Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas kovo 27 d., šeštadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

14-oji Mėnulio diena. Tai pati sėkmingiausia Mėnulio diena. Jei nėra kitų ypač griaunančių situaciją aspektų, visi darbai, pradėti šią dieną, nusiseka. Taigi jei galite, svarbiausius darbus planuokite šią dieną.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savo slaptų troškimų verčiau niekam neatskleiskite – jūsų paslapties neišsaugos net pats artimiausias draugas ar juo labiau – draugė. Neišlaikęs liežuvio už dantų tik turėsite gėdos ir nemalonumų.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų artimiesiems ar draugams reikia ir finansinės paramos, ir dėmesio. Tik neleiskite jiems patiems žvilgčioti į jūsų piniginę ar lįsti į širdį neatsiklausus. Būkite kantrus, jautrus ir dėmesingas, bet tam tikrą distanciją vis dėlto verčiau išlaikyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jus gali aplankyti tiesiog fenomenalus kiekis genialių idėjų ar šiaip vertingų minčių. Bent kai kurias iš jų tikrai verta užsirašyti – ateityje tikriausiai pravers. Didelių konkrečių darbų šiandien nepradėkite – rytoj jų gali nebereikėti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Laukia nuolatinė kova tiek darbe, tiek namuose – su kolegomis, sutuoktiniu, vaikais, savo paties bloga nuotaika. Pasistenkite blaiviai įvertinti savo jėgas ir neapžiokite daugiau, nei pajėgsite atkąsti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite nusiteikęs romantiškai, jautrus ir supratingas. Puikiai mokėsite paguosti tą, kuriam nesiseka ar šiaip liūdna. Venkite intensyvaus fizinio krūvio, stipraus emocinio sukrėtimo. Neieškokite kaltų, jei pačiam nesiseka.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Turėtumėte būti kuklesnis. Tramdykite savo ambicijas – antraip sėkmė nusigręš nuo jūsų. Tikėtini konfliktai, ypač darbe. Pasistenkite nepasiduoti emocijoms ir įtikinti kolegas, kad tikrai neturėjote jokių blogų kėslų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Staiga galite pasijusti akiplėšiškai išnaudojamas. Tiek duodamas norėtumėte ir kažką gauti. Išsekus kantrybei galite sukelti didelį triukšmą, bet šitaip savo tiesą vargu ar pavyks įrodyti. Neprašykite, verčiau nustokite duoti pats.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nemėginkite su savo rūpesčiais ar problemomis susitvarkyti pats vienas. Turite pakankamai gerų draugų ir pažįstamų, tikrai galinčių pagelbėti. Sėkmę atšvęsti taip pat verčiau su didele triukšminga kompanija.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nereaguokite taip aktyviai į laikinas problemas darbe. Bandydamas priremti kolegą prie sienos ir bet kokia kaina išsiaiškinti, ką jis turėjo omenyje, sakydamas tai, ką pasakė, tik dar pabloginsite savo padėti. Verčiau nieko negirdėti ir nematyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vyrams gali pasitaikyti proga užsidirbti fizinės jėgos dėka. Vienaip ar kitaip, paprakaituoti veikiausiai teks. Moterys vakarop gali sulaukti netikėtų svečių. Dėl visa ko „greito“ pyrago receptą verčiau laikykite po ranka.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

„Kvaila galva kojoms ramybės neduoda“ – čia apie jus šiandien pasakyta. Svarbiausia – aiškus darbų planas ir griežtas planas, antraip tik nuvargsite belakstydamas, o nenuveiksite nieko.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kiek sulėtinkite tempą. Tai, kas tempė vežimą savaitės pradžioje, šiandien jau ims buksuoti. Gal vertėtų trumpam išnykti visiems iš akių, kiek atsipūsti ir ramiai susiplanuoti tolesnius veiksmus.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką