Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atvira žigolo išpažintis: kokių paslaugų iš jo tikisi moterys?

Klubinis vaikinas
„Fotolia“ nuotr. / Vaikinas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Būna pasitaiko, kad kokia nors giedro veido studentė ima mokslams užsidirbti ne tik galva ar rankomis, bet ir kitomis kūno dalimis. Gal kiek rečiau, bet kartais TUO užsiima ir vaikinai. Vienas JAV Kolumbijos universiteto studentas atvirai pasakoja apie savo darbo kasdienybę...

Ir jis tai daro vietos studentų laikraštyje, aišku, pasirašydamas slapyvardžiu. Taigi, vaikinas nutarė nesismulkinti ir pamaloninti vien tik turtingas brandaus amžiaus niujorkietes. Jis siūlė ne tik sekso paslaugas, bet ir lydėdavo jas į vakarėlius už pinigus (valanda – 300 dolerių). Tarp jo klienčių – ir įvairių keistų polinkų poniutės (viena, pavyzdžiui, prašydavo, kad jis miegamajame pripūstų krūvą balionų, o paskui juos sprogdintų) ir visai eilinės damos (viena mamytė paprašė ją palydėti į Justino Bieberio koncertą, kur išsiruošė su dviem paauglėmis dukromis – kad nenuobodžiautų, kai jos atžalos cyps ir šėls savo dievuko pasirodyme).

Vaikinas atlapaširdiškai porina: „Aš suteikiu galimybę brandaus amžiaus moterims pabūti su fantastišku vaikinu, apie kurį jos svajojo visą gyvenimą – nuo mokyklos laikų. Aš įtikinu jas mylėtis šviesoje ir visą laiką žarstau komplimentus, žaviuosi jų kūnu, pasakoju, kaip puikiai jos atrodo, nors dažniausiai tai ne visai tiesa... Taip aš užsidirbu dar ir arbatpinigių bei išplečiu savo klienčių ratą: juk jos įspūdžiais pasidalija su draugėmis.“

Iš visko sprendžiant, vaikinas neblogai užsidirba, nes vien už atostogas Toskanoje, kur jis lydėjo vieną savo klienčių, jam buvo sumokėta 15 tūkstančių dolerių. Kitos damutės kloja jam šimtus dolerių už tai, kad jis jas palydėtų į draugų vakarėlį (o ten esančios bičiulės sprogtų iš pavydo) arba už tai, kad padėtų išbandyti ką tik nusipirktus sekso žaisliukus.

Dažniausiai ponių perkamas studento paslaugų paketas toks: 4 valandas trunkantis pasimatymas su pasimylėjimu finale. Turima galvoje vakarienę, vizitą į teatrą, kiną ar koncertą, o paskui apsilankymą viešbučio numeryje. Už viską, net mažiausias smulkmenas, aišku, moka ne jis.

Kokios tos moterys? Studentas pasakoja, kad tokios, į kurias jų vyrai visai nebekreipia dėmesio, arba išsiskyrusios, kurioms sunkiai sekasi rasti gyvenimo draugą. Pasitaiko ir visai jaunučių turtingų tėvų dukrelių, kurios nesiryžta su vyrais užmegzti rimtų santykių, bet nieko prieš smagiai pasivolioti lovoje ar kur nors pasirodžius sukelti draugių pavydą.

„Aš nesididžiuoju savo darbu, bet ir nesigėdiju jo. Nepatarčiau taip pradėti karjeros savo jaunesniajam broliui, bet kai iškyla pasirinkimas, ar praleisti gruodžio savaitę šildant Toskanos saulei, ar žvarbstant Niujorke, atsakymas, manau, aiškus“ – rašo vaikinas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką