Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policija vasarą jau pagavo per 2 200 neblaivių vairuotojų

Reido akimirka
Policijos nuotr. / Reido akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo gegužės 30-osios kiekvieną savaitgalį vykdomų reidų metu, taip pat ir per Jonines, policijos pareigūnai jau išaiškino 1 347 neblaivius vairuotojus, 846 neblaivius dviračių vairuotojus ir 23 neblaivius vadeliotojus.

Praėjusį savaitgalį, rugpjūčio 1–3 dienomis, policijos pareigūnai šalies keliuose reidų metu išaiškino 144 neblaivius vairuotojus, 92 neblaivius dviračių vairuotojus, 1 neblaivų vadeliotoją. 

Per tris dienas, penktadienį–sekmadienį, buvo patikrintas 6 811 vairuotojų blaivumas, t. y. 2,1 proc. patikrintų vairuotojų buvo neblaivūs. Lengvas girtumo laipsnis nustatytas 79 vairuotojams, vidutinis – 49 ir 16 vairuotojų – sunkus girtumas. Be to, 65 vairuotojai buvo vartoję alkoholio, bet tikrinimo metu alkoholio koncentracija neviršijo leistinos normos.

Daugiausia neblaivių vairuotojų – 26 išaiškinti Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje

Daugiausia neblaivių vairuotojų – 26 išaiškinti Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje, Panevėžio, Šiaulių ir Utenos – po 16, Vilniaus – 13, Kauno ir Marijampolės – po 12, Alytaus ir Telšių – po 11. 

Po 3 sunkiai apgirtusius vairuotojus sulaikyta Klaipėdos, Panevėžio ir Telšių apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų prižiūrimose teritorijose, po 2 – Kauno ir Šiaulių, po 1 tokį vairuotoją – Alytaus, Tauragės ir Vilniaus.

Daugiausia neblaivių dviračių vairuotojų daugiausia – 21 išaiškintas Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje, Kauno ir Panevėžio – po 16, Klaipėdos – 13.

Praėjusią savaitę, liepos 28–rugpjūčio 3 dienomis, policijos pareigūnai nustatė 621 vairuotojų ir keleivių saugos diržų, 12 mopedų (motociklų) vairuotojų ir keleivių saugos šalmų nenaudojimo atvejus, 19 nepilnamečių, važiavusių dviračiais, ir neturėjusių saugos šalmų, 8 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejus, 7 asmenis, važiavusius dviračiais, ir neturėjusių atšvaitų ar kitų šviesą atspindinčių elementų. 

Šią savaitę, rugpjūčio 4–10 dienomis, policijos pareigūnai vykdo transporto priemonių važiavimo greičio kontrolę, savaitgalį – reidus vairuotojų blaivumui tikrinti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas