Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – sausio 14 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ne viskas, kuo džiaugsitės ir dėl ko nerimausite šį rytą, bus akivaizdu lyg ant delno. Tačiau jausite neregimų jėgų pagalbą, kuri jums padės įtikinti kolegas savo poelgių teisumu. Vakare šeimos nariai neteisingai supras jūsų norą nustebinti juos. Nepalikite vietos nepasitenkinimui, o į nesklandumus reaguokite taip, lyg jie būtų natūrali gyvenimo dalis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Girdėsite tik tai, ką norite girdėti. Laimė, viskas eisis be jokio vidinio pasipriešinimo ar išorinių kliūčių. Todėl nesvarstydami taikykite dienos darbuose į galvą atėjusias idėjas arba priimkite geranoriškus kolegų patarimus. Ir negadinkite sau nuotaikos klausydamiesi kalbų, kurias girdite aplinkui.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Turėsite tiek, kiek fantazijos ir kūrybiškumo panaudosite darbo vietoje, taip pat ir tuo atveju, jei ne kaskart viskam rasite tinkamą paaiškinimą. Dėl šios ar dėl kitų priežasčių sieksite viską laikyti savo rankose. Venkite to kaip pavojaus iššvaistyti viską vėjais dėl netikėtos idėjos ar netikėtai išgirsto viliojančio draugų pasiūlymo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gavę į rankas dienos įvykių vairą, neturėsite teisės abejoti savimi. O ir rimtų priežasčių tam nebus. Net pilna galva nerealių svajonių ryte neleis nukrypti nuo dienos plano. Priešingai, visada žinosite, kaip pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. Pavyzdžiui, kai griaunančia jėga į jūsų namus ar biurą įsiverš keistos permainos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Veiksite neakivaizdžiais būdais. Iš vienos pusės nuolat sulauksite palaikymo, iš kitos – nesibaigiančių prieštaravimų. Dalį tiesos sieksite nutylėti, ir tai jus apsaugos nuo visko, kas galės trukdyti jūsų sumanymams. Vakare būsite linkę pasislėpti nuo nedraugiško pasaulio ar nepageidaujamų naujienų kokioje nuošalioje vietoje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jausitės užtikrinti, jei nuoširdus bendravimas jus bus ne kaip prieskonis, o kaip visų dienos patiekalų pagrindas, ir nesvarstysite, ar jūsų partneriai teisūs, ar ne, puoselėdami nerealias viltis dėl tam tikrų dalykų. Pasitikėkite jais, bet ir patys nesnauskite. Minčių ir jausmų pusiausvyra vakare apsaugos jus nuo galimų netikėtumų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Didžiosios šios dienos pastangos bus nukreiptos į darbą, nors giliai viduje norėsite elgtis priešingai – rūpintis šeima. Paklusę pasiūlytai dienos temai, nesigailėsite. Svarbiausia bus jūsų meilė darbui, kuri pamažu nokins reikalingus vaisius. Vakaro planus pakoreguos įvykiai, kuriuose ne paskutinį vaidmenį atliks antroji jūsų pusė.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte pamanysite, kad diena skirta jums, bet kodėl – nežinosite. Dalį jos išliks pojūtis, kad esate ant bangos, nes radote savo tikrąją vietą. Ar tai tiesa, parodys laikas. Vakare privalėsite paragauti kartesnių patiekalų. Ir tik jūsų požiūris į nenumatytus dalykus leis jums išlipti sausiems ir švariems iš sudrumsto vandens.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Naktį regėtus sapnus palikite užmarštyje, antraip dalį dienos nepavyks atskirti, kur yra realybė, o kur – sapnas. Iš tiesų šiandien jums sunku bus patikėti, kad namų židinys liepsnoja saugiai, o darbe viskas atlikta iki menkiausios smulkmenos. Tačiau tik tuo įsitikinę, atsikratysite visos nereikalingos naštos ir dienos iššūkius pakreipsite sau naudinga linkme.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Draugiškas ryšys su visais, kuriuos sutiksite šią dieną, užtikrins gerą savijautą ir tvirtus ryšius. Tiesą sakant, plaukdami pasroviui ir tikėdami bendrakelioniais tiek darbe, tiek namuose, įgysite daugiau jėgos nei irdamiesi prieš srovę. Jei vadovausitės tuo, impulsyvumas ir netikėti dienos posūkiai netrukdys išsaugoti harmoningų ryšių su aplinkiniais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kasdienis darbas teiks stiprybės, jei atsižvelgsite ne tik į savo norus, bet ir į aplinkoje tvyrančias nuotaikas. Jos diktuos tinkamą ritmą, žadėdamos, duodamos ir atimdamos. Nepaisant visko, patausokite savo dvasinę ir fizinę sveikatą, būkite atidesni savo kūno poreikiams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte be jokio logiško paaiškinimo žinosite, kaip viskas turi būti. Užuot ieškoję argumentų, apsiginkluokite gerosiomis savo savybėmis, kurios jums parodys visus kelius. Vakare net džiugiausias šios dienos akimirkas sugebėsite nudažyti niūriomis spalvomis. Nejaugi tikite, kad kažkur toli kaupiasi niūrus nemalonumų debesis?

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką