Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Balandžio 1 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šis trečiadienis jums žada gražių ir perspektyvių idėjų gausą. Neleiskite niekam gadinti jums nuotaikos. Norėsite tartis, girtis, kalbėtis ir bėgti į pasimatymus. Labai lengvai pajausite, kas jums meluojama. Tinkama diena poilsiui.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Jums paprasčiausiai seksis, o ypač skaičiuoti pinigus. Dailininkai, muzikos kūrėjai, poetai gali sėkmingai išnaudoti šios dienos mintis ar kilusias idėjas. Tikėtina, kad užsigeisite nusipirkti patikusį daiktą. Deja, jis vilios tik šią dieną.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Tikėtina, kad dėl kažkokios priežasties gali apimti euforija, džiaugsminga nuotaika. Kūrybingiems ir drąsiems Dvyniams šią dieną gali prabusti dar vienas talentas. Įsigykite nepigių papuošalų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Pasistenkite bent šiek tiek laiko praleisti vieni, atsipalaiduoti. Tikėtina, kad šią dieną tikslai įvardysite būsimus įvykius, tikrąsias aplinkinių mintis. Palankus metas grūdintis, ilgai praustis. Neeikvokite laiko tuštiems pokalbiams. Gerkite kuo daugiau sulčių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Norėsis nuoširdžiai pabendrauti su draugais. Laimingas atsitiktinumas padės įgyvendinti didelę svajonę. Pasiteisins eksperimentai. Gali atsirasti giminaitis, kuriam reikia globos. Gerkite tirštą kisielių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Venkite žmonių, skleidžiančių virusus. Bus sunkoka susikaupti kasdieniam darbui. Susitikę su seniai matytu mielu žmogumi galite išgirsti malonią naujieną. Pasistenkite nevalgyti medaus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Norėsis keliauti, bendrauti užsienio kalba. Raskite laiko ramiam pasisėdėjimui su bendraminčiais, pafilosofuokite. Tikėtina, kad atsikėlęs prisiminsite ryškų ir konkretų sapną arba vidurdienį suvoksite, kaip reikia toliau gyventi. Tinka rengtis mėlynais drabužiais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Jūsų įžvalgumas padės išsisukti iš sudėtingų situacijų. Visi su finansais susiję reikalai taip pat turėtų susitvarkyti jūsų naudai. Blogas ženklas, jei aplotų koks nors šuo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Ypač lengvai suprasite ir pateisinsite savo partnerius. Juos užtarsite net tuomet, jei pasakys ar padarys kvailystę. Tinkama diena reklamai, prezentacijoms. Nesikrimskite, jei pakliūsite į lietų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Tinkama diena atsiprašyti. Tikėtina, kad darbo vietoje kažkas šmaikščiai sugebės pakelti nuotaiką. Gali būti, kad visiškai netikėtai jus užtars kolega, kuris lyg ir nesibičiuliauja su jumis. Jei rasite smulkią monetą herbu į viršų, pakelkite. Tuomet sėkmingai spręsite problemos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Per dieną vaikščiosite pilnas poezijos ir šmaikščių melagysčių. Kuo daugiau laiko praleiskite su tais, kuriuos mylite ir kurie myli jus. Tinkama diena romantiškiems susitikimams, pasisėdėti su šeima. Gali pasisekti lošimuose, loterijose ar reklaminėse akcijose.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Norėsite ramiai pasėdėti namuose, pasiklausyti muzikos, pasvajoti. Nepirkite ir neparduokite nekilnojamojo turto, neprisiimkite ilgalaikių įsipareigojimų. Neįsipainiokite į slaptus susitarimus ir per daug nekreipkite dėmesio į ryškius sapnus. Pasistenkite nevalgyti vištienos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką