Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 12 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

2–oji Mėnulio diena. ši diena pilna didžiulės augimo energijos. Tik jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo, sodrinimo jėgą. Kiti šios dienos simboliai – BURNA, GAUSYBĖS RAGAS. Gera apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, gera pradėti laikytis dietos.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galimas dalykas, kad ieškodami supratimo, švelnumo, susidursite su nedėmesingumu, abejingumu, o gal – su savanaudišku išnaudojimu. Gali kartotis nemalonios praeities situacijos, užplūsti prisiminimai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Teks daug bendrauti, o gal net dirbti iš anksto nenumatytus darbus. Didesnė nelaimingų atsitikimų tikimybė, todėl būkite atsargesni kelyje, venkite kontaktų su nemaloniais žmonėmis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Bendraudami būkite dosnūs, o ne godūs – juk tik duodantis užsitarnauja teisę ir pats kažką gauti. Tačiau, jei susigundysite pirkti brangų daiktą, gerai pagalvokite, ar kaip tik jo jums dabar reikia.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pasižymėsite padidėjusiu jautrumu, nuotaikų kaita. Gali varginti kažkurio šeimos nario valdingumas, kontrolė. Pasistenkite apsišarvuoti kantrybe ir taikiomis nuostatomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien esate pernelyg jautrūs, kad mąstytumėte racionaliai. Nepatartina kur nors vykti ar įtemptai darbuotis, bendrauti. Derėtų rinktis vienatvę, ramybę, poilsį, užsiimti menine kūryba.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tikriausiai turėsite progą pamatyti, kas yra tikrieji draugai ir gerbėjai, o kam naudinga tokiais apsimesti. Beje, ir jūs patys nevedžiokite už nosies žmogaus, su kuriuo niekuo neketinate dalintis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ši diena gali tapti nemaloni dėl įsisiūbavusių ambicijų, neobjektyvių reikalavimų sau ar artimiesiems, mylimajam, vaikams. Savo patarimus, pamokymus pasilaikykite sau – jie nebus tinkamai suprasti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ši diena gali pareikalauti neplanuotų išlaidų, kurios nemaloniai paplonintų ir šiaip jau nestambų šeimos biudžetą. O kur dar antrosios pusės paverkšlenimai bei priekaištai. Tokia įtampa gali atsiliepti jūsų sveikatai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Bus sunku įtikti aplinkiniams, o ypač antrajai pusei. Galite sužinoti, kad esate nevykėliai, viską darote nepakankamai gerai ir apskritai esate neverti pasitikėjimo bei nuoširdžių jausmų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų pastangos kažką padaryti iki galo, įgyvendinti seniai sumanytą planą nenueis veltui, bet lengva nebus. Jei esate išvykę, pajusite nenumaldomą rūpestį dėl namų, darbo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gana komplikuota diena. Nereikėtų priiminėti jokių lemtingų sprendimų, ypač mylimo žmogaus ar vaikų atžvilgiu. Neleiskite, kad draugai, pažįstami manipuliuotų jumis, ypač jei jums tai nuostolinga.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Diena gera apmąstymams, laikytis dietos. Taip pat laiką galite skirti mokslui, turinėjimams. Stenkitės mąstyti pozityviai, neįsileiskite neigiamų minčių.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką