Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 6 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šią dieną visi reikalai, susiję su pinigais, bus tarsi stebuklingi. Daug kuo patikėsite, daug kas stebins, bet jeigu pasirinksite pačius keisčiausius investicijų būdus, gausite pelno. Tinka pasirašyti dokumentus. Ypač seksis turintiems kelis vardus. Tinkama diena mėgautis sausainais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Labiau negu bet kada jausite kūrybinį įkvėpimą. Galva bus pilna originalių idėjų ir neįtikėtinų sumanymų. Kad tik drąsos užtektų patikėti savo jėgomis, fantazija ir galimybėmis. Palankus metas pradėti naują darbą, kilti karjeros laiptais. Prisivalgykite blynelių su įdaru.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Tikėtina, kad ne kartą įžvelgsite tai, ko kiti nemato, lengvai suprasite dalykus, kurie kitiems visiškai nesuvokiami. Norėsite imtis įvairios veiklos. Pradėkite arba užbaikite didelius darbus. Valgykite kuo daugiau patiekalų su varške.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Pasistenkite nedalyvauti jokiose protesto akcijose ar mitinguose. Šią dieną vertėtų pasaugoti draugus: per daug jiems nesiskųsti, neužkrauti savų problemų ir kiek galima sulaikyti nuo rizikingų sprendimų. Galimas laimingas atsitiktinumas, kuris padės įgyvendinti didelę svajonę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Pilna diena netikėtai besiklostančių aplinkybių. Jos neblogos, bet glumins, vers atsiprašyti ir nusileisti. Įdomu, kad labiausiai pagelbėti gali seni draugai, buvę bendraminčiai ar kolegos, kuriuos be priežasties esate gerokai primiršę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Netikėtų pasiūlymų diena: galite sulaukti siūlymo važiuoti į gastroles ar komandiruotę, dalyvauti reklamos akcijoje. Tinkama diena ieškoti ir susirasti naują gyvenamąją vietą. Tik neimkite jokių niekų nei į galvą, nei į širdį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Jei šią dieną vairuosite, važiuokite tik gerai suremontuotu ir patikimu automobiliu; jei naudositės elektros prietaisais, tai tik patikimais ir saugiais. Pasistenkite per ilgai nemiegoti ir kuo mažiau žiopsokite į veidrodį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Nenuskriauskite nei sutuoktinio, nei verslo partnerių. Leiskite jiems laimėti ir pats pajusite, kas yra tikrasis laimėjimas. Atvira krūtine ir ramiais nervais priimkite aplinkinių kaprizus, užgaidas ir pretenzijas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Verta tikėtis didelių permainų darbo vietoje. Tik savo teisumo nebandykite niekam įrodyti, kita vertus, naujus vėjus ir viltis priimkite drąsiai. Netinkamas metas užsidaryti namuose.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Sunkiausia bus rasti bendrą kalbą su pačiais mylimiausiais žmonėmis. Šiuos santykius gali temdyti priekaištai. Pasistenkite nesudaryti finansinių sandorių. Leiskite šią dieną sau įsimylėti, tuomet sužinosite, kas yra tikras geismas ir aistra.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Šią dieną gali pasitaikyti akimirkų, kai atrodys, kad be psichologo pagalbos neapseisite. Būkite atsargūs su sprogstančiomis ir degiomis medžiagomis, prietaisais. Saugokite svarbius dokumentus. Tinka šią dieną prisivalgyti virtinukų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Pasistenkite pagerinti santykius su kaimynais, kolegomis ir artimaisiais. Tikėtina, kad neaiškiais būdais pasieks labai naudinga informacija. Pasigaukite tiesiog ore plevenančią pelningą idėją. Tik nepasiduokite masinei nuomonei ir atidžiai elkitės su dokumentais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką