Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klausk. Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (kovo 2 d.)

Taro kortos
Shutterstock nuotr. / Taro kortos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria ezoterinio centro AUM tarologė Lana Kutkytė. Jei norite pateikti klausimą, atsiųskite elektroninį laišką ji24.lt@zlg.lt. Atsakymai asmeniškai nesiunčiami, jie bus spausdinami tik Ji24.lt portale.

► Klausimas

Gimiau 19XX XX XX 12 val. Turiu jums klausimą, kuris mane kamuoja jau seniai. Nežinau, kas nutiko, man nepavyksta rasti darbo, nors ankščiau tai lengvai sekdavosi. Pavargau nuo nežinios. Kaip išgyventi? Auginu sūnų, jo ateitis man yra svarbiausia. Gal kortos pasakys, kas nutiko? Ačiū, lauksiu atsakymo.

Matėja

Atsakymas

Gera žinia, kad blogiausias periodas traukiasi. Jau nuo pavasario vidurio tapsite sėkmingesnė, patrauklesnė kitų žmonių akims, pati aiškiau suvoksite savo paskirtį gyvenime. Kadangi finansinė padėtis gerės iš lėto, kruopščiai skaičiuokite savo – artimiausiu metu negalėsite sau leisti daugiau nei būtina išgyvenimui. Per pusantrų metų, skaičiuojant nuo kovo 22-osios, į jūsų gyvenimą ateis nemažai naujovių, todėl pasikliaukite savaime vyksiančiais įvykiais. Teks daryti kažką, ko dar neteko, mokytis naujų dalykų, savybių, plėsis pažįstamų žmonių ratas. Iš tiesų tai geras laikas ieškotis darbo, todėl nesėdėkite sudėjusi rankų ir drąsiai mėginkite laimę. Juolab kad kortos nurodo puikų galutinį rezultatą. Ir nors darbas nebus pasakiškai gerai apmokamas, tačiau tai – pradžia. Tačiau yra viena sąlyga, tiksliau – jūsų trūkumas, kurį reikėtų ištaisyti, norint pagreitinti tinkamesnio darbo suradimą. Turite pagilinti savo profesines žinias arba išmokti naujų dalykų, kurie paverstų jus įvairiapusiškesne. Taigi pasidomėkite jums aktualiais mokslais, nes tai yra jūsų raktas į sėkmę.


► Klausimas

Laba diena. Situacija tokia: su vyru ilgai gyvename santuokoje, rugpjūtį bus 30 metų, tačiau labai nesusikalbame. Pastaruoju metu jis labai daug vartoja alkoholio, išgėręs būna agresyvus, kaltina visus, kad yra blogi, tik jis vienas geras. Kas nutiko, kad jis pradėjo daug išgėrinėti? Vis prašau ir kartu reikalauju, kad liautųsi gerti, bet tai būna 2–3 dienas, ir pažadai vėl sulaužomi. Dėl jo gėrimo pradėjo šlubuoti net mano nervų sistema. Kuo toliau, tuo labiau galvoju apie skyrybas ir kad tai – ne mano žmogus. Tačiau noriu sužinoti, ką sako taro kortos. Gal klystu? Gal mūsų santuoka dar nežlugusi? Gal per daug noriu ir reikalauju iš jo? Ar išliks mūsų santuoka? O gal eisime kiekvienas savais keliais? Ar mano sveikata vėl bus tokia kaip anksčiau ir nereikės kasdien gerti raminamųjų vaistų? Ačiū.

Micytė

Panašu, kad pati puikiai jaučiate, ką turite daryti. Turėtumėte mažiau rūpintis, ką pagalvos aplinkiniai, ir daugiau klausyti savo nuojautos. Susiimkite ir tapkite stipria moterimi, kuri žino savo vertę. Jūsų abiejų suderinamumas iš tiesų sudėtingas, konfliktiškas, atnešantis daugiau kančios nei laimės. Tokie santykiai – tai tarsi nuolatinis titaniškas darbas be atlygio. Deja, kortos sako, kad jūsų sutuoktinis nenori dėti jokių pastangų į santykių harmonizavimą. Greičiausiai ateis laikotarpis, kai jūsų bendravimas sušvelnės, tačiau tik trumpam. Po ramybės ir vėl bus skausmingų barnių metas, širdies skausmas ir nuolatinė kova. Jūsų santuoka tiek dabar, tiek ir ateityje panaši į mūšio lauką. Jūsų širdis nėra stiprios būklės, todėl turite sudaryti sau ramias gyvenimo sąlygas, be streso ir skausmo. Raminamieji vaistai nepadės išspręsti situacijos – būtini esminiai pokyčiai.

Sėkmės!


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria ezoterinio centro AUM tarologė Lana Kutkytė. Jei norite pateikti klausimą rūpima tema, rašykite el. adresu ji24.lt@zlg.lt

DĖMESIO! Nurodykite savo gimimo datą (jei žinote valandą, ir ją pridėkite) bei slapyvardį, kad žinotumėte, jog atsakoma į Jūsų klausimą. Atsakymai bus spausdinami tik Ji24.lt portale.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką