Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Gjensidige“ Panevėžio darželinukus aprūpino šviesą atspindinčiomis virvėmis

Renginio akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: gazas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį Panevėžio miesto savivaldybėje susitiko miesto vadovas, draudimo bendrovės „Gjensidige“ atstovai ir darželinukai. Pastariesiems buvo įteiktos šviesą atspindinčios virvės, skirtos saugiai keliauti po miestą grupėmis.

Kaip teigia akcijos organizatoriai, draudimo bendrovės „Gjensidige“ atstovai, šio projekto tikslas – didinti darželinukų saugumą bei palengvinti keliones į ekskursijas ne tik jiems, bet ir už vaikus atsakingoms auklėtojoms.

Svarbu kuo anksčiau pradėti formuoti vaiko elgesį ir ir savisaugos įgūdžius keliuose. Tai daryti reikia sistemingai, sužadinant jo norą įgyti patirties bei suvokti atsakomybę už savo ir kitų saugumą.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Renginio akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Renginio akimirka

Virvė turi 24 rankenėles, todėl jų pakaks daugumai darželinukų grupių, kuriose vaikų skaičius neviršija 24-ių vaikų

„Norime, kad Panevėžio darželinukai būtų saugūs, sveiki ir būtų ne tik miesto, bet ir visos Lietuvos žymūs žmonės. Siekdami to, mes pagaminome tvirtą virvę-atšvaitą, naudojamą saugiam vaikų grupių judėjimui. Virvė turi 24 rankenėles, todėl jų pakaks daugumai darželinukų grupių, kuriose vaikų skaičius neviršija 24-ių vaikų“, – sakė „Gjensidige“ Marketingo skyriaus vadovas Vidas Gudonis.

Šiemet bus padovanota 100 virvių – atšvaitų darželiams iš dešimties Lietuvos miestų, atrinktų pagal eismingiausias vietas. Darželius atrinkti padėjo projekto partneris – Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos.

VIDEO: „Gjensidige“ akcija Panevėžyje
„Gjensidige“ akcija Panevėžyje

„Mūsų visų tikslas – kuo mažiau sužalotų eismo dalyvių. Jų gretose ir mažųjų. Norime skatinti gerus įgūdžius gatvėje ir džiaugiamės, kad prie bendro tikslo prisideda ir kiti. Tikiuosi, kad ši žaisminga ir spalvinga šviesą atspindinti virvė vaikams tiks ir patiks“, – sakė Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos biuro Prevencijos grupės specialistė Danguolė Urbonienė.

Šiemet Lietuvoje per dešimt mėnesių jau žuvo 22 vaikai iki 18 metų. Tai net 12 atvejų daugiau nei praėjusiais metais. Panevėžyje šiemet per 10 mėnesių užfiksuotas vienas atvejis, kai žuvo dviračiu per perėją važiavęs šešiolikmetis. Tokia pati statistika mieste užfiksuota ir 2013-aisiais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas