Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – rugsėjo 30 d.

Šokėja
Fotolia nuotr. / Šokėja
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Labas rytas! Saldžiu rudeniu kvepiantis antradienis dovanoja naujas prognozes, naujas mintis, naują patirtį... Mėgaukimės dar viena puikia diena!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Svarbiausia šios dienos astrologinė žinia: jūsų ugninga prigimtis dabar įgaus daugiau nuoseklumo, kai Venera jums priešingame zodiako ženkle – Svarstyklėse. Mokysitės tolerancijos, taikiau spręsite konfliktus ir gėrėsitės aplinkinio pasaulio grožiu. O sėkminga partnerystė namuose ar darbe, garantuos jums pasitikėjimą, sėkmę ir harmoniją. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų ženklo valdovė Venera šiuo metu įžengusi į kitą jos valdomą ženklą Svarstykles, todėl tai jums padės pamatyti daugiau grožio kasdienybėje. Argi ne smagu, kai meilė darbui taps pagrindine jūsų geros nuotaikos priežastimi? O jei darbo bus daugiau nei įprasta, maloni atmosfera darbo vietoje padės jums nejausti įtampos ir nuovargio. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jausmų planetai perėjus į oro ženklą, atsakingą už partnerystę, jūsų širdyje suliepsnos nauji jausmai ar prabus tie, kurie prigesę. Kurstykite savo mylimojo vaizduotę, nepamiršdami ir savo atžalų, kurių širdeles pasieksite supratimu ir tolerancija. Be to, išaugs jūsų kūrybinės galios, gebėjimas pamatyti grožį ir jį skleisti savo aplinkoje. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Grožio planeta apsilanko savo valdomame ženkle Svarstyklėse ir susitelkia ties harmoningais santykiais. Jus ji ragina juos puoselėti tarp keturių savo namų sienų. Namuose pakvips džiaugsmu ir ramybe, net jei šie kvapai pasklis tik perlipus vieną kitą slenkstį. O jei mintyse jau sukasi idėja, kaip pagražinti savo namus – žinokite, čia ji, Venera, paskleidė savo kerus. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Venera, įsikūrusi Svarstyklių ženkle, neleis jums jaustis vienišiems, o jūsų kasdienį bendravimą nuspalvins pačiomis švelniausiomis spalvomis. Su džiaugsmu leisitės į keliones, kurių metu artimiau atrasite jau pažintas vietas, susipažinsite su naujas žmonėmis ir sulauksite mažų dovanėlių ar širdį šildančių patirčių bendraudami su tais, kurie šalia. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Venerai keliaujant Svarstyklių ženklu turėsite galimybę gauti tai, ko esate nusipelnę. Tačiau nuogąstauti nėra reikalo, nes ši planeta pasiruošusi dalintis tik tuo, kas gera. Vieniems tai bus tobulas laikas pasirūpinti savo pajamomis, antriems – padidėjusių, bet malonių išlaidų dienos, tretiems – savaitės, kai atsiskleis bent vienas iki tol neatrastas gebėjimas. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Geroji žinia, kuriai šiandien neprilygsta niekas – Venera jūsų ženkle. Čia įsikūrusi, ji apdovanos jus asmeniniu žavesiu ir kerais, prieš kuriuos visas pasaulis bus bejėgis. Norėsite žavėti ir čia jums nuolat degs žalia šviesa. Megsis romantiškos pažintys, stiprės esami ryšiai, džiaugsmo teiks meno kūriniai, o visi konfliktai paspruks, pamatę jūsų kerinčią šypseną.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kol Venera keliaus gretimu žvaigždynu, jūs vengsite rodyti savo jausmus. Gal dėlto, kad, nepaisant jūsų noro, turėsite būti iki šleikštulio malonūs. Gal dėlto, kad norėsite apsaugoti gležnus jausmų daigelius nuo jiems galinčio pakenkti pasaulio. O gal jūsų jausmų objektas tiesiog trumpam išvyks ir jūs tepsite savo žaizdas svajonėmis apie tai, ko dabar nėra? 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Venera palieka praktišką Mergelės ženklą ir pereina į tarpusavio santykių ženklą Svarstykles. Jums tai bus harmonijos kūrimo kolektyve, tarp draugų ir kelių nedidelių svajonių išsipildymo metas. Norėdami, kad laimės netrūktų, apsižvalgykite – aplink jus būriuojasi draugai, bendražygiai ar rėmėjai. O ką su visu tuo gėriu daryti jūs žinote, tiesa? 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Prasidėjusi Veneros viešnagė Svarstyklių ženkle jums padovanos ne vieną galimybę sustiprinti savo autoritetą ir pasiekti profesinės sėkmės. Todėl be jokių užuolankų puoselėkite profesinius lūkesčius. Deja, tai ne lengvų užduočių metas, bet jūs teisingame kelyje, jei esate pasirengę dažniau šypsotis ir atsižvelgti į kolegų, vadovų ar pavaldinių nuomonę.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią naktį planeta, kuri rūpinasi meile, malonumais ir tarpusavio santykiais, perėjo į oro stichiją, todėl nieko keisto, jei jūs šį rytą be priežasties pasijautėte devintame danguje. Nėra ko delsti – išskleiskite sparnus ir skriskite ten, kur jums norisi: kelionės, patirtys ir įgytos žinios atvers jums vis platesnes perspektyvas ir galbūt... jausmus. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Venera, perėjusi į Svarstyklių žvaigždyną, į pirmąjį planą iškels jūsų intymųjį gyvenimą. Tai, kas tvyros ore, žadins jumyse aistras, todėl jums gali kilti pagundų įmerkti kojas ten, kur nedera. Tačiau pasidžiaugti ir jums yra dėl ko: artimas ir nuoširdus bendradarbiavimas, kai jūsų dvasiniai ir materialiniai resursai susijungia, taps neįkainojama dovana.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką