Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 08.02 - 08.08

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sužinokite, ką žvaigždės žada jums šią savaitę.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiomis dienomis nesileiskite išprovokuojami ir nesivelkite į konfliktines situacijas, tuo jūs sau tik dar labiau pakenksite. Jeigu yra galimybė, tai važiuokite į trumpalaikę komandiruotę arba paprašykite kelių dienų atostogų, kol aistros nurims. Debesys virš jūsų galvos greitai išsisklaidys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savo ryžtingais veiksmais galite pasiekti labai įspūdingų rezultatų. Dabar jau vėlu samprotauti, atėjo metas veikti, ir nuo to, kokie bus šie veiksmai, daug kuo priklausys jūsų darbo sėkmė. Stenkitės kuo mažiau abejoti, juk jūs jau kelis kartus apgalvojote visus variantus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Turite nė sekundei nepamiršti, kaip svarbu kontroliuoti save. Kitaip bloga jūsų nuotaika gali sugadinti santykius su bendradarbiais, dėl ko vėliau tektų gailėtis. Savikritiką ir neapsakomą gailestį sau atidėkite vėlesniam laikui, taip pat pamirškite visa, kas blogo su jumis yra atsitikę. Sukaupkite paskutines jėgas – ir pirmyn!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jus gali aplankyti meilė, ir tai nenuostabu. Jūs titaniškomis pastangomis siekėte užsibrėžto tikslo ir visai pamiršote gyvenimo skonį. Gal reikėtų paprašyti trumpų atostogų arba išvykti į užmiestį su draugais, kad atgautumėte jėgas ir energiją.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Turėtumėte gerai pagalvoti, ko jūs norite. Net ir labai banalus klausimas jus šią savaitę gali sutrikdyti. Jį išsamiai analizuodami, daugelis pastebės net nežinoję, koks lobynas slypi jų sąmonės gelmėse. Bet ir tai dar ne visa. Svarbiausia – kaip jūs pasinaudosite žiniomis apie save.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši savaitė bus rami visais atžvilgiais. Situacija darbe bus visiškai kontroliuojama, asmeniniame gyvenime nebus nieko naujo. Galimas dalykas, jog verslininkai išvyks į trumpą komandiruotę, kad sudarytų svarbią sutartį su naujais partneriais. Buitinės išlaidos gali gerokai pratuštinti jūsų piniginę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų aktyvumas ir darbingumas sukels aplinkinių susižavėjimą. Žinoma, viršvalandžiai neliks vyresnybės nepastebėti, už juos bus dosniai atlyginta. Bet nors jums labai sekasi, pasistenkite nepamesti galvos ir veikti apdairiai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pavyks prastumti ir realizuoti ne vieną projektą. Daugelis gali jums pavydėti darbingumo ir veržlumo. Bet ši savybė taps priežastimi, dėl kurios gali kilti nesutarimų su kolegomis. Žinant valdingą jūsų būdą, galima prognozuoti bręstančius konfliktus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Primygtinai patartina tausoti sveikatą. Juk sirgti tiesiog nėra kada, jūsų laukia tiek reikalų. Be jūsų neapsieis vadovybė ir kolegos, o pirmiausia – giminės ir artimieji, kuriems jūs būsite tiesiog nepakeičiami.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vikriai balansuosite tarp įsipareigojimų vykdymo ir savo asmeninių idėjų bei planų realizavimo. Jums turėtų pavykti pasiekti puikių rezultatų ir vienur, ir kitur. Svarbiausia – nesusipainioti ir laiku atlikti tai, kas sumanyta.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Greičiausiai teks laikytis formulės: daugiau logikos – mažiau emocijų, kitaip visi anksčiau pasiekti teigiami rezultatai nueis šuniui ant uodegos. Tramdykite save. Jūsų impulsyvumas ir noras išsakyti verslo partneriui visa, ką apie jį galvojate, tikrai nepadės stiprinti bendradarbiavimo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pamirškite ilgai lauktas atostogas. Tarnyboje susiklosčiusi padėtis jums niekaip neleidžia susikrauti lagaminų ir išvažiuoti kuo toliau nuo darbovietės. Bet nusiminti neverta. Netrukus sėkmingai sudarysite sutartį ir tada galėsite drąsiai traukti prie jūros ar bent jau į užmiestį.

 
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką