Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 03.08–03.14

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ką šią savaitę jums žada žvaigždės.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Prasideda laikotarpis, kai seksis įgyvendinti visus sumanymus. Tokį palankų metą reikia išnaudoti, patartina kaip tik dabar pradėti spręsti tuos klausimus, kurie anksčiau jums atrodė esą pernelyg sunkūs.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Bus labai palankus metas verslo ir komercijos požiūriu. Sėkmingai klostysis susitikimai, numatyti planai, gausite trūkstamų lėšų. O tie, kurie neužsiima verslu, ateinančią savaitę turėtų susitelkti į savo asmeninį gyvenimą, mat ne viskas vyksta taip, kaip norite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Išgyvensite aistrų audrą meilės fronte, todėl apie reikalus neverta net ir galvoti. Šioje sferoje nieko naudingo nenuveiksite, o štai asmeninis gyvenimas suteiks malonių akimirkų. Jeigu jūs dar nesusituokę su mylimu žmogumi, tai dabar pats metas eiti į parduotuvę pirkti žiedų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gali žlugti visi planai, susiję su karjera arba naujo darbo paieškomis. Verslo projektus bus sunku įgyvendinti, o derybos su partneriais neduos rezultatų. Tad visas aktyvias pastangas darbe ir versle patartina atidėti vėlesniam laikotarpiui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Atsivers gan palankios verslo perspektyvos. Surenkite reikiamus susitikimus bei derybas, ir jau netrukus pajusite realius finansinius rezultatus. Tie, kurie dirba valstybės įstaigose, sustiprins savo autoritetą, jeigu uoliai atliks patikėtas pareigas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Realiai galite tikėtis aukštesnio posto arba naujo, geriau apmokamo darbo. Be to, jūs dabar turite galimybę sėkmingai išspręsti klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, arba sudaryti prielaidas jiems išspręsti artimiausioje ateityje. Laiko skirkite ir savo tobulėjimui, lavinimuisi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Reikėtų tramdyti savo emocijas, kadangi galite įsivelti į konfliktą su vadovybe. Neatsakykite į šiurkštumą šiurkštumu, ir tuomet jums, ko gera, pavyks iki minimumo sumažinti nepageidaujamus konfrontacijos padarinius. Nepakankamas savitarpio supratimas ir skandalai galimi ir santykiuose su artimaisiais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tikriausiai susidursite su transporto problemomis ir informacinio pobūdžio sunkumais. Tai neigiamai atsilieps profesinei veiklai. Kad išvengtumėte komplikacijų, jūs turėtumėte pagalvoti apie buitinės technikos, automobilio profilaktinę apžiūrą. Asmeniniame gyvenime būkite pasiruošę permainoms.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Sėkmingai spręsite visus klausimus, susijusius su lavinimusi. Metas palankus analizuoti, rinkti informaciją, laikyti egzaminus ir įskaitas. Tam reikalingų jėgų suteiks mylimo žmogaus parama. Savaitgalį nepamirškite savęs apdovanoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitė gali būti sudėtinga, nes tapsite vadovų ir aplinkinių žmonių kritikos objektu. Neigiamo vertinimo priežasčių patartina ieškoti savyje – apmąstykite savo elgesį ir padarykite teisingas išvadas. Versle neblogų pajamų gali duoti su statyba susijusių projektų realizavimas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei nesnausite, turite visas galimybes pasirašyti kelias svarbias ir perspektyvias sutartis. Būkite atidus, kad jūsų neapgautų. Jei dirbate valstybiniame darbe, peržiūrėkite savo įsipareigojimus. Nuo to, kaip juos įvykdysite, gali priklausyti jūsų karjera.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vertėtų šią savaitę pasikliauti tik savo jėgomis. Reikalus gali apsunkinti nesklandumai, nepriklausantys nuo jūsų valios. Jei turite savo verslą, gali sunku būti vesti derybas ir sudaryti sandorius, todėl vertėtų atidėti juos vėlesniam laikotarpiui arba apskritai atsisakyti šių planų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką