Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – gegužės 3–4 d.

Zodiako ženklai
Shutterstock nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kokį savaitgalį jums žada žvaigždės? Linksmybes, keliones, jaukius vakarus su šeima, o gal romantikos proveržį? Skaitykite ir sužinokite...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį noriai apibersite dėmėsiu visus namiškius. Ir tik jūs vieni žinosite, kam ir dėl kokios priežasties atseikėsite atitinkamą porciją savo meilės. Be to, Venera pereis į jūsų ženklą, kas leis jums lengviau atsikvėpti. Ore pasklis naujumo ir šviežumo dvasia, kuri be vargo įsirangys ir jūsų širdyje. Jausmai gimę šį mėnesį, liepsnos karštai, o prisiminimai šildys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Galėsite daug duoti tiems, kurie arti jūsų: broliams, seserims, giminaičiams ar kaimynams. Žaiskite sąžiningus žaidimus, nes ir be jų Venerai, perėjus į Avino žvaigždyną, santykiai apsunks, o jūs jausmų pasaulyje atsidursite už borto. Kita vertus, tai gera priežastis, išrovus  piktžoles, ruošti širdį ar esamus santykius naujiems etapams. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį sieksite sutvirtinti pamatus ant kurių stovi jūsų šeimos laimė. Be to, Venera būdama Avino ženkle jums primins, kad romantiškiems ryšiams reikalingi nauji vėjai. Staiga pūstelėję, jie kartos, kad jausmai liepsnoja karščiau, kai du žmonės jungia draugystė. Tačiau nesivelkite į rizikingus žaidimus, nes apmąstymams laiko vis maža.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savo rūpesčiu ir šiluma apgaubsite namiškius. Pasistenkite, kad jūsų asmenybės šviesa jų neužgožtų, o jūs  paliktumėte vietos ir jų asmeniniams poreikiams. Grožio ir jausmų sritis prižiūrinti planeta atsiduria pirmajame zodiako ženkle, tokiu būdu primindama, kaip svarbu yra atsinaujinti patiems ir atnaujinti ryšius su tais, kurie brangūs.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį būsite linkę daugiau dėmesio skirti savo vidiniams išgyvenimams. Be to, Venera iki mėnesio pabaigos įsikurs ugnies ženkle, dėl ko jausmai jums taps vartais į platesnius pasaulius. Juose pabuvę, geriau pažinsite save ir aktyviau sieksite mylimo žmogaus dėmesio. Vienišiai aktyviai sieks pažinčių, o visi kiti prisimins, kad meilėje kaip ir kare – galima viskas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį dažniau galvosite apie kitus: draugus ar artimuosius nei apie save. O ir pagalbos iš jų sulauksite tiek, kiek pastangų patys įdėsite. Be to, Veneros pasikeitusi padėtis jums leis suprasti, kad esate stiprūs tiek, kiek gebate atsinaujinti, įžiebti savyje ir pritaikyti savo santykiuose su žmonėmis tai, ko iki šiol nesugebėjote.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį Mėnulis Vėžio ženkle, o tai tobulos sąlygos suprasti, kad mama ir jos pareigos yra aukščiausioje ir pagarbiausioje vietoje. Nors prieštaravimų netruks. Dalis jų atskubės dėl Veneros padėties priešingoje zodiako pusėje nei jūsų ženklas. Nusimeskite senus santykių rūbus ir pažvelkite į viską savo antrosios pusės akimis. O jei jos neturite – plačiai atsimerkę, apsidairykite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį jausitės ant bangos, kuri juda ten, kur jums reikia. Kaip su ja susitarsite, žinote tik jūs patys ir, galimas daiktas, niekam niekada neprasitarsite. Dėl Veneros Avino ženkle, jausmų liepsnos neges ne tik jūsų galvoje, bet ir kasdienėje veikloje. Tai ir padės, ir trukdys, bet savaip praturtins jūsų santykius ir papuoš jūsų buitį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Malonumų paieškos dabar gali jus nuvesti tiesiai į patį jausmų ugnikalnį. Nieko keisto, jei taip nutiks tuo metu, kai aistringoji planeta ugnies ženkle. Deja, kaip greit jausmai išsiverš, taip greit jie ir užges, todėl dėl trumpalaikio nuotykio nerizikuokite tuo, kas stabilu. Tiesa, savaitgalį perlipsite nediduką slenkstį, už kurio lauks naujos patirtys.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų šaltakraujiškai prigimčiai bus svetimas karštas Veneros Avine temperamentas. Tačiau jūs nebūtumėte jūs, jei nerastumėte jums paties tinkamiausio sprendimo. Vengdami kovoti nelygioje kovoje dėl dėmesio, jūs ieškosite priemonių, pagražinančių ir praturtinančių jūsų šeimos gyvenimą. Na, o savaitgalį vairą į rankas perduosite savo antrajai pusei.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nuo savaitgalio Venera svečiuodamasi Avino ženkle, padės jums sudominti aplinkinius ir net krizės metu išlaikyti šypseną lūpose. Vertingi jausitės tiek, kiek kontaktų gebėsite užmegzti. Tačiau nepersistenkite rinkdami „laikus“ socialiniame tinkle. Tiesa, savaitgalį tam laiko neturėsite, nes būsite visa galvą panirę į buities rūpesčius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Venerai palikus jūsų ženklą, dažniau atversite savo piniginę tam, kad įsitikintumėte, ar joje pakankamai šlamančių. Tiesa, nebus lengva susilaikyti neįsigijus dar to ir dar ano. Tačiau ir būdų padidinti savo pajamas horizonte iki mėnesi pabaigos gali atsirasti. O kol kas meskite tai iš galvos ir mėgausitės savaitgalio teikiamais privalumais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką