Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sekmadienį minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena

Atlanto kelias Norvegijoje
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Atlanto kelias Norvegijoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį sekmadienį, rugsėjo 25-ąją, Lietuvoje minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Katalikų bažnyčiose šv. Mišių metu bus meldžiamasi ir prašoma Dievo palaimos globoti visus keliaujančiuosius, su visuomene bendraus policijos pareigūnai, bus dalijami atšvaitai, kita prevencinė saugaus eismo medžiaga, policijos pareigūnai šiai dienai paminėti organizuoja ir kitus renginius.

Rugsėjo paskutinį sekmadienį Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena paskelbė Lietuvos Vyskupų Konferencija savo plenarinio posėdžio, vykusio 2009 m. gegužės 26-28 d., metu.

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dienos minėjimas yra saugaus eismo projekto „Saugokime vieni kitus kelyje“ vienas iš renginių. Šio projekto tikslas – keisti eismo dalyvių elgesį, ugdyti kultūrą kelyje, pilietiškumą, atsakomybę ir sąmoningumą krikščioniškų vertybių pagrindu, mažinti žūčių ir sužeistų žmonių skaičių eismo įvykiuose.

Projektą, kuris vykdomas nuo 2010 metų, inicijavo Susisiekimo ministerija, Lietuvos Vyskupų Konferencija, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos.

Vairuotojus ir visus keliautojus globoja šventasis Kristoforas.

Policijos bendruomenė kviečia visus, neabejingus savo ir kitų saugumui kelyje, šį sekmadienį, rugsėjo 25-ąją, paminėti Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną.

Komentarai
Šioje istorijoje Saugukelyje.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas