Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – rugsėjo 2 d.

Arbatos valandėlė.
Shutterstock nuotr. / Arbatos valandėlė.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Linkime nuotakingos dienos ir kad ištiktų tai, kas gera ir suteikia džiaugsmo!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Plaksite optimizmo kokteilius ir jais vaišinsite kiekvieną sutiktą. O visus, teigiančius, kad metas užsiimti rimtais darbais, vysite šalin. Tęsdami šia gaida, neignoruokite jūsų partnerių žeriamų patarimų. Įsiklausę jų, patys į savo žodyną įtraukite kelis pokalbį švelninančius žodelius, nes Merkurijus nuo šiol priešingoje Zodiako pusėje – harmonijos ir grožio ženkle Svarstyklėse.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Įsibridę į kasdienių rūpestėlių liūną, nepamirškite žmonių, su kurias dirbate ar gyvenate. Jie vertins viską, ką darote kartu su jais ir dėl jų. O pokalbiai darbe prie kavos puodelio leis jums geriau pažinti žmones ir suprasti įvykių priežastis bei eigą. Čia diplomatiškumo kerus paskleidęs Merkurijus jus paragins dažniau pagalvoti apie savo ir kitų gerą savijautą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų asmenybei gaivaus oro banga - Merkurijus oro ženkle Svarstyklėse. Vienišiai daugiau galvos apie romantiškas pažintis ir velsis į flirto žaidimus. Auginantiems atžalas – tai geras laikas pasikalbėjus su vaikais, suprasti juos ir geriau juos pažinti. Šiems smagiems užsiėmimas laiko dar turėsite, o šiandien pabūkite patikimais partneriais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vieni lengviau atsikvėps, nes būtent šiandien gali rūpintis tais ir tuo, kam jų rūpesčio reikia labiausiai. Antri nieko nesvarstydami, tik tikėdamiesi tinkamo atlygio, vykdys įsipareigojimus. Jiems pavyks, nes kitaip ir būti negali. O treti suskubs pasirūpinti savo sveikata. Bet visiems jums atėjo dienos, kai mokysitės sutarti su savo šeimos nariais ir juos išgirsti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Merkurijus diplomatiškosiose Svarstyklėse suteikia jums galimybę išraiškingiau kalbėti ir daugiau sužinoti.  Atsidūrę įvykių centre, būkite atidūs savo pašnekovams, nes planetai, esančiai Svarstyklių žvaigždyne, nėra nieko svarbiau už gerus santykius. O jei šiandien visą jūsų dėmesį pasiglemš vaikai, būkite jiems dėkingi už galimybę į viską pažvelgti jų vaikiškomis akimis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Antrąją rudens dieną tapkite angelu sargu savo namiškiams. Be to, Merkurijus Svarstyklėse nuo šios dienos visas jūsų mintis prikaustys prie jūsų asmeninių vertybių. Jų sąraše atsidurs tai, ką uždirbate, ką išleidžiate ir kuo buvote apdovanoti gimstant. Jis pasufleruos, ką kaip pasakyti, kad iš visko gautumėte naudos, o apie jūsų talentus sužinotų visi.      

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Judėjimo ir susitikimų gausos šiandien nestigs. O sukdamiesi it vijurkas savo erdvėje, sieksite niekam neužstoti saulės nei savo darbais, nei žodžiais. Čia jums patikimas ramstis – Merkurijus, besisvečiuojantis jūsų žvaigždyne. Ne kas kitas, o jis padės jums bendrauti diplomatiškai ir apdairiai, taip, kad nė vienas pokalbio dalyvis nesijaustų atstumtas ar įskaudintas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Prasideda periodas, kai bendrauti gražiai – svarbiausia, nes Merkurijus šiandien pasiekė grožio ir harmonijos ženklą. Nesuprasdami tokios politikos, vis dažniau pasiliksite savo mintis sau. Neafišuodami jų ir tylėdami tada, kai esate raginami kalbėti, apsisaugosite nuo galimų klaidų ir atrasite kitą, ne visiems matomą ir ne visų ištyrinėtą pasaulį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Prasideda laikotarpis, kai lengviau megsite pažintis ir daugiau laiko skirsite pokalbiams su draugais. Čia geras patarėjas Merkurijus Svarstyklių ženkle, norintis jus įtraukti į grupės veiklą ir raginantis dažniau pasikalbėti su draugais. O tai bus svarbu ir šiandien, kai norėsite to, ar ne, kitų dėmesys kryps į jus. Jums neliks nieko kito, tik pakelti kolegoms ir draugams ūpą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Merkurijus Svarstyklių ženkle šį mėnesį pasirūpins, kad jūsų profesiniai sumanymai pasiektų reikiamas ausis. Tačiau jums teks įveikti didžiausią priešą – savo prigimtį. Jei patys to nesuprasite, bus kas primena, jog jūsų tikslai nėra svarbesni už gerus santykius. Ir tik tuomet, kai daugiau dėsite į kitą svarstyklių lėkštę, t. y. puoselėsite harmoningą bendravimą, užkopsite ten, kur jums reikia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sėkmės bus tiek, kiek jos rasite būdami tarp kitų žmonių. Grupėje ir partneriškuose santykiuose vyks sąžiningos ir nuoširdžios dalybos. Todėl neskubėkite iš ryto skųstis, kad nėra tų, kurie jums padeda. O čia dar viena puiki žinia jums – Merkurijus oro ženkle. Kas jau kas, o jis noriai plės jūsų akiratį ir leis įsitvirtinti dėka erudicijos ir gebėjimo bendrauti dėka.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Naujos priežastys susitelkti į profesinius tikslus lai jūsų nesustabdo. Padėkite įžiebtai jumyse ugniai degti, negesindami jos savo nepasitikėjimu. O jei partneriai, užuot jums padėję, sukurs papildomų rūpesčių, ne kovokite, bet raskite paslėptos informacijos. Ji jums padės atverti duris į pilnavertį bendravimą ar net perkeltų jį į naują lygmenį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką