaujinimų sulaukė visa A4 gama – A4 sedanas ir universalas, greitasis S4 ir šiurkštesnis „Allroad“. Iš pirmo žvilgsnio sunku pastebėti, kas buvo pakeista. Tačiau pažvelgus atidžiau, atnaujintų detalių pastebėsite daugiau nei likusių senų.

A4 priekinis ir galinis buferiai pakeisti naujais. Variklio dangtis – naujas. Priekinės dalies dizainas – naujas. Taip pat ir visi žibintai. Naujieji tapo panašesni į kituose „Audi“ modeliuose naudojamus žibintus – su LED lemputėmis išdėstytomis bangele.

Viduje – naujas vairas, atnaujintos salono medžiagos ir paprastesnis multimedijos valdymo MMI sistemos valdymas.

Šiokių tokių atnaujinimų sulaukė ir techninė automobilio dalis. Galėsime rinktis iš šešių variklių. Visi jie – su tiesioginiu degalų įpurškimu, bet neliko nė vieno atmosferinio. Visi jie gali būti derinami su „Quattro“ visų keturių varomų ratų sistema. Pavarų dėžių pasirinkimas taip pat labai gausus – šešių mechaninė, CVT automatinė (variatorius), aštuonių automatinė ir septynių pavarų dviejų sankabų automatinė.

Komentarai: 138
Parašykite atsiliepimą apie Gazas.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti