Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (birželio 8 d.)

Mėnulio šviesos apšviestas medis
Shutterstock nuotr. / Mėnulio šviesos apšviestas medis
Šaltinis: 15min
Skaitysiu vėliau
A A

Moterų portalo Ji24.lt redakcija kasdien sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją. Į laiškus atsako su portalu bendradarbiaujanti ezoterinio centro AUM (www.ezoterika.lt) astrotarologė Lana Kutkytė.

► Klausimas

Sveiki, mano dukra yra gimusi 19XX XX XX, 17.45 val., yra abiturientė. Norėčiau paklausti, kokią specialybę jai rinktis studijuoti? Šiuo metu galvoja apie medicinos kryptį, tačiau ar ši sritis jai tinka?

Atsakymas

Medicina yra tinkama kryptis, tik geriau būtų, jei jūsų dukra siektų tapti ne slaugytoja, o gydytoja. Taip pat galima pagalvoti apie tokias specialybes kaip verslo vadyba, administracija, bankininkystė, vaikų ugdymas ar pasiruošti nuosavo verslo kūrimui. Jūsų dukros darbo sąlygos bus dažnai besikeičiančioje ir greitos reakcijos bei veiksmų reikalaujančioje aplinkoje. Būtų geriau vengti rinktis ramias profesijas, tokias kaip maisto gamyba, siuvimas, buhalterija ar panašius darbus, kurie dažnai būna gana monotoniški.


► Klausimas

Laba diena. Gal galėtumet man padėt ir pasakyti, kodėl aš nuolat apgalvoju jau įvykusius ir dar būsimus įvykius? Taip yra ir dėl apsisprendimo dėl mokslų, dėl darbo. Koks darbas, hobis man tiktų? Aš gimus 19XX XX XX, 3.45 val. Ir dar norėčiau sužinoti, ar mes su draugu tinkame vienas kitam. Draugavom daugiau nei aštuonerius metus, bet pykčių vis daugėja. Jis gimęs 198X XX XX, o valandos nežinau. Ačiū už atsakymus.
Lunatikėlė

Atsakymas

Nuolat galvodama apie praeities ar ateities įvykius švaistote savo laiką ir energiją. Tokio įpročio reikėtų žūtbūt atsikratyti, juk kai žmogus mintyse persikelia į ateitį ar praeitį, tai nebepastebi galimybių, esančių čia ir dabar. Puiku, kad tai pastebėjote savyje ir suprantate, jog tai gali kliudyti jums gyvenime. Galbūt lengviau būtų nugalėti šį savo bruožą, suvokiant, jog jūsų gyvenimas dabartiniame fiziniame kūne nėra amžinas (neišsigąskite – tai ne pranašystė).

Sugaištate nemažai savo neįkainojamo laiko, galvodama apie tai, kas galėtų ar negalėtų įvykti ateityje, kabinatės už kaltės jausmo dėl netobulai išgyventos praeities - šitaip pati sau sukuriate apribojimus. Trūksta pasitikėjimo savimi; kuo daugiau jo įgysite, tuo mažiau nerimausite. Visuomet būsite tas žmogus, kuris daug galvoja ir kalba. Galima tai puikiai panauduoti žurnalistinei veiklai, rašymui ar darbui kompiuteriu. Taip pat tiktų darbas su buhalterija ar finansais. Na, o santykiai su draugu "užsistovėjo". Jei norite būti su šiuo žmogumi, jums reikalingas progresas, žingsnis į priekį, pavyzdžiui, santuoka arba vaiko gimimas. Kitaip vertėtų pagalvoti apie galimybę kiekvienam eiti jau savais keliais.


► Klausimas

Sveiki, esu daug rašiusi nemokamiems taralogams, bet negaunu aiškių atsakymų arba jų nesuprantu. Esu gimusi 197X XX XX. Iki 2010-ųjų gyvenimas buvo puikus, nieko netrūko - nei laimės, nei meilės, nei pinigų. Bet nuo 2010 m. viskas pradėjo važiuoti žemyn. Žuvo vyras, liko du vaikai, o aš išvažiavau gyventi į Daniją. 2014 02 19 susituokiau su savo draugu (gimęs 197X XX XX), bet dėl kalbos ir kultūrų skirtumų nėra lengva mums. Be to, jis labai nori vaikų, aš irgi norėčiau, bet neateina jie... Net baimė atsirado santuoką prarasti. Noriu tik stabilumo, pasigimdyt vaikelį ir susirasti darbą. Ar pavyks man? Ir ką turėčiau daryti, kad pavyktų, nes mane supa negatyvas. Ačiū.

Atsakymas

Galbūt atsakymai būtų aiškesni, jei rašytumėte mokamiems tarologams... Ką gi, galiu tik priminti seną patarlę: „Nespjaudyk į šulinį, iš kuriuo geri.“ Jūsų potencialas susilaukti vaiko yra tikrai pakankamai aukštas, ateityje iš tiesų yra nuoroda į nėštumą. Su vyru suderinamumas taip pat neprastas, jis nori su jumis sukurti stabilią, saugią ateitį. O šie metai jums puikiai tinkami darbui susirasti. Tiek daug galimybių ir potencialo, tad kodėl nepavyksta to išnaudoti? Taro kortos man sufleruoja, jog įdedama nepakankamai pastangų arba tos pastangos yra nukreiptos netinkama linkme.

Rašote, jog aplink jus yra vien negatyvas, o juk mes gyvename aplinkoje, kuri atitinka mūsų pačių skleidžiamas vibracijas. Sunkūs praeities išgyvenimai, netekties skausmas, nuoskaudos, esančios jūsų viduje, negalėjo iš jūsų „išgaruoti“ savaime, todėl ją reikia transformuoti. Skausmingi gyvenimo įrašai, negatyvi, užsistovėjusi energija neleidžia jums lengvai pasiekti to, ko norite. Niekas neįstengs jums padėti, kol nežengsite sąmoningo žingsnio dvasinio valymosi link, todėl pravartu pasidomėti rimtomis meditacijomis ar kvėpavimo technikomis ir jas praktikuoti tik prižiūrimai specialisto. Nepašalinus energetinio purvo, net ir palankiausiai planetų padėčiai esant, sakysite, jog aplink jus negatyvas. Padėtų mineralai: rodochrozonitas, mėnulio akmuo ar malachitas. Tačiau svarbu atminti, jog mineralai nesutvarko gyvenimo, o tik padeda žmogui siekti šviesesnės ateities.


► Klausimas

Sveiki, esu gimusi 199X XX XX, 7.55 val., šeštadienį. Studijuoju pirmus metus logistiką užsienyje. Pastaruosius pusę metų išgyvenu labai sunkų laikotarpį. Jaučiu, kad neturiu stabilaus pagrindo po kojomis ir lieka vis mažiau dalykų, kurie man suteiktų džiaugsmo. Esu linkusi užsisklęsti ir išgyventi viską vienumoje. Tačiau suprantu, kad tai tikrai mane žlugdo, o aš noriu džiaugtis gyvenimu ir pasiimti viska iš jo. Esu labai nepasitikinti savimi ir labai sunku perlipti per save.

Buvau apsupta aplinkos, kurioje moterys nėra gerbiamos ir mylimos. Galiu teigti, kad aš savo tėvo neturėjau, o jis neturėjo manęs kaip dukros. Gyvenome sunkiai, padėtį dar labiau pasunkindavo tai, kad dažnai nesuprasdavau, kas vyksta šeimoje. Visada buvau kitokia ir negalėjau susitaikyti su tuo, kad tėvui šeimos nereikėjo, o mes su mama ir seserimi kentėjome. Užaugau turėdama daug kompleksų. Vienas jų, kad bijau vyrų ir visiškai jais nepasitikiu. Aš tikrai nesu prieš juos nusistačiusi. Pažįstu tikrai daug nuostabių vaikinų, tiesiog esu įsitikinusi, kad nenusipelniau būti gerbiama, mylima.

Bijau vyriško artumo ir giliai širdy suprantu, kad tos vyriškos skleidžiamos šilumos bijau tik dėl to, kad tai yra labai malonu, o aš tiesiog bijau prie to priprasti ir vėliau būti išduota. Iš viso nesitikiu, kad aš verta bent dalelės laimės. Niekada nemokėjau pasirinkti savo draugų, nes visada atiduodu save, bet kai būna labai sunku, lieku vienui viena.

Gyvenu monotonišką gyvenimą: studijos, darbas. Bijau dėl savo ateities, nes jaučiu, kad kuo tolyn, tuo sunkyn, o ašaros jau nesilaiko akyse. Visiškai su vaikinais nebendrauju, o širdis taip išsiilgusi kažko. Labai išsiplėčiau ir čia net nėra nė pusės to, ką aš patyriau, išgyvenau.

Norėčiau paklausti, ar šis juodas laikotarpis turės pabaigą? O gal aš tiesiog viską pernelyg sutirštinu? Ir, žinoma, labai moteriškas klausimas: ar aš pati, to nesuprasdama, visus atstumiu ir man skirta gyvenimą praleisti vienumoje? Ačiū už patarimą.
Agnė

Atsakymas

Konfliktiškas santykis su tėvu iš tiesų aiškiai matosi jūsų horoskope, tačiau aš neįvardinčiau to kertiniu akmeniu, dėl kurio bijote savo moteriškumo. Veikiau tai noras surasti pasiteisinimą ir žmogų, kuris galėtų prisiimti atsakomybę už jūsų gyvenimo sunkumus. Bėda ta, jog atsižvelgiant į daugybę taip ir neišspręstų problemų šeimoje ir likusio pykčio, greičiausiai kitas jūsų įsikūnijimas ir vėl bus šioje giminėje – tiesiog toks jau reinkarnacijos dėsnis. Atleisti savo tėvui ir nebekaltinti aplinkos, kurioje užaugote, - štai ką svarbu padaryti pirmiausia. Juk patys prieš gimdami pasirenkame sau tėvus, o tėvai pasirenka sau vaikus, ir gyvenime tik mes patys kalti dėl to, kad kažkas nesiseka.

Kai tai suvoksite, nebeliks to kito žmogaus, kuriam būtų galima suversti kaltę dėl to, jog jūsų gyvenimas yra toks, koks yra. Tada pasikeis viskas aplinkui, nes pasikeisite jūs. Buvimas vienumoje tikrai nėra jūsų likimas - atvirkščiai. Svarbiausios šio gyvenimo pamokos yra nebijoti surizikuoti ir prisileisti arčiau kitus žmones, nebijoti artumo, net ir žinant, jog yra tikimybė, kad kitas žmogus gali jus įskaudinti. Su metais jums bus vis lengviau bendrauti tiek su vyrais, tiek ir su draugais. Apytiksliai nuo 29 metų santykiai su aplinkiniais eisis  vis sklandžiau ir apskritai gyvenimas taps kokybiškesnis. Tam, kad priartintumėte pasikeitimus, įsitraukite į klubinę ar kitokią kolektyvinę veiklą.


► Klausimas

Koks likimas, toks ir gyvenimas - save dažnai raminu, tačiau smalsumo vedina, noriu pateikti klausimą: kodėl taip vyksta? Atrodo, ko besiimčiau, niekas nesiseka. Gimiau 198X XX XX, 8 val. Gyvenu su vyru, turiu darbą, bendrą būstą, planuojam turėti vaikelį. Noriu sužinoti, kada man seksis? Kada fortūna pasibels į mano duris? Labai rūpi, kada išlipsime iš finansinės duobės, kada susilauksime vaikelio... Ačiū.
Sonija

Atsakymas

Manau, lengviau sektųsi, jeigu tinkamus veiksmus atliktumėte tam tinkamiausiu laiku. Kad gyvenimas eitųsi sklandžiau, geriau šiuo metu susitelkti į darbą ir uždarbį. Šioje sferoje šiais metais jums suteikiamas karminis avansas į priekį, pagalba iš aukščiau. Kita vertus, kaip tik šiais metais galite pastoti, tačiau tik tuo atveju, jei tai yra reikalinga jūsų dvasiniam vystymuisi. Iki 2016 metų rugsėjo susikaupkite ties darbais, mokslais, karjeros reikalais ir viskuo, kas tik padėtų pakilti gyvenime aukščiau ir tvirtai atsistoti ant kojų. Na, o nuo 2016 metų rugsėjo ir būtų palankiausia planuoti vaikelio gimimą. Vaiko planavimas dabar kiek apsunkintų jūsų finansinę padėtį ateityje.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria ezoterinio centro AUM (www.ezoterika.lt) astrotarologė Lana Kutkytė.

Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt. Klauskite rašydami adresu ji24.lt@zlg.lt

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147 (ezoterinis centras AUM).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką