Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„BMW Group“ ir „Toyota“ susitarė dėl bendrų mokslinių tyrimų ekologiškų technologijų srityje

„Toyota“ ir BMW ženklai
„Toyota“ ir BMW ženklai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„BMW Group“ (BMW) ir „Toyota Motor Corporation“ (TMC) paskelbė, kad šiandien pasirašė susitarimo memorandumą dėl vidutinės ir ilgalaikės trukmės bendradarbiavimo kuriant kitos kartos ekologiškas technologijas.

Pagal susitarimo memorandumą abi bendrovės susitarė vykdyti bendrus mokslinius tyrimus kitos kartos ličio jonų akumuliatorių technologijų srityje. Be to, bendrovės susitarė nustatyti ir aptarti kitus galimus bendrus projektus.

Taip pat „Toyota Motor Europe“ (TME), TMC dukterinė bendrovė Europoje, ir BMW sudarė sutartį, pagal kurią BMW įsipareigojo nuo 2014 m. tiekti 1,6 l ir 2,0 l dyzelinius variklius TME. Varikliai bus montuojami tam tikruose „Toyota“ gaminamuose automobiliuose, kuriuos planuojama pardavinėti Europos rinkoje. Vykdydama šią sutartį, „Toyota“ ketina išplėsti automobilių, varomų degalus taupančiais ir mažai CO2 išmetančiais dyzeliniais varikliais, asortimentą ir padidinti jų pardavimus.

BMW įsipareigojo teikti 1,6 ir 2,0 l dyzelinius variklius japonams

Pranešimo metu Norbert Reithofer, BMW AG Vadovų valdybos pirmininkas, sakė: „Toyota“ yra pirmaujanti ekologiškų technologijų tiekėja šiame segmente, o „BMW Group“ yra pati pažangiausia ir darniausia aukščiausios kokybės automobilių gamintoja. Todėl mes sujungiame jėgas, kad galėtume toliau tobulinti ekologiškas technologijas ir padidinti kiekvieno mūsų novatorišką pirmavimą savo segmentuose. Tiekdami „Toyota“ mūsų kurtus degalus taupančius ir dinamiškus dyzelinius variklius, mes žengiame dar vieną svarbų žingsnį planuojamos variklių ir transmisijos sistemos pardavimų plėtros link“.

TMC atstovaujantis prezidentas Akio Toyoda sakė: „Džiaugiamės ir jaudinamės užmezgę šiuos vidutinės ir ilgalaikės trukmės bendradarbiavimo santykius su BMW – bendrove, turinčia ilgametę automobilių gamybos Europoje kultūrą bei istoriją ir gaminančia automobilius, kuriuos smagu vairuoti“. Siekdamos prisidėti prie automobilių pramonės ir bendruomenės plėtros, abi bendrovės sujungs savo išsamias žinias, pradėdamos nuo ekologiškų technologijų, kad sukurtų dar tobulesnius automobilius.

Komentarai
Temos BMW, „Toyota“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas