Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas vasario 04 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

21–oji Mėnulio diena. Tai nepaprastos energijos, sėkmės diena. Labai daug galima nuveikti kolektyve – šią dieną lengvai gimsta žmogiško bendrumo jausmas, ji kunkuliuoja polėkiu, entuziazmu. Būtent šią dieną geriausia dirbti kolektyve – tai masių energijos, draugystės, solidarumo metas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nebijokite rizikuoti, jeigu reikia, – tikimybė, kad jus lydės sėkmė, pakankamai didelė. Seksis sakyti viešas kalbas, dirbti kūrybinį darbą. Bet nereikėtų skirti viso savo laiko darbui.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Sunku bus spręsti kai kuriuos organizacinius klausimus. Jums rekomenduojama laikyti paslaptyje visus savo planus ir sumanymus, tada bus daugiau galimybių juos įgyvendinti. Finansiniais klausimais būkite itin apdairūs.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Teks diplomatiškai elgtis ir mokėti numatyti artimiausią ateitį. Galimas dalykas, kad nauji žmonės, pasirodysiantys jūsų gyvenime, praturtins jus idėjomis ir atvers jums naujų galimybių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Laukia įtempta darbo diena, kurios devizas – išsaugokite dvasinę pusiausvyrą, kadangi šis laikotarpis gali pareikalauti daug emocijų. Galimi nemalonūs kontaktai ir skambučiai, darbe tikriausiai kils nesusipratimų, todėl, jeigu tai įmanoma, neplanuokite nieko rimto.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien turėsite tvardytis ir apsišarvuoti kantrybe – pirmiausia tai taikytina verslininkams. Priešingu atveju partneriai gali pasinaudoti jūsų emocingumu ir išprovokuoti konfliktinę situacija, o rasti deramą išeitį iš jos bus labai nelengva.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų iniciatyvoms gali rimtai pasipriešinti vyresnybė. Bet dėl to nereikėtų nusiminti, kadangi apskritai jums viskas puikiai seksis. Išimtį sudarys tik finansinė padėtis – šiuo metu žvaigždės nežada jokių investicijų.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jeigu tai įmanoma, dieną reikėtų skirti poilsiui, tuomet pavyktų įgyvendinti daugelį jūsų idėjų, taip pat ir tas, kurios susijusios su darbu. Kad būtų išsaugotas finansinis stabilumas, reikėtų planuoti išlaidas ir mažiau laiko skirti pramogoms, pakertančioms jūsų biudžetą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbe galite pasiekti laimėjimą, kurio visai nesitikėjote. Bendravimas su partneriais verslininkams duos pageidaujamos naudos. Apskritai diena palanki darbui su dokumentais ir sutartimis, sandoriams.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Susikaupkite ir būkite kantrūs, tuomet jūs įveiksite visus išmėginimus ir kliūtis kelyje į užsibrėžtą tikslą. Jūsų kūrybiniai sumanymai ir polėkiai bus deramai įvertinti. Savarankiškai tvarkykite reikalus ir branginkite kūrybos laisvę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Daugiau dėmesio skirkite niuansams ir smulkmenoms, kurių pakaks visą dieną. Dėl to jūsų emocinis stabilumas gali sumažėti, o irzlumas – padidėti. Pasistenkite nerodyti aplinkiniams savo nepakantumo, kitaip viskas nueis šuniui ant uodegos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pats metas susirūpinti savo karjera. Reikėtų susitikti su savo vadovu ir atvirai apsvarstyti su juo visus klausimus, kurie pastaruoju metu jums neduoda ramybės. Verslininkams ir komersantams nerekomenduojama leistis į avantiūras – tikimybė, kad jus lydės sėkmė, gana menka.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Atkakliai ginkite savo interesus. Apskritai padėtis darbovietėje bus rami, pagaliau galėsite sutvarkyti popierius, gerai seksis dirbti su dokumentais, bet jums patartina neužsikrauti pernelyg sunkios naštos.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką