Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas spalio 6 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mėnulio 1 diena. Turi didžiulę kūrybinę jėgą, kuri tarsi suspausta spyruoklė „išsiskleidžia“ mėnesiui bėgant. Tokią dieną labai gerai ką nors planuoti, būtina kontroliuoti mintis – jos lengvai įsikūnija mėnesio laikotarpiu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią dieną nepatartina daug bendrauti – geriau pamąstykite vienatvėje apie savo protėvius, ištakas, vaikystę, negerkite alkoholio, nes potraukis išliks visą mėnesį – apsivalykite, visiems atleiskite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gali pavykti sutikti asmenį, kuris naudingai tarpininkaus jums svarbiu klausimu (ypač tvarkant piniginius, turto reikalus) ar tiesiog gerai patars. Galima rizikuoti, jei esate iš anksto pasirengę įvairiems netikėtumams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Stenkitės draugiškai spręsti bet kokį konfliktą – siekite paramos, o ne priešiškumo. Ši diena nebloga atsiprašyti sutuoktinio ir pasistengti jį pradžiuginti. Nesivelkite į ginčus – jei atidžiau pamąstysite, dėl ko nesutinkate, suvoksite, kad tai – tik tušti principai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Planai pasikeis, tačiau improvizacija – jūsų mėgstamas dalykas. Mokėkite pasitenkinti puse to, ko siekiate. Verta susitikti, pasišnekėti su senais draugais – jie padės įvertinti situaciją iš šalies.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien galite planuoti ateitį, būtinai kontroliuokite savo mintis – jos lengvai įsikūnija mėnesio laikotarpiu. Tai, ką galvojate šią dieną, turi tendenciją plėstis, augti, įsikūnyti net be Jūsų pastangų, dėl to pasistenkite mąstyti, planuoti tai, kas nušvies Jums visą ateinantį mėnesį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki vakaro neblogas laikas, kai nuotaikos negali sugadinti net kliūtys, nesėkmės. Kad diena praeitų sklandžiai, nesiimkite reikalo, jei esate nepakankamai informuoti, būkite kantresni, ypač su vaikais, mylimu žmogumi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gerų derybų metas. Paisykite kitų interesų, jei norite, kad ši diena būti vaisinga ir smagi. Puiki proga taikiai pasišnekėti su antrąja puse dėl jums svarbaus reikalo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Planai pasikeis, tačiau improvizacija – jūsų mėgstamas dalykas. Mokėkite pasitenkinti puse to, ko siekiate. Verta susitikti, pasišnekėti su senais draugais – jie padės įvertinti situaciją iš šalies. Iš šios dienos susitikimų, pokalbių nesitikėkite greitos naudos. Beje, neverta skųstis dėl problemų – vargu ar kas nors norės suprasti, juolab padėti. Pavyduoliai net pasidžiaugs.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tinkamas laikotarpis, jei norite aktyviai veikti. Kita vertus, šiandien skubėti nepalanku: jei iškart susidursite su kliūtimis, nesusipratimais – atsitraukite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite sulaukti malonios dovanos. Taip pat lengvai seksis tvarkyti svarbius finansinius ir verslo reikalus. Verta imtis ir buitinių, taip pat šeimos narių problemų sprendimo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei ne itin gerai jaučiatės, nesiimkite atsakingų darbų, nevažinėkite automobiliu. Nesiimkite nieko, dėl ko nebūsite tikri, abejosite. Beje, šiandien bus sunku rasti vienareikšmišką sprendimą, tad venkite ginčų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nesijaudinkite dėl menkniekių, jūsų bėdos tikrai nedidelės ir jos greitai išsispręs. Šiuo metu esate itin sumanūs. Tiktų ieškoti pagalbininkų, rėmėjų, investuotojų. Tinka skolintis pinigų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką