Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visų laikų Lietuvos žiemos ralių nugalėtojai

Saulius Girdauskas ir Paulius Urbonas laimėjo „Winter Rally 2009“
reporteris.com nuotr. / Saulius Girdauskas ir Paulius Urbonas laimėjo „Winter Rally 2009“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prisiminkime visų laikų žiemos ralių nugalėtojus.

2009 metai:

1.Saulius Girdauskas/Paulius Urbonas („Skoda Fabia WRC“)
2.Andis Neikšans/Peteris Dzirkals („Mitsubishi Evo IX“)
3.Aivis Egle/Martins Jerums („Mitsubishi Evo IX“)
4.Rokas Lipeikis/Renatas Vaitkevičius („Mitsubishi Evo VIII“)
5.Jānis Feldmanis/Juris Vilmanis („Subaru Impreza STI“)
6.Ramūnas Čapkauskas/Tomas Šipkauskas („Mitsubishi Evo IX“)
7.Benediktas Vanagas/Ramūnas Šaučikovas („Subaru Impreza N12b“)
8.Dominykas Butvilas/Valdas Butvilas („Subaru Impreza STI“)
9.Audrius Višniauskas/Edvinas Pagirskas („Mitsubishi Evo IX“)
10.Evaldas Čirba/Gediminas Ramonas („Mitsubishi Evo IX“)
11.Andis Grinbergs/Edgars Svencis („Subaru Impreza“)
12.Martins Svilis/Aivis Aizsilnieks („Mitsubishi Evo VIII“)
13.Martynas Samuitis/Arnas Paliukėnas („Mitsubishi Evo IX“)
14.Artūras Ežerskis/Giedrius Nomeika („Subaru Impreza STI“)
15.Raimonds Strokss/Anrijs Jesse („Mitsubishi Evo X“)
16.Vytautas Baranauskas/Gediminas Celiešius („Ford Fiesta“)
17.Giedrius Kriptavičius/Ričardas Baubinas („Subaru Impreza STI“)
18.Arūnas Vaičiūnas/Snieguolė Rudžianskienė („Subaru Impreza STI“)
19.Ignas Taletavičius/Darius Augūnas („Renault Clio Sport“)
20.Darius Janušas/Remigijus Devainis („Mitsubishi Evo VIII“).

2008 metai: dėl nežiemiškai šiltų orų ralis neįvyko.

2007 metai:

1.Rokas Lipeikis/Renatas Vaitkevičius („Mitsubishi Evo VIII“)
2.Janis Vorobjovs/Guntis Ervalds („Mitsubishi EVO VIII“)
3.Vytautas Švedas/Žilvinas Sakalauskas („Mitsubishi EVO IX“)
4.Deividas Jocius/Kastytis Torrau („Mitsubishi („EVO IX“)
5.Rainer Aus/Kristo Kraag („Subaru Impreza („WRX STI Spec C“)
6.Egon Kaur/Simo Koskinen („Subaru Impreza WRX STI Spec C“)
7.Evaldas Čirba/Audrius Pivoras („Mitsubishi EVO IX“)
8.Saulius Girdauskas/Paulius Urbonas („Ford Focus WRC“)
9.Maris Neikšans/Maris Jekabsons („Mitsubishi EVO IX“)
10.Audrius Gimžauskas/Kęstutis Girštautas („Mitsubishi EVO IX“)
11.Ramūnas Čapkauskas/Tomas Šipkauskas („Mitsubishi EVO IX“)
12.Arūnas Strumskis/Napolis Vitonis („Subaru Impreza WRX STI Spec C“)
13.Andis Neikšans/Peteris Dzirkals („Mitsubishi EVO IX“)
14.Raimundas Slaboševičius/Ričardas Abelkis („Mitsubishi EVO“)
15.Vytautas Baranauskas/Edvinas Pagirskas („Subaru Impreza WRX STI“)
16.Dominykas Butvilas/Valdas Butvilas („Subaru Impreza WRX STI Spec C“)
17.Vilius Rožukas/Audrius Šošas („Suzuki Swift“)
18.Darius Janušas/Aušra Brazdžionienė („Mitsubishi EVO IX“)
19.Žilvinas Juršys/Šarūnas Tamulynas („Mitsubishi EVO VIII“)
20.Edmons Džigurs/Vasilijs Kovačs („Mitsubishi EVO IX“).

2006 metai:

1.Saulius Girdauskas/Paulius Urbonas („Ford Focus WRC“)
2.Vytautas Švedas/Žilvinas Sakalauskas („Mitsubishi Lancer Evo 8“)
3.Rokas Lipeikis/Renatas Vaitkevičius („Mitsubishi Lancer Evo 8“)
4.Audrius Gimžauskas/Kęstutis Girštautas („Mitsubishi Lancer Evo 6“)
5.Vilius Rožukas/Audrius Šošas („Mitsubishi Lancer Evo 7“)
6.Dominykas Butvilas/Valdas Butvilas („Subaru Impreza WRX STi“)
7.Deividas Jocius/Tautvaldas Juchnevičius („Mitsubishi Lancer Evo 8“)
8.Artūras Ežerskis/Giedrius Nomeika („Subaru Impreza“)
9.Vaidas Barakauskas/Donatas Drabavičius („Mitsubishi Lancer Evo 8“)
10.Dovilas Čiutelė/Kastytis Torrau („Lada VFTS“)
11.Arūnas Vaičiūnas/Darius Keraitis („Subaru Impreza“)
12.Rolandas Šaduikis/Vaclovas Čyžas („Honda Civic“)
13.Ramūnas Čapkauskas/Tomas Šipkauskas („BMW 318i“)
14.Evaldas Čirba/Audrius Pivoras („Renault Clio Sport“)
15.Ramūnas Kupstas/Arvydas Maciulevičius („VW Golf III“)
16.Jonas Gelžinis/Audrius Gelžinis („VW Golf IV“)
17.Antanas Šimelis/Gediminas Saudargas („Subaru Impreza“)
18.Gediminas Maškauskas/Modestas Urbutis („Subaru Impreza WRX“)
19.Jari Jaakkola/Tatu Nukki („Honda CIVIC TYPE-R“)
20.Jordanas Dirgėla/Alvaidas Daugėla („Renault Clio“).

2005 metai:

1.Saulius Girdauskas/Audrius Šošas („Mitsubishi Lancer EVO VII“)
2.Rokas Lipeikis/Inga Lipeikytė („Mitsubishi Lancer EVO VIII“)
3.Benediktas Vanagas/Kęstutis Jakutis („Subaru STI“)
4.Darius Vilimas/Žilvinas Žeromskas („Renault Clio RS“)
5.Vladas Pleskovas/Arūnas Mikeliūnas („Ford Escort“)
6.Arūnas Strumskis/Linas Skardžiukas („Subaru Impreza“)
7.Martynas Samsonas/Vytautas Samsonas („Subaru Impreza“)
8.Artūras Ežerskis/Giedrius Nomeika („Mitsubishi Lancer EVO VI“)
9.Vilius Rožukas/Kastytis Torrau („Renault Clio“)
10.Jonas Balčiūnas/Ramūnas Šaučikovas („Subaru Impreza“)
11.Dovilas Čiutelė/Martynas Samuitis („Lada“)
12.Ramūnas Kupstas/Arvydas Maciulevičius („VW Golf“)
13.Markas Judzentavičius/Vytenis Skardžius („Peugeot 306“)
14.Jordanas Dirgėla/Alvaidas Daugėla („Ford Focus“)
15.Tautvydas Narušis/Juozas Narušis („Subaru Impreza GT Turbo“)
16.Tomas Savickas/Svajūnas Kuizinas („Opel Kadett“)
17.Vitoldas Milius/Augustė Miliūtė („Subaru Impreza“)
18.Valdas Butvilas/Dominykas Butvilas („Subaru Impreza GT“)
19.Vilmantas Pupius/Gediminas Račas („VW Golf“)
20.Vaidas Barakauskas/Šarūnas Antulis („BMW Compact 318ti“).

2004 metai:

1.Rokas Lipeikis/Renatas Vaitkevičius („Mitsubishi Lancer EVO 6“)
2.Saulius Girdauskas/Audrius Šošas („Mitsubishi EVO 7“)
3.Evaldas Čirba/Audrius Pivoras („Mitsubishi EVO 6“)
4.Arūnas Strumskis/Linas Skardžiukas („Subaru“)
5.Audrius Gimžauskas/Kęstutis Girštautas („Ford Escort RS 2000 Maxi“)
6.Darius Vilimas/Žilvinas Žeromskas („Renault Clio RS“)
7.Vladas Pleskovas/Arūnas Mikeliūnas („Ford Escort“)
8.Artūras Ežerskis/Giedrius Nomeika („Mitsubishi“)
9.Giedrius Kriptavičius/Ričardas Abelkis („Honda Integra“)
10.Raimundas Slaboševičius/Arvydas Vasiliauskas („Mitsubishi EVO 4“)
11.Benediktas Vanagas/Artūras Vasiulis („Subaru Impreza“)
12.Jordanas Dirgėla/Virginijus Šileva („Ford Sierra“)
13.Martynas Samsonas/Vytautas Samsonas („Subaru Impreza“)
14.Ramūnas Čapkauskas/Tomas Šipkauskas („BMW“)
15.Ramūnas Aleknavičius/Jonas Stukas („VW Golf“)
16.Rolandas Šaduikis/Vaclovas Čyžas („Honda Civic“)
17.Tomas Savickas/Darius Vasiliauskas („Opel Kadett“)
18.Vilmantas Pupius/Gediminas Račas („Ford Escort“)
19.Markas Judzentavičius/Vidas Onuškevičius („Peugeot 306“)
20.Vytautas Fedaravičius/Aurimas Fedaravičius („Honda Civic“).

2003 metai:

A, R- 3500 klasė:

1. Rokas Lipeikis / Renatas Vaitkevičius („Mitsubishi“)
2. Svajūnas Čebatorius / Linas Vaitekūnas („Mitsubishi“)
3. Rolandas Zujevas / Gediminas Celiešius („Ford“)
4. Vitalis Jogminas / Laurynas Mardosas („Subaru“)

A,R- 2000 klasė:

1. Audrius Gimžauskas / Arnas Paliukėnas („Ford Escort“)
2.Rūtenis Kazakauskas / Šarūnas Antulis („VW Golf“)
3. Dalius Steponavičius / Vytenis Skardžius („Opel astra“)
4. Raimundas Slaboševičius / Arvydas Kalėda („Bmw 318“)
5. Rolandas Šaduikis / Mindaugas Rimaitis („VW Golf“)
6. Paulius Insoda / Andrius Kontrimas („Audi“)

A, R -1600 klasė:

1. Benediktas Vanagas / Kęstutis Jakutis („Honda Civic“)
2. Vytautas Švedas / Ernestas Staponkus („VW Polo“)
3. Ramūnas Kupstas / Arvydas Maciulevičius („VAZ 2108“)
4. Dovilas Čiutelė / Kastytis Torrau („VAZ 2105“)
5. Genadijus Segalis / Linas Teišerskis („Honda Civic“)
6. Tomas Savickas / Darius Vasiliauskas („VAZ 2108“)
7. Vilius Rožukas / Gediminas Vaitiekūnas („VW Polo“)

N-3500 klasė:

1. Saulius Girdauskas / Audrius Šošas („Mitsubishi“)
2. Vladas Pleskovas / Arūnas Mikeliūnas („Mitsubishi“)
3. Jonas Balčiūnas / Kęstutis Zuzevičius („Subaru Impreza“)

N-2000 klasė:

1. Darius Vilimas / Žilvinas Žeromskas („Renault Clio RS“)
2. Giedrius Kriptavičius / Ričardas Abelkis („Honda Integra“)
3. Vytautas Fedaravičius / Kęstutis Girštautas („Honda Civic“)
4. Markas Judzentavičius / Lukas Sarapas („Peugeot 306“)
5. Jordanas Dirgėla / Igoris Veremjevas („Ford Escort“)

S-3500 klasė:

1. Vidmantas Vainorius /Bronislavas Bružas („Audi Coupe“)
2. Dimitrijus Apočkinas / Sergejus Šeniauskas („Audi Coupe“)

S-2000 klasė:

1. Raimondas Bačiliūnas / Darius Izokaitis („VW Golf“)
2. Rolandas Katkus / Saulius Raškevičius („Opel kadett“)
3. Ramūnas Aleknavičius / Jonas Stukas („VW Golf“)
4. Artūras Ežerskis / Giedrius Nomeika („Opel kadett“)
5. Artūras Pakėnas / Gintautas Gylys („VW Golf“).

2002 metai:

Komandinė įskaita:
1. ASK „Greičio ruožas“ – 22 tšk.
2. Lietuvos „Porsche“ klubo II komanda – 12 tšk.
3. Neveronių ASK-Politechnika – 12 tšk.
4. Vš.Į.“Egzotikos autosportas“ – 11 tšk.
5. Lietuvos „Porsche“ klubo I komanda – 8 tšk.
6. SK „Vectura“ – 8 tšk.
7. ASK „Slikas-autosporto centras“ – 7 tšk.
8. VASK „AJAGS“ – 5 tšk.
9. SK „Revi“ – 4 tšk.
10. KASK „Viesulas“ – 1 tšk.
11. ASK „Baltijos sportas“ – 1 tšk.

Asmeninė įskaita:
Absoliuti įskaita:
1. R.Lipeikis / R.Vaitkevičius („Egzotikos autosportas“)
2. A.Gimžauskas / A.Šošas („Greičio ruožas“)
3. S.Čebatorius / V.Rimeisis (K.Girdausko ASK)

A-3500 klasė:
1. R.Lipeikis / R.Vaitkevičius („Egzotikos autosportas“)

A-2000 klasė:
1. A.Gimžauskas / A.Šošas („Greičio ruožas“)
2. R.Kazakauskas / Š.Antulis (Lietuvos „Porsche“ kl.)
3. H.Kazakauskas / A.Vasiulis (Lietuvos „Porsche“ kl.)

N-3500 klasė:
1. S.Čebatorius / V.Rimeisis (K.Girdausko ASK)
2. A.Vaičiūnas / A.Brazauskas (Lietuvos „Porsche“ kl.)
3. A.Petraitis / D.Prochorenkovas („AJAGS“)

S-2000 klasė:
1. E.Čirba / D.Alekna („Greičio ruožas“)
2. D.Jocius / G.Gegelis (Lietuvos „Porsche“ kl.)
3. A.Ežerskis / G.Nomeika („Greičio ruožas“)

A-1600 klasė:
1. D.Čiutelė / R.Čapkauskas (Lietuvos AK)
2. Z.Balčiūnas / R.Savickas (Neveronių ASK-Politechnika)
3. B.Vanagas / R.Striaukas („Vectura“)

2001 metai:

Komandinė įskaita:
1. K.Girdausko ASK – 16 tšk.
2. Lietuvos „Porsche“ klubas – 10 tšk.
3. ASK „Greičio ruožas“ – 9 tšk.
4. ASK „Akimirka“ – 6 tšk.
5. Neveronių ASK-Politechnika – 6 tšk.
6. KASK „Viesulas“ – 4 tšk.
7. ASK „Slikas-autosporto centras“ – 4 tšk.
8. SK „Revi“ – 4 tšk.

Asmeninė įskaita:
Absoliuti įskaita:
1. S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas (K.Girdausko ASK)
2. R.Lipeikis / B.Samuolis (ASK „Akimirka“)
3. A.Albrechtas / N.Vitonis (KASK „Viesulas“)

A,R-3500 klasė:
1. S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas (K.Girdausko ASK)
2. R.Lipeikis / B.Samuolis (ASK „Akimirka“)
3. A.Albrechtas / N.Vitonis (KASK „Viesulas“)

N-3500 klasė:
1. S.Čebatorius / V.Rimeisis (K.Girdausko ASK)
2. D.Čiutelė / R.Čapkauskas (Lietuvos „Porsche“ kl.)

S-2000 klasė:
1. A.Strumskis / L.Skardžiukas
2. R.Bačiliūnas / A.Brazauskas (Lietuvos „Porsche“ kl.)
3. G.Kriptavičius / R.Abelkis (ASK „Slikas“)

A,R-2000 klasė:
1. P.Jankavičius / S.Timofejev
2. D.Vilimas / A.Majauskas (ASK „Greičio ruožas“)
3. H.Kazakauskas / A.Vasiulis (Lietuvos „Porsche“ kl.)

2000 metai:

1. Aurelijus Simaška / Česlovas Vyšniauskas („Ford Escort“)
2. Saulius Girdauskas / Žilvinas Sakalauskas („Mitsubishi“)
3. Dovilas Čiutelė / Ramūnas Čapkauskas („Nissan Sunny“)
4. Vygantas Simuntis / Gintaras Gegelis („Ford Escort“)
5. Rokas Lipeikis / Bronius Samuolis („Subaru Legacy“)
6. Evaldas Čirba / Sergejus Mirošničenka („Audi“)
7. Tomas Savickas / Raimondas Savickas („VAZ 21083“)
8. Kęstutis Narkevičius / Tautvaldas Juchnevičius vVW Golf“)
9. Rūtenis Kazakauskas / Artūras Vasiulis („VW Golf“)
10. Zenius Balčiūnas / Giedrius Žmuida („VAZ 2108“)
11. Rimas Teišerskis / Artūras Ežerskis („Nissan Sunny“)
12. Svajūnas Čebatorius / Arvydas Baltrūnas („BMW 318“)
13. Žydra Beresnevičienė / Vida Valantinaitė („Opel Kadett“)

1999 metai:

Komandinė įskaita:
1. Lietuvos „Porsche“ klubas – 12 tšk.
2. K.Girdausko klubas – 10 tšk.
3. ATSK „Greičio ruožas“ – 10 tšk.
4. ASK „Akimirka“ – 7 tšk.
5. KASK „Stigma“ – 5 tšk.
6. ASK „AJAGS“ – 1 tšk.

Absoliuti įskaita:
1. S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas
2. A.Lekavičius / A.Vasiliauskas
3. R.Lipeikis / B.Samuolis

Įskaita klasėse:
A-3500 klasė:
1. S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas
2. A.Lekavičius / A.Vasiliauskas
3. R.Lipeikis / B.Samuolis

A-2000 klasė:
1. Z.Balčiūnas / G.Žmuida

R-2000 klasė:
1. D.Vilimas / D.Kulbis
2. R.Bačiliūnas / V.Rimeisis
3. D.Čiutelė / R.Čapkauskas

1998 metai:

Komandinė įskaita:
1. TSK „Baltijos sportas“ – 30 tšk.
2. KASK „Stigma“ – 24 tšk.
3. „Akimirka“ – 20 tšk.
4. VASK „AJAGS“ – 17 tšk.
5. Kauno automobilininkų klubas – 15 tšk.
6. TSK „Pilėnai“ – 12 tšk.
7. AK „Aimata“ – 9 tšk.
8. Neveronių ASK – 8 tšk.

Absoliuti įskaita:
1. Vladas Pleskovas / Arūnas Mikeliūnas
2. Aurelijus Simaška /Aurelijus Petraitis
3. Rokas Lipeikis / Dainius Alekna

Įskaita klasėse:
A-3500 klasė:
1. V.Pleskovas / A.Mikeliūnas („Baltijos sportas“)
2. R.Lipeikis / D.Alekna („Akimirka“)
3. S.Kazėnas / A.Čepulis (KASK „Stigma“)

N-3500 klasė:
1. A.Simaška / A.Petraitis (VASK „AJAGS“)
2. A.Vaičiūnas / J.Juzėnas (KASK „Stigma“)
3. D.Čiutelė / R.Čapkauskas (Kauno AK)

A-1600 klasė:
1. G.Grybauskas / R.Jonkus („Baltijos sportas“)
2. Z.Balčiūnas / G.Žmuida (Kauno AK)
3. T.Savickas / R.Savickas (Neveronių ASK)

R-2000 klasė:
1. L.Vaitekūnas / V.Rimeisis (AK „Aimata“)
2. R.Šaduikis / A.Paulauskas („Akimirka“).

1997 metai:

Absoliuti ir klasių įskaita:
1. A.Simaška / G.Celiešius A-3500 – 1 vieta (Stigma)
2. S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas A-3500 – 2 vieta (K.Girdausko AK)
3. R.Mackevičius / A.Šošas N-3500 – 1 vieta (Viesulas)
4. A.Vaičiūnas / J.Juzėnas N-3500 – 2 vieta (Stigma)
5. R.Lipeikis / D.Alekna A-3500 – 3 vieta (Akimirka)
6. L.Vaitekūnas / A.Beniušis R-2000 – 1 vieta (Auto Sabina)
7. S.Juknevičius / G.Stasiulevičius R-2000 – 2 vieta (Auto Sabina)
8. V.Fedaravičius / I.Fedaravičienė N-3500 – 3 vieta (K.Girdausko AK)
9. R.Loveikis / E.Pagirskas R-2000 – 3 vieta (Neste Oil-Mobilis)
10.V.Maciukevičius / E.Truncė A-3500 – 4 vieta (Viesulas)
11. V.Samuilovas / S.Mirošničenka A-3500 – 5 vieta (Akimirka)
12. R.Bačiliūnas /V.Jachimavičius R-1600 – 1 vieta (Neste Oil-Mobilis)
13. G.Segalis / D.Steponavičius R-1600 – 2 vieta (Autokrosas)
14. V.Malinauskas / A.Liberis R-2000 – 4 vieta (Greičio ruožas)
15. T.Savickas /N.Gutauskas A-1600 – 1 vieta (Neveronių AK)
16. R.Meskys / A.Stankaitis A-1300 – 1 vieta (Viesulas)
17. M.Ivanovas / G.Gegelis R-1600 – 3 vieta (Kaukuras)
18. D.Čiutelė / R.Čapkauskas R-1600 – 4 vieta (Kauno AK)
19. D.Vilimas / A.Aukštuolis R-1600 – 5 vieta (Greičio ruožas)
20. V.Jakštys / R.Savickas A-1300 – 2 vieta (Neveronių AK)
21. A.Lekavičius / A.Vasiliauskas A-3500 – 6 vieta (Pilėnai)
22. V.Pleskovas / A.Mikeliūnas A-3500 – 7 vieta (Klaipėdos autoservisas)
23. V.Arimavičius / S.Dargis R-2000 – 5 vieta (Akimirka)
24. S.Kazėnas / A.Čepulis A-3500 – 8 vieta (Stigma)
25. M.Mickūnas / P.Krukauskas R,A-1600 – 6/2 vieta (Viesulas)

Komandinė įskaita:
I vieta – KASK „Stigma“ – 51 tšk.
II vieta – K.Girdausko ASK – 44 tšk.
III vieta – „Auto Sabina“ – 39 tšk.
IV vieta – ASK „Akimirka“ – 36 tšk.
V vieta – „Neste Oil-Mobilis“ – 31 tšk.
VI vieta – Neveronių ASK – 17 tšk.

1996 metai:

Įskaita klasėse:
Klasė A-3500:
I vieta – S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas (Viesulas)
II vieta – S.Kazėnas / L.Vaitekūnas (Stigma)
III vieta – V.Fedaravičius / I.Fedaravičienė (Kauno AK)

Klasė A-1600:
I vieta – R.Bačiliūnas / G.Gegelis (Neste Oil)
Nebaigė – A.Albrechtas / N.Vitonis (Viesulas)
Nebaigė – G.Grybauskas / D.Šukys (Klaipėdos autoservisas)

Klasė A-1300:
I vieta – Z.Balčiūnas / L.Latvėnas (Politechnika)
II vieta – V.Jakštys / G.Sesickas (Kauno AK)
Nebaigė – T.Brundza / V.Jachimavičius (Kauno AK)

Klasė N-3500:
I vieta – R.Mackevičius / A.Šošas (Viesulas)
II vieta – V.Samuilovas / V.Kriaučiūnas (Akimirka)
III vieta – R.Lipeikis / D.Alekna (Akimirka)

Klasė R-2500:
I vieta – V.Malinauskas / A.Malinauskas (asm.)
II vieta – V.Arimavičius / S.Dargis (Akimirka)
III vieta – V.Maciukevičius / K.Lukša (Viesulas)

Komandinė įskaita:
I vieta – KASK „Viesulas“ – 45,1 tšk.
II vieta – ASK „Akimirka“ – 30,8 tšk.
III vieta – Kauno automobilių klubas – 25,3 tšk.
IV vieta – „Neste Oil“ – 19,8 tšk.

1995 metai:

Absoliuti įskaita:
I vieta – A.Simaška / G.Celiešius (Stigma)
II vieta – R.Loveikis / V.Jachimavičius (Kauno AK.)
III vieta – S.Juknevičius / V.Rimeisis (Sabina-ralis)

Klasė N-3500:
I vieta – A.Simaška / G.Celiešius (Stigma)
II vieta – V.Fedaravičius / I.Fedaravičienė (Kauno AK)

Klasė R-2500:
I vieta – V.Samuilovas / V.Kriaučiūnas (Akimirka)
II vieta – V.Maciukevičius / K.Luksa (asm.)
III vieta – D.Steponavičius / G.Segalis (Kauno AK)

Klasė A-1600:
I vieta – R.Loveikis / V.Jachimavičius (Kauno AK)
II vieta – S.Juknevičius / V.Rimeisis (Sabina-ralis)
III vieta – R.Bačiliūnas / G.Gegelis (Kauno AK)

Klasė A-1300:
I vieta – Z.Balčiūnas / L.Latvėnas (Politechnika)
II vieta – V.Jakštys / D.Šimonis (asm.)
III vieta – T.Bilius / E.Kelbauskas (Viesulas)

Komandinė įskaita:
I vieta – Kauno automobilių klubas 30 tšk.
II vieta – „Stigma“ 20 tšk.
III vieta – „Sabina-ralis“ 15 tšk.
IV vieta – „Akimirka“ 11 tšk.
V vieta – „Politechnika“ 8 tšk.
VI vieta – „Viesulas“ 5 tšk.
 

Komentarai
Temos Žiema, Ralis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas