Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas vasario 21 d., sekmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

9–oji Mėnulio diena. Tai pirma iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susiduriate su blogiu – nesitraukite: šią dieną blogis tampa agresyvus, reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo. Sunku įrodyti teisybę, geriau nepradėti jokių svarbių darbų.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sunkiai seksis susikaupti, todėl visi darbai, kurie reikalauja koncentracijos, turėtų būti atidėti kitai dienai. Netinka pasirašyti atsakingų dokumentų. Šiandien dažniau gali gesti technika, vertėtų atsargiai elgtis prie vairo.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tai diena, kai reikėtų daugiau džiaugtis, daryti tai, kas patinka, nedaryti nieko per jėgą. Jei iš jūsų ko nors reikalaus ar lieps, stenkitės paaiškinti, kaip jaučiatės ir išvengti nemalonių darbų.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Didelė tikimybė, kad sulauksite patvirtinimo, jog esate itin mylimas ir vertinamas. Jau ilgai laukėte šio ženklo, tai bus tarsi atgaiva širdžiai. Tačiau neužmirškite, kad gyvenate realiame gyvenime, todėl džiaugtis vertėtų ne visiškai visą dieną.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dieną skirkite ne susitikimams su partneriais, o bendravimui su draugais ar mylimaisiais. Žymiai geriau, jei šią dieną jus sups širdžiai mieli asmenys. Venkite ir ginčų su sutuoktiniu, nesikabinėkite dėl smulkmenų.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors mėgstate dažniausiai kontroliuoti situaciją, tačiau šiandien ne viskas klostysis taip, kaip įsivaizdavote. Puikiai suprantate, kad norint pasiekti rezultatą, reikia ne tik pastangų, bet ir didelio įžvalgumo, kuris neįgyjamas iškart. Todėl jeigu ko norite, tai bandykite, bandykite, bandykite ir būtinai mąstykite.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors reikalai klostysis puikiai, tikėtina, kad jūs vis tiek atrasite kuo pasiskųsti. Gali būti, kad ne visi klusniai klausysis jūsų skundų tirados, todėl šį ritualą atlikite tik ypač gero draugo ar sutuoktinio akivaizdoje. Nepiktinkite žmonių skundais, kai jums neabejotinai sekasi.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nesiimkite jokių ryžtingų priemonių, bendraudami atsisakykite radikalių pareiškimų. Ir nesivelkite į intrigas darbe, nepasiduokite provokacijoms. Galite tapti įtaresni bei labiau pesimistiški.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pastaruoju metu įsisukęs darbų bei visokių reikalų metas šiandien kiek aprims - galėsite skirti laiko sau ir savo pomėgiams. Tačiau laisvo laiko neleiskite tuščiai, gali būti, kad greitai kiekviena minutė vėl taps labai brangi ir reikalinga.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nevenkite pasinaudoti dalijamais gaunamais patarimais, nesipūskite - iš šalies dažnai geriau matyti. Metas ne itin palankus kreiptis į vadovus su prašymais. Galimi netikėti nuostoliai. Venkite ginčų su sutuoktiniu - jei jau norite ką kritiška pasakyti, atidėkite tai vakarui.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Mintyse nuolat suksis įkyrios mintys apie sunkiai įgyvendinamus norus, protas vis nenorės pasiduoti ir kurps planus, kaip išsisukti iš susiklosčiusios padėties. Tačiau šiandien patartina užmiršti problemas, kurios reikalauja gilaus apmąstymo. Dabar tam ne laikas.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena gali būti gan kebli, jei neturi tvirto užnugario. Tikėtini įvairūs nesklandumai, išgyvenimai, nesėkmės, traumos, nuostoliai ir t.t. Tiesa, vakaras gali tapti netikėtai malonus.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nusiimkite abejingumo kaukę ir atverkite širdį šiltiems jausmams. Jei pamatę patinkantį žmogų nepasidrovėsite jo užkalbinti, tikėtina, kad užsimegs karštas meilės romanas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką