Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – balandžio 18 d.

Spalvingi balionai
Fotolia nuotr. / Spalvingi balionai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kokią darbo savaitės baigtį jums nulems žvaigždės? Gal šį penktadienį kalendoriuje norėsite pasižymėti kaip ypatingiausią gyvenimo dieną?

Avinas Avinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje noriai apgaudinėsite save, maitindami ir girdydami tikėjimu, kad kitur saulė šviečia ryškiau. Tačiau ir slėpdamiesi saugiame iliuzijų pasaulyje neprarasite ryšio su realybe – į ją grąžins profesiniai jūsų įsipareigojimai. Būtent čia turite palankias sąlygas ūgtelėti ar net palypėti keliais karjeros laipteliais aukštyn.

Jautis Jautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuo ryto klaidžiosite viltyje ir neviltyje, nes jūsų tikslai niekaip nederės su realybe. Galiausiai pamanysite, kad tiesa slypi kažkur anapus, o jūs neketinate jos ieškoti. Draugiškas patarimas įtrauks jus į kasdienių įvykių sūkurį: sulauksite įrodymų, kad tolumoje skambantys pavojaus varpai tėra kelrodis, o ne pavojaus signalas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Žvelgdami galimiems pokyčiams į akis, matysite ne ką kita, o save prie didžiulės griuvėsių krūvos. Jūsų vaizduotė gali nuvesti dar toliau ir net į priešingą pusę. Jei tučtuojau lyg koks feniksas pakilsite iš rūpesčių duobės, bus galimybių pereiti į aukštesnį žaidimo, kurį šiuo metu intensyviai žaidžiate darbe, lygį.

Vėžys Vėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Neapgaudinėkite savęs kalbėdami apie savo sveikatą. Būkite atviri ir sąžiningi sau, o vaistus ar maisto produktus vartokite saikingai. Visa kita neturėtų neraminti jūsų. Jei kartais nežinote atsakymų į jums sudėtingus klausimus, pasiteiraukite, ką apie tai mano antroji jūsų pusė. Viskas, kas atrodys lyg griežtas nuosprendis, tėra dar viena galimybė.

Liūtas Liūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tikėsite teigiama įvykių baigtimi. Tiesa tai ar ne, jūsų optimizmas padės jums išlipti sausiems iš vandens. Šiandien be vargo galite pasidalyti viskuo, kas jus džiugina ir kas slegia. Partneriai žinos, kaip palengvinti jūsų kasdienybės naštą ir kaip jums praskaidrinti paskutinę darbo savaitės dieną.

Mergelė Mergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki vidurdienio prieš akis painiosis įkyrūs voratinkliai: namiškiai be reikalo nerimaus, o kolegos nepasakys visko iki galo. Kita vertus, jumyse neblės tikėjimas, kad prie finišo linijos liepsnos akinanti šviesa. Tokia optimistinė būsena, artėjant šventėms, padės geriau suprasti poelgius tų, kuriuos mylite. Negailėkite jiems laiko ir išklausykite juos.

Svarstyklės Svarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Didžiąją dienos dalį, užuot susikoncentravę į rimtą veiklą, norėsite užsiimti širdžiai miela veikla, labiau rūpinsitės ne darbais, o kolektyvo pramogomis. Tačiau nuotaika subjurs, kai nerasite tinkamų žodžių mintims išreikšti. Tvirtos rankos ir patikimos atramos ieškokite namuose. Nesvarbu, kas tai bus – žmogus ar ilgas malonių pareigų sąrašas.

Skorpionas Skorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Blaškysitės nuo juodo prie balto: ribų neturintis optimizmas bus didžiausia dienos vertybė ir didžiausias trūkumas, skatinantis daryti klaidas. Tačiau visi jūsų bandymai atskleisti save sulauks draugiško pritarimo. Na ir kas, kad dalis jus pasiekiančios informacijos neramina jus – pasiklausę jos, apie save sužinosite daugiau.

Šaulys Šaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Patiks ne viskas, ką matysite aplink save. Tačiau žinosite, kaip elgtis, kad viskas būtų tobula. Ir neklysite! Svarbiausią misiją atliksite namuose: gal ir nepavyks pakeisti namiškių, bet paveikti juos šiandien tinkamiausia diena. Dėl šio tikslo turite susikoncentruoti į tai, kas ranka pasiekiama.

Ožiaragis Ožiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tyliai užsidarę mažame savo pasaulėlyje, sunkiai rasite sau patogią vietą, bet pagaliau ją radę, nemokėsite kitiems paaiškinti, kodėl ji jums reikalinga. Vis dėlto nepersistenkite ieškodami jums reikalingos slaptavietės, nes prarasite galimybę paskanauti tobuliausių dienos patiekalų, kurie slypi nuoširdžiame bendravime.

Vandenis Vandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vargu ar suprasite, kas ir kodėl šios dienos pradžioje klaidins. Bet kuriuo atveju visa tai vyks ne iš blogos valios, o turint tik tyriausių ketinimų. Beje, neakivaizdžiais būdais papildysite savo sąskaitą arba sėkmingai realizuosite savo talentus. Kad nepamestumėte kelio dėl takelio, rečiau klausykitės, kas ką kalba.

Žuvys Žuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Išsiblaškymas trukdys produktyviai darbuotis – galbūt jau gyvensite artėjančios šventės nuotaikomis. Tačiau tai neišspręs profesinių jūsų dilemų. Bandysite įveikti jas nuojauta. Deja, šiandien ji retai kalbės tiesą. Teisingų sprendimų pasiūlytų  draugai, jei išdrįstumėte peržengti barjerą, trukdantį jums pakeisti savo nuomonę.

Komentarai
Temos ženklai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką