Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už lipduką ant stiklo „valdiškas“ vairuotojas aktyvistus vaikėsi su „montiruote“ (video)

Įsiutęs vairuotojas
Kadras iš „YouTube“ / Įsiutęs vairuotojas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rusijos jaunimo judėjimo „Naši“ aktyvistai savo akcijos prieš taisykles pažeidžiančius vairuotojus Sankt Peterburge vos nebaigė perskeltomis galvomis – juos su svariu metaliniu padangų montavimo raktu smagiai pavaikė svarbus besijaučiantis vairuotojas.

Dėl šio incidento „Naši“ aktyvistai net kreipėsi į Sankt Peterburgo gubernatorę Valentiną Matvijenko, prašydami išnagrinėti konfliktą ir pareikšti savo nuomonę.

„Naši“ aktyvistai viešai išplatino vaizdo įrašą, kuriame matoma, kaip jie bendrauja su Kelių eismo taisykles pažeidžiant stovinčio automobilio vairuotoju. Jaunuoliai pasiūlo vairuotojui pastatyti automobilį tvarkingai, tačiau šis arogantiškai atsisako tai daryti, motyvuodamas tuo, kad automobilis yra su „ypatingais“ numeriais – priklauso Sankt Peterburgo miesto administracijai. Tada aktyvistai ant automobilio priekinio stiklo užklijuoja didžiulį lipduką su rusišku užrašu „Stovėjimas draudžiamas“ ir sulaukia vairuotojo agresijos priepuolio.

„Prašome Jus įvertinti vairuotojo veiksmus. Tikimės Jūsų paramos įvedant tvarką Rusijos keliuose“, – „našistai“ rašo savo laiške gubernatorei.

Tokią lipdukų klijavimo akciją „Naši“ nariai rengia nuo birželio 1-osios. Aktyvistai sulaukė nevienareikšmiškų vertinimų. Vieni juos remia, kiti tokius veiksmus laiko chuliganiškais ir savanaudiškais, kuriais tiesiog siekiama reklamuoti patį judėjimą.

Tai ne pirmas incidentas, į kurį įsivelia „našistai“. Kiek anksčiau aktyvistai Maskvoje muštynėms išprovokavo automobilio „Maybach“ vairutoją. Pastačius automobilį ne pagal taisykles, greitai ant priekinio stiklo atsirado lipdukas. Galų gale vyrui trūko kantrybė ir jis nusprendė suduoti jaunuoliui. Ne pėščias pasirodė vaikinukas, atkakliai klijavęs lipduką – iš karto trinktelėjo atgal. Viską pamatyti galite vaizdo medžiagoje.

Komentarai
Šioje istorijoje Stiklas , Rusija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas