Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (liepos 13 d.)

Mėnulis
„Shuterstock“ nuotr. / Mėnulis
Šaltinis: 15min
Skaitysiu vėliau
A A

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose. Į laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Klausimas

Laba diena, aš esu gimusi 198X XX XX, 00.10 val., mano vyro gimimo data – 198X XX XX. Norėčiau jūsų paklausti, kas manęs toliau laukia šeimyniniame gyvenime? Šiuo metu su vyru labai nesutariame, kartais kyla noras skirtis, bet vis persigalvoju, todėl ir būtų įdomu sužinoti, kas man būtų geriau – būti vienai ar su vyru? Ačiū už atsakymą, Klausimėlė.

Atsakymas

Santuokinis gyvenimas jums viena iš labiausiai karmiškai apsunkintų sferų gyvenime. Tikrai neatsitiktinai jūsų su vyru suderinamumas yra toks komplikuotas. Nuo skyrybų jus stabdo pokyčių baimė, tačiau faktas, jog vienas kito jūs dažniausiai tiesiog nesuprantate ir tai greitai nepraeis. Jūsų santykiai harmoningi taptų tik po varginančių ir abipusių pastangų, trunkančių nemažai metų. Jei vis dėlto nuspręstumėte išsiskirti, tai po kurio laiko turėtumėte galimybę sutikti kitą žmogų.


Klausimas

Sveiki, norėčiau sužinoti, kaip man ir mano draugui klostysis santykiai ir ar apskritai tarp mūsų kažkas įmanoma? Aš gimusi 199X XX XX, jis – 199X XX XX.

Atsakymas

Šis žmogus tikrai neeilinis jūsų gyvenime. Nebe pirmą gyvenimą esate šalia ir, žinoma, kad turite nabaigtų reikalų. Vis dėlto, patarčiau neskubėti sieti savo ateities su šiuo vaikinu. Ne dėl to, kad jis blogas žmogus, tiesiog ilgalaikiai santykiai tarp jųdviejų sunkiai įmanomi. Pradžia gali būti optimistiška ir įdomi, bet vėliau tas įdomumas ims pamažu slūgti, kol galiausiai bus suvokta, jog nėra progreso. Tarp jūsų turi būti visiškas atvirumas ir jokių paslapčių, o dabar taip tikrai nėra.


Klausimas

Laba diena, esu gimusi 196X XX XX, apie 13 val. Baigusi institutą, pradėjau dirbti mokykloje mokytoja ir apsigyvenau netoli. Iki šio laiko taip niekas ir nepasikeitė. Draugą turėjau dar besimokydama mokykloje, tačiau jis žuvo, po jo mirties taip ir neturėjau nieko tokio artimo. O taip svajojau apie gražią šeimą ir vaikučius.

Artimieji ir giminės kelia vis didesnius reikalavimus – viską turiu padaryti, nuvežti, nupirkti ir t.t. Net ir savo asmenines problemas jie „permeta“ man. O aš niekaip negaliu pasakyti „ne“, nes tuoj būnu apkaltinta nejautrumu... Jaučiu, kad taip ilgai nebeištversiu – vos ne visą laiką likusi viena praverkiu... Nelabai turiu, kam pasiguosti (išskyrus vieną bendradarbį, kuris atjaučia), neturiu artimo žmogaus ir tai dar labiau mane žeidžia. Nerandu sprendimo savo gyvenime – ką aš darau ne taip? Pagaliau pasirįžau keisti gyvenamąją vietą, bet abejoju, ar tai dar labiau nepablogins mano padėties, tuo labiau, kad tai nėra ta vieta, apie kurią svajojau. Ačiū, nusivylusi Vilnietė.

Atsakymas

Būtų mažiau nusivylimo gyvenimu, jei susitaikytumėte su tuo, jog šiame gyvenime progresas vystysis lėtai.  Žingsnis po žingsnio turite keisti savo gyvenimą ir nelaukti, kol staiga savaime viskas apsivers aukštyn kojomis – taip tikrai nebus. Jeigu kažko norite, tiesiog eikite ir darykite, nes kitaip tik stovėsite vietoje. Na ir žinoma, kad keisti savo gyvenimo būdą vertėtų tik pagal savo galimybes, nes rizikuoti pinigais jums netinka. Jaunystėje pakeisti gyvenamąją vietą, nebūtų pavykę, bet štai dabar – visiškai įmanoma. Persikraustymas atneštų daugiau naudos, nei manote. Blogiau tikrai nebus, tiesiog pradžia būtų kiek šokiruojanti, tačiau vėliau gyvenimas jums taptų įdomus ir aktyvus. Nuo liepos 30 iki spalio 22 dienos – ypatingas laikas. Būkite atvira teigiamiems pokyčiams, kad nepražiopsotumėte savo laimės. Būtent tada galite bandyti keisti gyvenimą, nes bus mažesnė tikimybė suklysti.


Klausimas

Sveiki, gimiau 199X XX XX 00.55 val.. Šiuo metu baigiu viešojo administravimo studijas. Galvoju apie karjerą ir neapsisprendžiu, ką daryti toliau – tęsti mokslus toje srityje ar keisti specialybę? O galbūt susirasti darbą ir mokslus atidėti ateičiai? Esu pasimetusi. Taip pat įdomu, kaip seksis mano meilės reikalai? Turėjau tik vieną rimtą draugystę, kuri truko penkerius metus ir jau trejus metus tik susitikinėju su vaikinais, dėmesio netrūksta, tačiau nerandu to vienintelio. Su pagarba,  Ela. Ačiū. 

Atsakymas

Specialybė jums tinka, bet jei kartais norėtumėte mokytis toliau, tiktų psichologija, teisė, verslo vadyba, ekonomika, dizainas. Būtų normalu, jei priimtumėte sprendimą lygiai metus pailsėti nuo mokslų ir užsiimti darbais. Nuo spalio mėnesio jūsų gyvenimas pradės keistis. Nebijokite to, nes viskas tik į gerą. Na, o to vienintelio jūsų atveju napatarčiau ieškoti pernelyg aktyviai - tai turi įvykti savaime. Negalite sau leisti atitraukti dėmesio nuo karjeros, nes tai ir turėtų būti jūsų prioritetas.


Klausimas

Laba diena, gimiau 198X XX XX, apie 16 val. Turiu problemėlę – mano sapnai virsta realybe, jie neturi net simbolinės reikšmės. Ar mano horoskope tai įrašyta? Kaip galėčiau to išvengti? Kita problemėlė – man nesiseka asmeniniuose santykiuose. Labai greitai viskas baigiasi, galbūt, normaliai nė neprasidėję. Nebūna nei pykčių, nei kitokių blogų dalykų, nei nuoskaudų... Tiesiog nutrūksta bendravimas. Kartais atrodo, kad aš turiu būti viena. Ar toks turėtų būti mano kelias? Ir dar – ką horoskope galima įskaityti apie man tinkamą veiklos sritį? Labai  ačiū.

Atsakymas

Sapnai yra Dvasios bendravimas su mumis. Kartais šis bendravimas būna tiesioginis, kartais simbolinis. Jei ši „problemėlė“ jus vargina ir norite jos išvengti – ignoruokite ir neskirkite tam savo dėmesio. Tuomet jie išnyks savaime.

Mėnulis ir Neptūnas jūsų horoskope yra neharmoningai aspektuoti, todėl būkite atsargi ir pernelyg neužsižaiskite su iliuzijomis ir įsivaizdavimais. Kiekvienas savo viduje pats nusprendžia: būti vienišam ar ne. Jei viena būti nenorite, tuomet jums būtina išsiugdyti keletą reikalingų savybių. Tai yra subtilumas, moteriškumas, jautrumas, švelnumas. Esate ryžtinga moteris su stipriu, gražiai aspektuotu Marsu Avino ženkle, bet visgi šeimą susikurti pavyks jei gebėsite jausti tėkmę, įsiklausant ir prisitaikant prie aplinkinių. Klausykitės širdimi ir lavinkite moteriškumą savyje. Labiausiai tinkama veikla, susijusi su sveikata, ekologija, kancelarija, kalbomis, vertimu, rašymu, mokymu.


Klausimas

Rašau jums iš nevilties, nes nežinau, kieno galėčiau prašyti gero patarimo. Nepamenu, kada man sekėsi. Turėjau sudėtingą vaikystę ir jaunystę, kadangi patėvis smurtavo ir buvo alkoholikas. Sulaukusi 18-os metų, svajojau kuo greičiau ištekėti ir išvykti. Ištekėjau, bet ir vėl patyriau psichologinių išgyvenimų, po kurių stipriai pablogėjo sveikata. Šiuo metu turiu nemažą ligų puokštę. Turiu du suaugusius vaikus, tačiau ir jiems nesiseka gyvenime. Aš gimiau 196X XX XX 22.00 val. Labai lauksiu jūsų patarimo, su pagarba, Veronika. 

Atsakymas

Mūsų sielai vienas įsikūnijimas, vienas žmogaus gyvenimas yra lyg lašas vandenyne. Tam, kad tęstųsi sielos evoliucija, keliaujame per gyvenimus ir stengiames suvokti, išmokti ir patirti viską: džiaugsmą, liūdesį, grožį, meilę, valdžią, pažeminimą... Kiekvienas įsikūnijimas veda mus tobulos savirealizacijos link ir kiekvienas jis būna vis kitoks. Kodėl vieni gimsta turtingoje, o kiti skurdžioje ir girtuokliaujančioje aplinkoje? Kodėl vieni yra gražūs ir sveiki, o kiti turi net keletą rimtų ligų? Mūsų siela, kitaip sakant, mes patys prieš tapdami žmonėmis Žemėje, kruopščiai pasirenkame savo gyvenimo pamokas ir aplinkybes, kuriomis tos pamokos vyks.

Praeitame gyvenime buvęs genialus mokslininkas, kitame gyvenime pasirenka atgimti su Dauno sindromu – tam, kad išmoktų giliai jausti, tiesiog mylėti, nesureikšminant logikos ir aukšto intelekto. Gražuolė praeitame gyvenime, kuri pradėjo pernelyg susireikšminti dėl savo grožio, savo noru atgimsta „pilka pelyte“, į kurią niekas nekreipia dėmesio – tam, kad atsikratytų pasipūtimo ir paviršutiniško fizinio grožio sudievinimo. O benamis, kurį kartais matote praeinant – galbūt buvęs karalius.

Jūsų horoskopas atskleidžia, jog praėjusiame gyvenime turėjote nemažai valdžios, prabangos, priklausėte aukštesniam socialiniam luomui. Turėjote įtakos paprastai liaudžiai, tačiau gyvenote toli nuo jos. Taip po truputį išsiugdė puikybė... Įsivaizduokite žmogų, kuris 40–50 metų gyvena apsuptas patarnaujančio personalo ir nuolat jam pataikaujančių žmonių, veidrodyje matantį gražų vaizdą ir turintį neblogą sveikatą. Jam niekas nesako žodžio „ne“, jis turi pakankamai pinigų ir daiktų, yra gerbiamas. Kitoks gyvenimas jam yra nepažinus, tad ilgainiui toks žmogus pradeda nepagarbiai elgtis su kitais, niekina ir žemina tuos, kurie nėra jo lygio. Aplinkiniai stebisi: kaip įmanoma, jog tokio egocentriško ir kitus menkinančio asmens nenubaudžia Dievas?

Bet koks gi gali būti kitas tokio žmogaus įsikūnijimas? Juk ne veltui sakoma: „Ką pasėsi, tą ir pjausi“. O kas jei suvoktumėte, kad tas žmogus buvote jūs? Sunku yra tą priimti ir aiškiai suvokti, ypač kai to jau neprisimenant, tačiau tai labai daug ką jums paaiškintų. Viską, ką esame padarę ar pasakę kitiems - turime išgyventi ir patys. Praeitų gyvenimų pasekmės yra tai, ką jus vadinate „gyvenimo nesėkmėmis“. Deja, mes negalime būti sėkmingi kiekviename įsikūnijime, nes darome klaidas, už kurias reikia susimokėti.

Vis dėlto, mes galime pakeisti požiūrį ir stengtis suvokti klaidas ir jų nebekartoti, nebekenkti kitiems bei sau savo veiksmais ar žodžiais. Svarbiausia yra sukaupti drąsos ir sąmoningai prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, nes viską, ką dabar matome aplink save – patys sau ir sukūrėme. Juk iš tikro niekas nevyksta prieš mūsų pačių valią.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt. Klauskite rašydami adresu ji24.lt@zlg.lt.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką