Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – spalio 13 d.

Arbatinukas.
Shutterstock nuotr. / Arbatinukas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savaitgalį tvyrojusią šilumą įsineškime į naują savaitę. Jei trūksta įkvėpimo ar energijos bangos, gal jos rasime dienos astrologinėse prognozėse?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Judri diena, kai kelionės ir pokalbiai užims pagrindinę vietą, nustelbdami kitus, galbūt jums svarbesnius dalykus. Deja, šiandien jums nesunku bus įrodyti, kad viskas yra priešingai. Net jei reiktų dėl to paskelbti nedidelį karą, ypač ryte. Vakare niekur nedingsite, kai jūsų antroji pusė pasikvies jus pasikabėti tema, kurios niekaip nepavyksta aptarti iki galo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šį rytą neišvengsite prieštaringų audrų, kurios kils tuomet, kai teks spręsti jūsų ir partnerių finansinius reikalus. Išeisite iš šio akligatvio sutvirtėję, jei laiku suprasite savo pamokas. O visi šios dienos pokalbiai vyks ne apie ką nors kita, o apie pinigus ar galimybes save įtvirtini. Tiesa, pasikartojimų netruks, bet kitaip dabar ir būti negali.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors kai kurie šiandien jūsų ištarti žodžiai bus tik tuščios kalbos ir bereikšmis laiko švaistymas, jūs savęs sulaikyti negalėsite. Tiesa, ryte įsitrauksite į žodžių mūšius su partneriais, bet kurie iš jūsų teisūs taip ir nenuspręsite. O vakare, kalbantis su vaikais, jus užplūs mintys, kad vaidinate jau šimtąkart matytame filme.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Atitrūkti nuo kasdienybės jums bus ir svarbu. Deja, ji kolegų veiksmų ar žodžių pagalba jums ryte primins, kas dar iki šiol neatlikta. Nenoriai brisite į mažų rūpestėlių liūną ir ten nuo visų pasislėpę darbuositės. Ramu bus dėlto, kad vakare kažkas namuose jūsų laukia. Tačiau ten jūsų išsiilgęs lauks pokalbis apie kažkokį anksčiau pradėtą, bet nebaigtą sumanymą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Komandos dvasia bus tokia stipri, kad jūsų asmeninės užgaidos bus nušluotos nuo žemės paviršiaus. Ryte dėl to piktinsitės, gal net kam nors atkeršysite už padarytą skriaudą. Tačiau vėliau suprasite, kad yra galimybė save išreikšti ir būnant grupės nariu. Todėl įdienojus priminsite kolegoms tai, kas buvo pamiršta ir kviesite ties tuo susitelkti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šį rytą jums bus sunku rasti taikių būdų įrodyti namiškiams, kad jie neteisūs trukdydami jums dirbti ar kaišiodami nosį ne į savo reikalus. Jums bus sunku pastebėti, kad to priežastis – jūsų nesugebėjimas susikaupti. Gal verčiau iš darbų krūvos ištraukę vieną seniai pamirštą užduotį, jai skirkite visą savo laiką ir energiją?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Viskas šiandien paprasta, net daugiau nei paprasta, bet vien dėl to gali kilti bėdų. Kokių? Daugiau kalbėsite nei dirbsite ar mokysitės. Net jei niekas pirštu nerodys, kas nepadaryta ar neišmokta, plepalus pasidėkite į šalį. Visa kita atskubės link jūsų nekviesta, o jums bus leista pasirinkti, nuo ko pradėti. Nesuklysite pasidairę po praeitį, o ne ateitį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Mažiau galvodami apie savo asmenines vertybes ar vertę, peržengsite ryto slenkstį, už kurio jūsų lauks jumis pasitikintys partneriai. Kad su jais pavyktų susitarti, jūs turėsite žaisti žaidimus, kuriems reikės gludinti savo aštrius kampus lavinant tokias savybes, kaip diplomatija ir kompromiso siekimas. O čia pravers jūsų gebėjimas matyti tai, kas nematoma akimis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Girdėdami ne tik save, bet ir tuos, kurie kitoje barikadų pusėje, stiprėsite. Jūsų priešai bus bejėgiai prieš jūsų toleranciją ir platų požiūrį, o draugai negailės „laikų“. Pralaimėję kelis mūšius, bet laimėję kovą, vakare neatsiginsite norinčių tapti, pavyzdžiui, jūsų socialinio tinklo draugais. O gal atėjo tinkamiausias metas peržiūrėti jų sąrašą?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jausitės prieštaringai, braidydami po kasdienes pareigas – norėsite kažko daugiau, kažko labiau pakylėto nuo kasdienybės. Ir štai kaip jūsų minčių iliustracija nutiks įvykis, kurio metu jums bus pasiūlyta pasirinkti vieną iš dviejų alternatyvų. Būtų puiku rasti vietą kur nors centre, nes tai padėtų įgyvendinti ar bent atgaivinti prigesusį projektą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kūrybinės nuotaikos netrūks ir apie tai kalbėsite kalbėsite, kol viską išpasakoję draugams ar kolegoms, neteksite pusės savo galios. O gal kažkas iš jų ims ir nugvelbs jūsų neįtikėtiną idėją? Jei taip nutiktų, pasidžiaukite, kad jų turite dar daugybę ir išsitraukite iš užmaršties visas savo užrašų knygeles arba atraskite galvoje užkištą idėjų stalčiuką. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Mielai tūnoję namuose ir priversti iš jų iškišti nosį, sutiksite tuos, kurie neva jums nedraugiški. Iš tiesų turite žinoti, kad jūs į darbo ar kitą vietą nusinešėte savo problemas, o čia tik subtitrai, aiškinantys jums, kokios jos. Skaityti juos ir versti iš jums sunkiai suprantamos kalbos bus nepaprasta, bet jei rasite kuo pasitikėti – rezultatas teikia vilčių.

Komentarai
Temos ženklai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką