Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: gruodžio 22–28 d. energijų kalendorius

Vaikas
„Shutterstock“ nuotr. / Vaikas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Šią savaitę sulauksime gryninančių, pakylėjančių energijų. Būsime veikiami stiprių energijų srautų, dažnas jausimės tvirtesnis, atsiras daugiau energijos ir ryžto veikti, prasmės tęsti pradėtus ieškojimus, daugiau tikėjimo tuo, ką renkamės, ką veikiame“, – tikina kosmoenergetikos magistrė, psichoinformaciologė Eglė Gleščinskienė.

Susikaupusi, neišeikvota, nerealizuota energija gali tapti negalavimų sąlyga – greičiau ir be akivaizdžios priežasties kils kraujo spaudimas, galimi galvos skausmai, širdies rimto sutrikimai, kraujotakos sistemos trikdžiai. Nepatartinos jokios energijų kaupimo ir kėlimo praktikos, jos bus itin pavojingos, gali sukelti rimtų fizinių ir psichinių sutrikimų.

Ši savaitė – tai metas, kai turėtumėme vengti bet kokio santykių aiškinimosi, sudėtingų reikalų sprendimo, pavojingų darbų. Atsargiau turėtume elgtis su ugnimi, fejerverkais, kitomis sprogstamosiomis ir degiomis medžiagomis.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Antroji savaitės pusė neš vos juntamą energijų atoslūgį, tad įvairiose sferose po truputį slūgs susikaupusi įtampa, rims įsisiautėjusios emocijos ir veikti bus lengviau.

Tai laikas, kai pravartu bus koncentruotis į norimą kryptį, siekį, svajonę – aplink esančios energijos suteiks šiam procesui potencialą; galime sėkmingai užkoduoti norimos situacijos vystymąsi.

Matykime pozityviąją savo troškimo realizacijos pusę, svajokime apie pačius geriausius rezultatus, išgryninkime savo poziciją ir jokiu būdu nesvarstykime apie galimas klaidas, nesėkmes, praradimus ar pan. Realizuosis tai, kas bus stipriausia mūsų vizijose ir svajonėse. Tad jei tai bus puikūs rezultatai – juos greičiau ir lengviau pasieksime, jeigu tai bus baimė, kad kažkas blogo atsitiks – tai pagaliau ir gausime.

Pajusime savo galią ir jėgą koreguoti įvykių eigą, tačiau tam reiks itin didelio susikaupimo ir koncentracijos, kryptingų pastangų kontroliuojant savo mintis ir emocijas. Sugebantieji tai daryti skins laurus, planuos būsimą sėkmę, atvers fortūnai duris. Nenorintys tam švaistyti laiko ar jėgų, nesugebantys kontroliuoti jausmų, gali įsitraukti į nepasitenkinimo  kažkokiu viešu įvykiu – sprendimu, valdžios aktu, politiko ar pareigūno veikla – akciją. Taip griausime ne tik tą mums nepatinkantį sprendimą, bet ir tolesnes savo pačių sumanymų tendencijas.

Konfliktų, ginčų, nepasitenkinimo informacija keis mūsų planus, kurie prisipildys šia naikinimo energija ir įgis panašią nepageidaujamą kryptį, prieš kurią anksčiau kovojome.

Šią savaitę stipriau jusime šeimą ir bet kokius tarpusavio santykius stiprinančias, harmonizuojančias energijas. Dažniau norėsis padaryti kažką gero mylimam, artimam žmogui, tad pasistenkime neslopinti panašių įgeidžių, atvirai rodykime šiltus jausmus, kurkime gėrį, dalykimės juo su savo mylimaisiais. Tai laikas, kai galima susieti ryšį ilgalaikiams santykiams, – kalbėkimės, rodykime, ko trokštame, svajokime ir veikime taip, kad svajonės galėtų išsipildyti.

Taip pat skaitykite: Savaitės horoskopas – gruodžio 22–28 d.

Šią savaitę sulauksime stebuklų meto – Kūčios ir Kalėdos ne tik religinė ar tradicinė šventė, tačiau ir laikas, kai šalia mūsų susikoncentruoja itin stiprūs energijų srautai, esame įtraukiami į šių energijų sūkurį. Tad prisiderindami, harmonizuodamiesi galime šioje energijų spiralėje pakilti aukštėliau, o pykdami ir viskam prieštaraudami – nusileisti žemiau.

Vertėtų labai atkreipti dėmesį į savo mintis ir ketinimus, atleisti sau ir kitiems už patirtas nuoskaudas ir problemas, prašyti atleidimo tų, ką esame nuskriaudę. Ir, žinoma, įsileisti į save energijų nešamą meilę, kūrybą ir grožį.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Komentarai
Temos Energetika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką