Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: lapkričio 17–23 d. energijų kalendorius

Žvakės liepsna.
Shutterstock nuotr. / Žvakės liepsna.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Šią savaitę laisvinsimės nuo visokių prisirišimų, pareigų, bus lengviau nutraukti sutartis, atsisakyti mus netenkinančių susitarimų. Stiprios valančios ir transformuojančios energijos valys ir grynins mus nuo negatyvaus atminties ir patirčių bagažo, padės nusimesti ilgai nešiotus sunkumus“, – teigia kosmoenergetikos magistrė, psichoinformaciologė Eglė Gleščinskienė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Lengviau bus suvokti kažkieno mums primestą ar pačių prisiimtą kaltę, dėl kažkokių įvykių ar pasirinkimų, tad dabar, pagaliau, galėsime visa tai paleisti. 

Aktyvi bus ugnies energija, ugnies stichija. Ši ugnis mūsų gyvenime reikšis kaip įvairiapusė valanti ir deginanti tai, kas nebereikalinga, energija. Dvasinėje ugnyje galėsime sudeginti savyje kauptas itin gilias ir skaudžias patirtis, savo buvimu sukūrusias ir auginusias mumyse sielos kančią, skausmą ar nepilnavertiškumą.

Ši dvasinė valanti ir gryninanti ugnis ypač aiškiai išgrynins mūsų ketinimus, mūsų tikrąjį „Aš“, slypintį už daugybės kaukių, už pasirinkimų, žodžių ir jausmų, kuriuos išreiškiame aplinkiniams. Tai intensyvus, integralus valymosi metas, kuomet mums bus suteikiama galimybė išsilaisvinti iš ypač sudėtingų giluminių blokų, esančių sielos lygmenyje. Veiksmingai seksis net pačios paprasčiausios praktikos, padedančios mums virtualiai sudeginti varginančias būsenas ir jų priežastis, ištrinti iš savęs patirtą skausmą, pašalinti pažeidimų energetinius įrašus.

Vis dėl to ugnies stichijos perteklius mūsų aplinkoje gali atnešti ir pakankami rimtą pavojų, kadangi bet koks elgesys su ugnimi taps žymiai pavojingesnis, nešantis gaisrų, sprogimų, nelaimų riziką.

Taip pat skaitykite: Laiminga santuoka pagal numerologiją

Bet kokie gamyboje naudojami procesai, tiesiogiai susiję su ugnimi, šią savaitę taps pavojingesni, sunkiai kontroliuojami ir valdomi. Pati ugnis, taps mažiau prognozuojama, daugeliui atveju viršys saugumo ribas, keldama gaisrų, kaitros, padidėjusios temperatūros ir įvairių cheminių medžiagų koncentracijos pavojų.

Ypač turėtume saugoti vaikus, neleisti jiems žaisti su degtukais, lįsti prie elektros ar kitų energijos formų šaltinių. Remontuojant bet kokius elektros prietaisus ar elektros tiekimo linijas, reikėtų imtis padidinto saugumo priemonių. Rekomenduojama gedimo šalinimo metu ne tik išjungti elektros tiekimą, bet ir tinkamai prižiūrėti ir kontroliuoti procesą, sumažinant bet kokią riziką iki minimumo.

Labiau tikėtini ir dažnesni bus galvos skausmai, energijos perteklius, pasireiškiantis išaugusiu dirglumu, stiprėjančia agresija, noru kažkur išsikrauti, išsirėkti ir nuleisti garą, susitvenkusį pyktį, įtampą, nepasitenkinimą ir perteklinę energiją, kurią suvaldyti bus sunku.

Jeigu seksime savo būseną, neleisdami pasiekti susitvenkusio pykčio ar nuoskaudų kritinės ribos, dažnai jausimės pakankami gyvybingi ir stiprūs. Priešingu atveju mus dažniau aplankys įvairūs spazminiai galvos skausmai, galvos svaigimas, nuovargis dėl įtampos ir emocijų perviršio.

Taip pat skaitykite: Santykių ekspertai pataria: kaip susigrąžinti savivertę moteriai, kuri yra nuolat žeminama

Ši savaitė taip pat bus ir atsiskyrėlių metas, kuomet savo elgesiu ar pasirinkimais dažniau atstumsime šalia esančius žmones. Išaugs poreikis pabūti vienumoje, poreikis pajusti ir išgyventi tylą bei ramybę. Bendraujant vis sunkiau bus išlaikyti apsimestinį mandagumą, dalykiniai susitikimai ypač vargins ir alins jėgas, galime jaustis visiškai išsunkti, išsiurbti, išsieikvoję, išsikrovę lyg akumuliatorius, kuris toliau nebegali atlikti savo funkcijų ir maitinti kažkokį reikalingą įrenginį.

Tad darbe savo energija maitinti kompaniją ir jos interesus, kuriuos giname ir saugome, bus labai sunku. Tai arba sutaps su mūsų pačių ketinimais ir programa, arba vers atsisakyti mums užkrautų darbų, užduočių, atidėti bendravimą, susitikimus ar sutarčių pasirašymus.

Augs seksualinė energija, tačiau ji bus mažiau susijusi su tikrosios meilės siekiais ir jausmais. Seksualumas stipriau reikšis kaip brutali jėga, tam tikra energija, valdanti mūsų instinktus. Stiprės erotikos, seksualinės laisvės ir instinktų patenkinimo poreikis. Jautresniems žmonėms toks energijos pasireiškimas jausis kaip brutali, mažai pažįstama ir dažnai nelabai maloni jėga.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką