Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – kovo 10 d.

Mėnulis ir saulė
Fotolia nuotr. / Mėnulis ir saulė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Na, kokią gi pirmąją darbo savaitės dieną – pirmadienį – mums pranašauja žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienai baigiantis suprasite, kad išsirinkti teisingus prioritetus buvo itin svarbu. O iki tol pagalvokite, kuo galite pradžiuginti tuos, kurie gyvena su jumis. Be jokios abejonės, žinote, kaip tai padaryti, bet ar norite? Tiesa, per popietę nutikę neplanuoti įvykiai bus paženklinti jūsų nuolankumu. Dalis problemų kils dėl jūsų kaltės, tačiau būkite atlaidesni sau.

 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dieną noriai dalysitės su aplinkiniais viskuo, ką turite savyje geriausio: jausmais, mintimis, materialiais ar dvasiniais turtais. Jūsų spinduliuojanti šiluma vakare bus prigesinta. Kažkas privers jus daryti tai, kas ne jūsų nosiai, o ir noro nebus ne per daugiausia. Draskomi prieštaravimų, šiaip ne taip sulauksite vakaro, kuris, deja, nedžiugins ramybe.

 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Rytą negalėsite būti abejingi savo ar kitų materialinėms problemoms. Į kurią pusę linksite – kaupimą ar labdarą, žvaigždės nulyti. Bet kuriuo atveju kažkokiu tik jums žinomu būdu jausitės praturtėję. Blogiau, jei tuštumą bandytumėte užpildyti skanumynais ar pramogomis. Tačiau tai – tik pusė bėdos. Kita ateis persirengusi draugu ar kitu iš pirmo žvilgsnio patikimu žmogumi.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Didžiąją dienos dalį į pasaulį žiūrėsite plačiai išplėstomis akimis, mat jis bus gražesnis nei bet kada. Pasistenkite, kad šią dieną keliais sprindžiais išaugusi asmenybė įsitektų ankštoje jūsų aplinkoje. Be to, nevaržykite savęs bandydami patobulinti ją. Per popietę jūsų laukia slenkstis, kurį privalėsite peržengti sutelkę visą dėmesį ir išmonę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors mieliau rinktumėtės ramų poilsį toliau nuo kasdienio šurmulio, jūsų pasirinkimus nulems ne jūsų norai, o aplinka ir dienos įvykiai. Pirmoje dienos dalyje galbūt net suprasite, kodėl pasaulis sukasi: įžvelgsite tikrąją visa ko prasmę, apie kurią niekas nekalba, bet visi vertina. Tai jums padės, kai vėliau atsitrenksite į netikėtų, neplanuotų ir keistų reiškinių sieną.

 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Trumpam tapę grupės ar kolektyvo siela, pamatysite, kaip į jus atsigręžia nemažai viltimi nuspalvintų žvilgsnių. Žinosite, kaip jiems duoti tai, ko jie trokšta, nes jie taip pat jums turi ką duoti mainais. Pernelyg neįsisvajokite, kad nusipelnėte tik laimės ir nieko daugiau. Per popietę realybė netikėtai gali parodyti savo ragus.

 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien tyriausi jūsų ketinimai sulauktų neįtikėtino atgarsio, jei neužmigtumėte ant laurų. O tai nelabai įmanoma tokią dieną, kai netikėtumai ir prieštaravimai tiesiog vaikščioja iš paskos. Todėl jūsų pastangos bus reikalingos, kai dalis dienos planų žlugs ar pakryps priešinga kryptimi. Tik jūsų valioje, kokiais būdais nersitės iš kailio, siekdami išbristi sausi iš vandens.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų pasitikėjimo savimi šiandien galima tik pavydėti. Ar toli taip nusiteikę nuvažiuosite – niekas nežino. Svarbu, kad kelionė būtų smagi, o ir pasekėjų nestigs. Labai neįsismaginkite, nes vakare jų gretos gali išretėti, ir tai ne dėl jūsų kaltės. Galimas daiktas, kad patys per popietę dėl menkų sveikatos negalavimų norėsite trumpam pasitraukti iš žaidimo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Žavesio jums netrūks ir žvilgsnių, kupinų susižavėjimo. Ar jau turite strategiją, kaip panaudoti partnerių resursus ir kaip padalyti savuosius? Tiesa, gali būti sunku įtikinti save, kad kitiems galite duoti daugiau, nei jie iš jūsų tikisi. Popietės metu nepraraskite ko nors iš tiesų vertingo dėl galimybės patirti kelias malonumo akimirkas.

 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pusę dienos jūsų mintis nuo svarbių reikalų atitrauks partneriai, negailintys jums patarimų, pažadų ir kitų gėrybių. Galiausiai nesuprasite, kas čia ką bando pamaloninti: jūs juos, jie jus ar kiekvienas save? Svajingas nuotaikas išblaškys iš šeimos narių išgirstos žinios. Nieko gera nebus, jei viską išklausysite rūškana mina.

 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Darbo bus daug, o jūsų noro viską gerai atlikti – dar daugiau. Ir tik įsitikinę, kad viskas tobulai atlikta, pastebėsite ir kitus dalykus, kurie, deja, šiandien nedžiugins. Popietės valandomis bus daugiau netikėtų reikalavimų ir staigių posūkių, kurie, neklausdami jūsų nuomonės ir neatsižvelgdami į jūsų planus, diktuos jums savo dienos scenarijų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Spinduliuosite kažką šviesaus ir nežemiško, bet ne visi norės ir galės tai pamatyti. Nepaisant to, jūsų klaus patarimo ir prašys pagalbos. Tikės, kad jūs žinote, kaip išspręsti vieną ar kitą problemą. Bet ar tuo tikėsite jūs? Nepervertinkite savęs, norėdami mažumėlę surizikuoti. Bus dar blogiau, jei paklusite draugų spaudimui ar nebyliems reikalavimams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką