Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 1 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasidomėkite, kokią pirmąją gegužės mėnesio dieną, ketvirtadienį, jums pranašauja žvaigždės...

Avinas Avinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ženklai, kuriais bandysite vadovautis dienos pradžioje, ves jus ne pirmyn, o atgal. Vakarop bus lengva įsitraukus į aktyvią veiklą tapti svarbiais įvykių dalyviais. Deja, užuot atlikę ką nors prasminga, galite išeikvoti visą energiją ginčams ir bereikšmėms diskusijoms. Kad to nenutiktų, iš anksto numatykite savo veiksmų planą.

Jautis Jautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų savijauta priklausys nuo to, kiek apčiuopiamų vertybių galėsite įgyti. Dėl šios priežasties būsite linkę painioti tikra su netikra, o nepastebėsite to, kas akivaizdu. Aklai nepasikliaukite draugų pažadais ar savo pačių nerealiomis idėjomis. Vakare nenurimsite kol nesudėliosite visko į jiems skirtas lentynas. Net jei tai būtų ne daiktai, o žodžiai ar žmonės.

Dvyniai Dvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pažadinę savyje kūrybines galias, rasite pusiausvyrą. Jos reikės, nes bus abejonių, į kurias įmes netikusios patirtys darbe ir dėmesys, kurio sulauks jūsų bendraujanti ir viską girdinti asmenybė. O žiniomis ir naujienomis šiandien domėsi visi: maži ir dideli. Tiesa, jūsų mažieji lai neišveda jūsų iš kantrybės savo klausimais ir judrumu.

Vėžys Vėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dalis ryto ženklų bylos, kad išaušo prieštaringa diena, bet jūs to turbūt nepastebėsite. Užkibsite ant kabliuko, pagalvoję, kad diena judri ir nerūpestinga, o jūs – galite elgtis kaip norite. Ypač gavę neįtikėtinų pasiūlymų  iš toli. Deja, retkarčiais teks pasistengti, o dar dažniau – pasislėpti nuo įkyrių žvilgsnių. Tik tokiu būdu, užuot dejavę – vakarop džiūgausite.

Liūtas Liūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte mėgaudamiesi tuo, kas jums patiekta ant stalo, nepersistenkite. Tikrai ne visos bendros patirtys, į kurias įbrisite kartu su partneriais bus neįtikėtina dovana. Vakare noriai bendrausite su visais: artimaisiais ir nepažįstamais. Tiesa, dalis pokalbių primins kažkur matytą filmą, tačiau atsiras galimybė atnaujinti ankstesnę pažintį.

Mergelė Mergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svajosite apie pripažinimą darbe, tačiau jis įmanomas tik tuo atveju, jei nepervertinsite savo partnerių indelio į jūsų sėkmės aukso puodą. Riedėti laisva pavara dienos pradžioje nepavyks, o tuo patikėję – greit pasigailėsite. O viskas, ką vakare atliksite dėl savo ir savo šeimos gerovės, neliks nepastebėta ir neįvertinta. Žinoma, jei daugiau daryte nei kalbėsite.  

Svarstyklės Svarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Saikingos pastangos praturtins jūsų dieną reikalingomis patirtimis ir leis išmokti vertingų dalykų. Tačiau iki popietės neužsimokite per plačiai, antraip darbe supainiosite sau visus popierius ir sugadinsite nuotaiką. Vakare vaizduotėje nusipiešite sau aukštus tikslus ir, nevaržydami savęs, savo galimybių kartelę vis kelsite dar aukštėliau.

Skorpionas Skorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Iki popietės nedėkite per didelių iliuzijų į savo neįtikėtinus kūrybinius sumanymus, bet ir galimybe patinginiauti nesidžiaukite. O dar jūsų vaikai ar mylimas žmogus bandys jūs įtikinti kažkuo, kuo jūs be reikalo patikėsite. Vakare didžiulius savo energijos resursus naudokite tikslingai, nes tik tai apsaugos jus nuo pavojaus persieikvoti.

Šaulys Šaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien didžiausias pergales ir pralaimėjimus patirsite ryšiuose su žmonėmis, kuriuos laikote savo partneriais. Jis ar ji žinos kaip jums pakelti ūpą. Tačiau per didelės viltys, kurias dėsite į savo namų tvirtovę, jus nuves painiais labirintais. O visi mūšiai, kuriuos laimėsite vakare, iš tiesų jau ne kartą buvo laimėti anksčiau.

Ožiaragis Ožiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite pasiruošę nuversti kalnus darbų ir nesuksite sau galvos dėl to, kad plušate daugiau už kitus. Sėkmingos dienos sąlyga paprasta: neapgaudinėti savęs. Bus ypač svarbu gauti patikimą informaciją, nors iš tiesų viskas yra priešingai. Dienai baigiantis noriai grumsitės dėl vietos po saule. O ar pajausite pergalės skonį – rinktis jums.

Vandenis Vandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jus įtikinti ką nors pirkti, kam nors paskolinti ar net paaukoti nebus sunku. Bet kuriuo atveju, patikėsite, kad  neišsiversite be kažkokio daikto ar be galimybės kitam padėti. Dienos finalas džiugins tuos, kurie žino, ko nori ir nesižvalgydami eina savo keliu. Tiesa, retkarčiais įlipsite į tą pačią upę, kurioje jau buvote. Ar netikite, kad tai įmanoma?

Žuvys Žuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai šiandien ant jūsų pečių užsiris neišvengiama šeimos rūpesčių našta, bandysite viską pasikliaudami savo neklystančia nuojauta. Deja, ji meluos ir ves jus klystkeliais. Vakare klysite dar kartą, patikėję, kad galite viską įveikti be aplinkinių pagalbos. Stipriai laikydami kurio nors iš artimųjų ranką, be vargo peršoksite per didžiausias kliūtis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką