Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 25 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Nuo šio pirmadienio per visą savaitę galite sulaukti tiesiog neįtikėtinų pasiūlymų iš draugų, galite susipažinti su žmogumi, kuris visą likusį gyvenimą bus puikus bičiulis, kuriuo galėsite pasikliauti visur ir visada. Šios dienos ryte atsigerkite šalto švaraus vandens.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Nuo šio ryto galite pajausti, kad kažkas kitaip, kad mintys kitokios negu visada. Suprasite, kad puoselėdamas pasaulį gerinsite savo kasdienį gyvenimą. Pasistenkite su niekuo nesipykti ir nekelti balso.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Nuo šio pirmadienio ryto prasideda keistas, neįtikėtinas ir labai retų galimybių laikas, dažnai pasireiškiantis netikėta sėkme finansų srityje: sėkminga verslo sutartis ar pelningas darbo pasiūlymas. Svarbiausia, kad žinotumėte, ko tiksliai norite ir ką mokate. Šią dieną pasimėgaukite skania uogiene.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Pamenate: per kančias į žvaigždes. Toks turėtų būti jūsų šūkis nuo šio pirmadienio ryto. Lyg per stiklų šukes jau žygiuojate gana ilgai, liko ištiesti rankas ir pasiekti žvaigždes. Prasideda laikas, kai tarsi iš niekur atplūs begalė originalių idėjų. Nežiopsokite! 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Žavios permainos prasideda tiems Liūtams, kurie savo partneriams, kolegoms suteikė daug galimybių ir džiaugsmo, tiems, kurie buvo šalia sunkiomis gyvenimo akimirkomis. Nedoriems, savanaudžiams šio ženklo atstovams prasideda nemalonių išbandymų virtinė. Palankus metas sustyguoti santykius su antrąja puse.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Nuo šios dienos jumyse prabus kūrybingumo ir išradingumo dvasia. Tuo, ką nuveiksite, ką sukursite, gėrėsis minios gerbėjų. Todėl kūrybinių profesijų atstovams prasideda laikas, kai bus lengva užsidirbti tai, apie ką svajoja. Ypač gerai klosis kompozitoriams, dainų tekstų kūrėjams ir sugebantiems užfiksuoti ir įgyvendinti idėjas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Atsargiai ką nors spręskite, nes nuo šios dienos jums duodama atrasti pelenuose žibantį auksą, galite susipažinti su talentingu žmogumi, kuris iš pirmo žvilgsnio visiškai nekelia pasitikėjimo. Gali būti, kad nuo šios dienos jums prasideda neįtikėtinos sėkmės laikotarpis. Viską lems ne bet kas, o... žaibiški pasirinkimai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Šią dieną patariama gerti kuo daugiau švaraus vandens. Tik nevaikščiokite po miestą su tuščiais maišeliais, krepšeliais ar kibirais, nes susirinksite visų sutiktųjų bėdas, o paskui vėl sakysite: „O už ką čia man šitaip?“

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Pasistenkite nuveikti ką nors tokio, kad nuo šios dienos ir pats ir aplinkiniai gertų daug švaresnį vandenį, o gerdami jums dėkotų, girtų už sumanumą ir atidumą. Jei esate pasirengęs, tinka kasti tvenkinį, ieškoti vietos naujam šuliniui. Na, bent naują vandens filtrą nusipirkite ar gražią krištolinę stiklinę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Nuo šios dienos būkite pasirengęs staigiems ir neįtikėtinai trumpiems jungimams finansų srityje. Labai nesidžiaukite gavęs staigiai ir labai daug, nes Juodasis mėnulis vis dar keliauja Ožiaragio ženklu. Šią dieną labai tinka rengtis šaltos metalo spalvos drabužiais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Nuo šio pirmadienio tinkamas laikas reorganizuoti kasdienę veiklą. Lengva bus izoliuoti save nuo to, kas trukdo bendrauti, tobulėti. Jei visuomet turėjote gerą idėją ir bijojote ją parodyti pasauliui, dabar pats laikas ją paviešinti. Tik nesudaužykite jokio indo.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Prasideda laikas realizuoti gerus sumanymus. Naudokitės savo protu, ką nors keiskite. Pagarbiai elkitės su vandeniu ir kasdienio gyvenimo smulkmenomis. Tik nesirenkite labai tamsiais drabužiais, rinkitės papuošalus su baltuoju nefritu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką