Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 1 dienai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Norėsite būti laisvas, mėgautis nepriklausomybe. Kad tik kas nors suprastų, kad tik kas nors išklausytų. Tinkamas metas pirkti brangenybes, atnaujinti aksesuarus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Atsipalaiduosite, trokšite daug žadančių naujienų. Padidės noras bendrauti su panašiais į save ar itin smalsiais žmonėmis. Būkite mielaširdingi ir atjaučiantys.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Pasidžiaukite, jei šią dieną teks pamatyti ar ilgiau stebėti senučiukes, sėdinčias ant suoliuko ir kažką kalbančias. Diena pilna įspūdžių, netikėtumų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Gausite daug naujos informacijos. Gali būti, kad šios žinios padės jums išpopuliarėti. Tiesa, visos naujienos bus svarbios vos keletą dienų – jomis pasinaudoję, tuoj pat pamiršite. Valgykite kuo daugiau sriubos, gerkite tirštą kisielių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Lengvai megsite pažintis, ištiesite ranką silpnesniems, prašantiems pagalbos. Horizonte gali pasirodyti primirštų draugų, jei ne jie, patys pulsite atnaujinti ryšių. Didelė tikimybė, kad jums pasiseks.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Šiandien jus sups gražiai kalbantys žmonės, mokantys daug žadėti ir žinantys, kaip judėti į priekį. Šios dienos pokalbių temos taip dažnai keisis, kad vakarop jausitės ne tik pavargęs nuo plepaus poilsio, bet ir protingas. Pasilepinkite šiltoje vonioje. Gerkite šviesias sultis, tik nevalgykite medaus ir riešutų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Šią dieną ne pro šalį būtų tiesiog protingai patylėti, nekišti patarimų, kurių niekas neprašo. Klausykitės aplinkinių arba pailsėkite sėdėdami tyloje ir gėrėdamiesi pavasariu. Prauskitės, grūdinkitės. Valgykite lengvą maistą, salotas su alyvuogių aliejumi ir alyvuogėmis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Veikiausiai nuspręsite dalyvauti kokiame nors susirinkime ar susibūrime. Tik neverskite to daryti iniciatyvos nerodančių kolegų ar draugų. Norėsite leistis į pažintinę kelionę, patirti įspūdžių. Pasistenkite rengtis neryškiai – ypač tinka mėlyni drabužiai, papuošalai, aksesuarai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Šią dieną savo antrajai pusei leiskite išsikalbėti. Jei norės ginčytis – tegul, nes pavojaus jūsų santykiams nėra; paprasčiausiai žmogus stengiasi įrodyti esąs teisus, nori išreikšti save. Kai emocijos nurims, bus lyg šilko vilna. Nesirenkite oranžiniais drabužiais. Blogas ženklas, jei sapnuosite šaltį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Išgirsite daug naujienų, deja, jas greitai pamiršite. Todėl jei šią dieną intensyviai mokysitės, tikėtina, kad naudos bus nedaug. Nedalykite pažadų, nesisvaidykite priesaikomis. Blogas ženklas, jei apdraskys katinas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Atrodys, kad dar vakar tiek daug visokių juokelių ar anekdotų žinojote, o šią dieną galvoje tik svarbūs reikalai, dideli norai ir geismas įsimylėti, būti mylimam. Pasidžiaukite, jei pateksite į netikėtą lietų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jei ryte prabudęs prisiminsite, kaip sapne vandenyje plaukiojote, kad buvote šlapias, tai ženklas, kad išsivaduosite iš trukdančio gyventi negalavimo. Bent minutę pasėdėkite vienas. Valgykite kuo daugiau patiekalų su saulėgrąžomis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką