Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rugpjūčio mėnesio horoskopas

Atostogos
„Shuterstock“ nuotr. / Atostogos
Šaltinis: 15min
Skaitysiu vėliau
A A

Tikimės spėjote paatostogauti, o jeigu ne, galbūt ateitis jums numačiusi netikėtą kelionę. Portalas JI24.lt kviečia jus susipažinti su astrotarologės Lanos Kutkytės prognozėmis rugpjūčio mėnesiui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Romantiškos pažintys gali būti apgaulingos, todėl neskubėkite užmegzti romano. Regis, patirsite nusivylimų meilės sferoje, taigi geriau būtų nukreipti savo dėmesį į kitus dalykus. Pasiduokite norui pasidžiaugti kažkuo, kas jums pakelia ūpą – tik tegul tai būna tiesiog paprastos ir malonios smulkmenos. Nors ir labai norėsis linksmų nuotykių, reikėtų būti atsargiems ir rūpestingai saugoti ištikimybę bei santykius su savo meilės partneriu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Per jautriai reaguosite į aplinkinių skubėjimą, erzins šurmulys, triukšmingos vietos. Normalu, nes tai yra metas, kai reikėtų daugiau laiko praleisti ramioje vietoje. Savo šeimoje,  namuose galite rasti saugumą ir poilsį, todėl skirkite daugiau laiko savo brangiausiems ir mylimiausiems. Tik pasistenkite sutelkti jėgas praktiškų reikalų tvarkymui ar tiesiog ramiam poilsiui ir nenuklysti į nereikalingus ginčus dėl to, kas yra šeimos galva. Bandant tai išsiaiškinti – konfliktas sunkiai išvengiamas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį mėnesį bus nemažai įdomių pažinčių, susitikimų, pokalbių, tačiau svarbu jų metu gerai pagalvoti prieš ką nors sakant. Galite lengvai įžeisti, stipriai įskaudinti kitą žmogų savo žodžiais, net ir patys to nesiekdami. Žadėkite tik tuos dalykus, kurios tikrai sugebėsite ištesėti, kad vėliau nereikėtų taisyti situacijos. Vairuotojams rugpjūtį verčiau nepažeidinėti  eismo taisyklių ir mandagiai elgtis keliuose, prie vairo, nes kitaip gali tekti brangiai mokėti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pirmoje mėnesio pusėje vertėtų, kiek įmanoma, sumažinti nebūtinas išlaidas ir neskubėti pirkti kažko, be ko galima ir apsieiti, nebent tai būtų seniau suplanuotas pirkinys. Nėra nieko blogo tame, jog žmogus nori tam tikrų žemiškų dalykų, tačiau prisirišimai prie materialumo jums gali atnešti papildomo vargo ir susierzinimo. Antroje mėnesio pusėje, ypač į mėnesio pabaigą, jausitės ir būsite sėkmingesni, pavyks lengviau suprasti kitus, susitarti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Rugpjūtis jums šiemet, ko gero, yra sudėtingiausias, klastingiausias: visą šį mėnesį nestigs aktyvumo bei drąsos, tačiau ir noro pasipuikuoti, iliuzijų, ambicijų. Primygtinai patartina neleisti sau arogancijos ir egoizmo. Neisivelkite į avantiūrą ar nešvarų žaidimą, o būtent tokie pavojai ir tykos jūsų pirmas dvi dekadas. Be to, gali paaiškėti jūsų kruopščiai saugotas melas. Prisiminkite, jog mažiau meluojant reikės ir mažiau visko įsiminti, taigi būkite kuo nuoširdesni.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei galite, daugiau dėmesio ir laiko skirkite jėgų atgavimui, kūrybai arba meditacijai. Būsite gana dirglūs, gali kamuoti neaiškus sapnai, baimės, blogos nuojautos. Tačiau neapsigaukite ir nebijokite; visa tai - dažna žmogaus savijauta prieš gimimo dieną. Tinkamiausias laikas pamąstyti, ko reikia atsisakyti, kas jau nereikalinga. Svarbu išsivalyti nuo slegiančio nerimo ir neleisti jam įsitvirtinti naujame cikle, kuris ateis po gimtadienio.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gali tekti spręsti nelabai malonius reikalus, greičiausia susijusius su žmonių grupe, o ne su vienu asmeniu. Jei norite išvengti klaidų bendravime su aplinkiniais, tuomet vadovaukites logika, sveiku protu, o ne užplūdusiomis emocijomis. Nors panašu, kad tą padaryti bus kaip niekad sunku. Prireiks kantrybės ir Svarstyklėms būdingo diplomatiškumo, ypač dirbant kolektyve. Nuo to, kaip reaguosite į kitų žmonių nuotaikas, priklauso ir jūsų paties savijauta šį mėnesį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Padarykite, ką galite, kad atitiktumėte savo pasirinktos profesijos reikalavimus. Laukia dideli ir įtempti darbai, tad profesionalumo temos taps vis aktualesnės. Visą mėnesį Skorpiono ženkle besisvečiuojantis Marsas padovanos jums daugiau valios jėgos, energijos nuveikti daugiau, drąsos padaryti ką nors reikšmingo. Nors bus geriau, jeigu nesiimsite nieko keisti iš esmės nei šeimoje, nei darbe. Tiesiog nuoširdžiai ir kruopščiai dirbkite – sėkmė  šalia ir pasiekiama triūsu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šis mėnuo suteiks jums įkvėpimo veikti dinamiškai, atvers naują požiūrį į jus supančią aplinką. Tai naujų ir drąsių idėjų laikas. Galite suvokti, sužinoti giliai slypinčią tiesą, sutikti šviesų dvasinį mokytoją ar įgyti nuostabios patirties. Šiuo metu dvasinio tobulėjimo įrankiai bei mokslai bus jums lengviau prieinami ir itin perspektyvūs. Tačiau geriau neskubėti pernelyg greitai nuspręsti ką nors kardinaliai keisti savo gyvenime – kruopščiai išsinagrinėkite naujas žinias.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galimai teks susidurti su išdavystėmis ar staigiais pokyčiais santykiuose. Teks gelbėti yrančius santykius su brangiu jums žmogumi ar kažką skubiai spręsti dėl verslo, darbo. Tačiau tai nuostabus metas menininkams: galite būti įkvėpti sukurti ką nors išskirtinio ir ypatingo. Rugpjūtis sėkmingiausias dirbantiems kūrybinį darbą ar laisvai samdomiems žmonėms. Sėkmė ims šypsotis mėnesio pabaigoje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kils noras ieškoti sau poros meilės santykiams ar verslo partnerystei. Tai laikas įvairiems darbo, partnerystės ar bendradarbiavimo sandoriams pasirašyti. Tad nepamirškite, kad šį mėnesį sėkmė priklausys nuo partnerių, todėl svarbu bus paisyti kitų žmonių nuomonių, pasikonsultuoti su geriau išmanančiais ir tik tada veikti. Geras patarėjas jums padės surasti išeitį, išspręsti ilgai ramybės neduodančią problemą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Rugpjūčio mėnesį darbas ir pareigos bus šventas reikalas. Vis tiek nuo jų išsisukti greičiausiai nepavyks, todėl geriau negaišti laiko ir nebandyti. Jūsų dienos bus kupinos kartais net labai monotoniškų reikalų. Svarbiausios savybės jums bus patikimumas, darbštumas, praktiškumas ir punktualumas. Todėl svarbu, kad visas užduotis atliktumėte iki tam paskirto laiko. Jei su kuo nors dėl kažko susitarėte, tuomet neužmirškite, ką žadėjote.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką