Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 18 d.

Dekoruotas dviratis.
Shutterstock nuotr. / Dekoruotas dviratis.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ant stalo garuoja kava, prasideda nauja diena. Siūlome žvilgtelėti, kokią ją mums numato žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nenorom ryte patikėję, kad kitų žmonių pagalba jums būtina, vėliau dėkosite sau, supratę, kad dėl to daug greičiau atlikote vieną ar kitą šios dienos užduotį. Su kažkuriuo jums svarbiu žmogumi įdienojus nebus lengva susitarti. Įsitikinkite, ar nekalbate skirtingomis kalbomis. Vakare namuose viskas lengvai ir greitai susidėlios į lentynas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien tvirtai jausitės ten, kur viskas pažįstama ir išbandyta. Ryte tinkama atrama jums taps partneris, parodantis, kas yra patikima ir stabilu. Dieną rečiau sukite galvą dėl to, kas ką kalba darbe, antraip ne tik susipainiosite informacijos sraute, bet ir nieko realaus neatliksite. Vakaro susitikimai džiugins ir žadins jūsų vaizduotę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tiesa ta, kad norėsite daugiau įgyti, o mažiau išleisti, daugiau pasilikti sau, o mažiau pasidalyti su kitais. Užuot viską susišlavę į glėbį, susitarkite dėl sąžiningų dalybų. Tiesa, pokalbio tema gali pakrypti ne jūsų naudai, tačiau pašnekovo nespauskite. Galiausiai visko bus tiek, kiek norite: nei mažiau, nei daugiau.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei kas nors sakys, kad per daug galvojate apie save, o per mažai apie kitus,  neįsižeiskite. Verčiau pabandykite suprasti, ko reikia, kad šiandien šalia jūsų visi pasijustų saugūs ir ramūs. Ryte dėl šio tikslo gali tekti rimtai pažvelgti į nerimtus dalykus, dieną ryžtis nelengvam pokalbiui su šeimos nariu, o vakare tapti geru tarpininku.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte prisiminę, kokia šeimyninių pareigų našta slegia jūsų pečius, mažumėlę sutriksite, tačiau baimintis, kad nesuspėsite visiems įtikti, priežasčių nėra. Svarbu nekelti audrų, kurios lengvai įsiliepsnos bet kurios diskusijos metu. O to, kas verčia jus jaustis saugiems, afišuoti neverta – svarbu, kad patys žinote, kaip viskas turi būti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte viską įveiksite, jei tai, ką žinote ir mokate, panaudosite bendraudami. Tinkamai pritaikydami turimą ar gaunamą informaciją, surasite priemones, kaip nekeliant konfliktų, susitarti su kolektyvu. Vakare jūsų asmeninės savybės bus pagrindinė priežastis, dėl kurios draugai kreipsis į jus patarimo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei šiandien ryte nusistatysite kryptį ir nuosekliai ja eisite, be jokios abejonės, laiku pasieksite savo išsvajotą finišą. Tiesa, kai atsiras jus nesuprantančių, versitės kūlversčiais, norėdami visiems įtikti, bet užuot ką nors išsprendę, dar labiau susipainiosite. Gal pakaktų vieno: būti šiek tiek nuoširdesniems nei esate įpratę?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte visiems įrodysite, kad žinote, kaip viskas turi būti įvykdyta, ir niekas jokiais būdais neišdrįs jums prieštarauti. Tačiau pasitikėjimas savo jėgomis gali jums pakišti koją tada, kai privalėsite diskutuoti tema, kurią menkai išmanote. Nežinodami, kur jūsų ramstis, apsidairykite, ar netoliese nėra vieno iš draugų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį rytą privalėsite atsitraukti nuo to, kas vilioja ir tyliai atlikti tai, ką privalote, niekam neprimindami, kiek daug laiko sugaišote. Net jei rezultato šiandien nepamatysite, į diskusijas apie tai nesivelkite, nes jų metu sakysite viena, o jie girdės visai ką kita. Kita vertus, tai puiki diena tobulai atlikti projektą, kuriam reikalingos suvienytos pajėgos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Draugai ar kolegos ryte jums nustatys aiškias ir patogias ribas, užtikrinančias sklandų bendravimą ir stabilų bendradarbiavimą. Jei, žinoma, vėliau nepasiklysite, bandydami patenkinti savo asmenines ambicijas būti tuo, kuo nesate. Neužsisklęskite savo norų kalėjime, apsidairykite, kad suprastumėte, iš kurios pusės pučia palankūs vėjai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte pakaks ir jėgų, ir susikaupimo, ir valios, kurią visą galėsite skirti savo profesiniams siekiams. Atradę būdus pagerinti darbo procesą, apie tai norėsite papasakoti kolegoms, bet jūsų klausytojų gretos bus negausios. Pasidėkite į šalį visažinio lyderio vaidmenį ir tapkite patikimu grupės nariu ar ištikimu partneriu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors jūsų optimizmas bus paslėptas po susikaupimo skraiste, jums jis padės patirti mažas džiaugsmo akimirkas ir neprarasti pasitikėjimo. Tai bus svarbu tada, kai dalis jūsų norų radikaliai skirsis nuo kitų žmonių užgaidų. Atminkite, kad nėra šiandien svarbesnės užduoties nei padaryti laimingais tuos, kuriuos mylite. O tai lengviausia tada, kai mylite save. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką