Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Frankfurto dešrelės

„Lamborghini“ stende - pats bosas Stephanas Winkelmannas
Gamintojo nuotr. / „Lamborghini“ stende - pats bosas Stephanas Winkelmannas
Šaltinis: Specialiai GAZAS.LT iš Frankfurto
0
Skaitysiu vėliau
A A

Yra tokios – baltos plonos ir ilgos. Kodėl baltos? Mano kulinarinė patirtis sako, kad normali mėsa neturėtų būti balta. Kaip vokiečiai jas išbalina visą laiką man buvo mistika.

Paprastai atvažiavus į šalį reikia paragauti vietinių patiekalų, bet Frankfurte mes tradiciškai tenkinamės „wienerschnitzeliu“. Tai toks keptos kiaulės gabalas per visą lėkštę. Kai ją atneša padavėjas, vis susimąstau ar nesumaišė lėkštės su padėklu?

Taigi, senas geras kepsnys kur kas geriau negu neaišku iš ko padaryta dešrelė.

Tas pat ir su automobiliais. Visi Frankfurte rėkia „mes žali, mes ekologiški!” Bet palaukit, o kur tikri automobiliai? Kur bepasisuksi – aplink vien hibridai ir elektromobiliai.

Vairuoti hibridą – tai tas pats, kas valgyt Frankfurto dešrelę. Lyg ir kvepia mėsa, bet ji nebent gulėjo šalia kumpio... Ačiū Dievui, yra dar tokie gamintojai kaip „Lamborghini“, kuris Frankfurte patvirtino, kad gamins „Sesto Elemento“.

Gamintojo nuotr./„Hyundai Genesis Coupe“
Gamintojo nuotr./„Hyundai Genesis Coupe“

Praėjusį savaitgalį pasivažinėjau „Hyundai Genesis Coupe“. Va čia tai mašina – „best Hyundai ever“! Ją galima pirkti vien dėl fantastiško  3,8 l V6 variklio garso. O išjungus visas stabilumo kontrolės sistemas ir dar lakstant ant šlapio asfalto jį gali suvaldyt tik geležinius kiaušinius turintis vairuotojas. Porą kartų, kai „Genesis“ subinė aplenkė priekį, galvojau geruoju tai nebesibaigs. Laimei, baigėsi.

Va čia tai automobilis – tikras geras kepsnys su krauju! O kainuoja – tiek pat kiek „Prius“! Spėkit, ką pasirinkčiau?

Tai, ko gero, pats pigiausias tikram „draiveriui“ skirtas automobilis. Tikras, seno kirpimo klasikinis GT kupė. Ačiū Aukščiausiajam (jau antrą kartą viename straipsnyje Jam dėkoju!), kad neišmirė dar žmonės su benzinu kraujyje ir tikiuosi, kad tos dienos nesulauksiu. Ir kol dar yra ant svieto nors lašelis naftos, spauskit gazą ir jauskit malonumą, tikri vairuotojai!

Iš vieno negražiausių Europos miestų specialiai Gazas.lt – Ramūnas Fetingis.

Specialiai GAZAS.LT iš Frankfurto
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas