Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – balandžio 28 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasmalsaukite, kokią pirmą darbo savaitės dieną jums prognozuoja žvaigždės...

Avinas Avinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ši diena nuolat jus atves prie būtinybės ko nors atsisakyti tam, kad atsirastų daugiau vietos siautėti naujiems vėjams. O šie pūstels jau rytoj. Todėl nenustebkite ir neišsigąskite, jei kažkas, kas jums iki šiol buvo labai svarbu, subyrės į šipulius. Atsisakykite visko, kas jums jau nepriklauso, o remkitės į tai, kas padeda jausti tikrąjį gyvenimo skonį.

Jautis Jautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šis pirmadienis jus ne kartą prisiminimų ar įvykių pagalba gražins į laikus, kuriuos manėte pamiršę. Jei jie sugrįžo, vadinasi, yra gyvi jumyse. Prižadinkite juos ne tam, kad jie visa jėga įsiveržę jūsų gyvenimą, jį sugriautų, o tam, kad iš jo visiems laikams išeitų. Tačiau prieš išleisdami juos, įsitikinkite, kad iš jų išmokote tai, ką privalėjote išmokti.

Dvyniai Dvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Keli praeities vaiduokliai, klaidžiojantys jūsų mintyse, primins jums, kur iki šiol nesudėjote taškų. Ryžkitės sudėlioti viską į jiems skirtas vietas, nieko nenuslėpdami nuo savęs. Būkite sąžiningi ir atviri sau, o visa kita nėra taip svarbu. Tokiu būdu jūs užtikrinsite giedras mintis, įspūdingus sapnus ir sustiprinsite intuiciją, kad ši neišdrįstų jums meluoti.

Vėžys Vėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tikri draugai kaip žvaigždės: nors jų nematai – visada žinai, kad jie yra. Šiandien jums labai svarbu susisiekti su draugais, o tuos kur toli – prisiminti. Tylinčius išgirskite. Nepatenkintus išklausykite. O norinčius išeiti – paleiskite. Tokiu būdu atsiras vietos toms žvaigždėms, kurios nori jums amžinai šviesti ir kurias jūs galite praturtinti savo buvimu.

Liūtas Liūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Diena prieš Saulės užtemimą gali būti sunki kaip akmuo arba, priešingai, atnešti taip trokštamą palengvėjimą. Nevalingai atsidūrę pačiame įvykių centre, turėsite galimybę apsispręsti, kas praeityje buvo nepataisoma klaida, o kas – didžiulė dovana. Šiandien pasijausite stiprūs, atradę jums reikalingą pusiausvyrą darbe.

Mergelė Mergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Artėjantis Saulės užtemimas gali įtempti jus kaip stygą tada, kai iškils diskusijos apie jūsų įsitikinimus ar išsilavinimą. Bet kokia įtampa reiškia, kad jūs turite rasti vaistų, gebančių išgydyti jus nuo abejonių ar baimės. Neskubėkite pirmyn, jei nesate tikri, kad neklystate. Tik jūs vieni žinote, keik toli galite eiti, kol rasite jums reikalingą atsakymą.

Svarstyklės Svarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl artėjančio užtemimo jums gali tekti nutraukti iki šiol svarbius ryšius, kurie jus siejo su jūsų asmeniais ar dalykiniais partneriais. Neleiskite senoms nuoskaudoms imti jums už rankos ir vesti klystkeliais. Būkite tvirti, pripažindami sau, kas jums reikalinga, o kas ne, kas jus stiprina, o kas jus griauna, kas jums iš tiesų reikalinga, o kas tik tėra užgaida.

Skorpionas Skorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl kitos dienos rytą vykstančio Saulės užtemimo, keli pokyčiai jūsų partnerystės srityje neišvengiami. Jūs šiandien galite pasyviai laukti, kol likimas viską sudėlios į vietas už jus (galbūt tai jau vyksta) arba patys imti savo likimo vairą į rankas. Todėl tuos, kurie jaučiasi išsunkti nelygiavertės partnerystės, žvaigždės ragina ieškoti priežasčių praeityje ir suvesti su ja visas sąskaitas.

Šaulys Šaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Artėjantis užtemimas žemės ženkle jūsų ugningai asmenybei neleidžia liepsnoti taip ryškiai kaip jai norisi, o buities ir kasdienybės rūpesčiai trukdo plačiai iškleisti sparnus. Tačiau ši diena yra skirta ne dairytis pirmyn, o atsigręžus atgal, rasti atsakymus ar gaires praeityje. Net jei iš pirmo žvilgsnio darbe viskas tobula, šiandien įžvelgsite ten anksčiau per neatidumą ar skubėjimą įveltą klaidą.

Ožiaragis Ožiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Spalvos šiuo metu tirštėja ten, kur jūs siekiate išreikšti save žaismingai ir kūrybiškai, ten, kur jus ieškote malonumų ir bandote įžiebti romantikos liepsnas. Ne vienas šešėlis, atklystantis iš praeities, vers jus abejoti savimi tada, kai bendrausite su vaikais ar tepsite dažus ant drobės. Išlaisvinkite save nuo to, kas laiko jus giliai įsmigusius abejonių liūne.

Vandenis Vandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Niekad nesibaigiančių naminių problemų gausa ims kunkuliuoti lyg didžiulis katilas, kuriam vis negana jūsų skiriamos energijos ir resursų. Artėjantis Saulės užtemimas jums primins, kaip svarbu ir kaip sunku save išreikšti namuose, ypač tada, kai juose klaidžioja nemalonios prisiminimų šmėklos. Kad rytojus išauštų šviesesnis, surenkite akistatą su jomis.

Žuvys Žuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žodis gali būti ginklas arba, priešingai, kliūtis, už kurios prasideda tai, ko norisi mažiausiai: nesusipratimai, nepasitikėjimas, neapykanta, išsiskyrimas. Šiandien prisiminkite tuos pokalbius, kurie jus atvedė ten, iš kur iki šiol negalite rasti išėjimo. Ir atsakykite sau į tokius klausimus: Kaip girdite kitus? Kaip kalbate, kad jus suprastų? Ką darote, pokalbio metu atsidūrę akligatvyje?

Komentarai
Temos ženklai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką