Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rugsėjo mėnesio horoskopas

Ruduo
„Shuterstock“ nuotr. / Ruduo
Šaltinis: 15min
Skaitysiu vėliau
A A

Skaitykite, ką rugsėjo mėnesį Jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Rugsėjis itin sėkmingas mėginantiems įsidarbinti. Norite to ar nenorite, teks įsikinkyti į darbus, kuriuos būtina atlikti. Savo dienotvarkę užpildysite taip sparčiai, kad kažin ar liks laisvo laiko sau. Iš visos širdies dirbkite, nes tai aktyvaus triūsio laikas, už kurį jums bus atsidėkota su kaupu. Būtinai atkreipkite dėmesį į savo sveikatą, skirkite jai daugiau laiko. Pasitikrinkite profilaktiškai ir nelaukite, kol užklups liga.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei mėgstate gauti dovanų ir daug malonaus dėmesio, tuomet šį laiką jus dažnai lydės puiki savijauta ir noras pajusti gyvenimo teikiamą džiaugsmą visa širdimi. Būsite gerbiami ir populiarūs, todėl tai pats tinkamiausias metas pristatyti savo veiklą visuomenei, tačiau galite tapti pernelyg valdingi ir įnoringi. Reikėtų apriboti aroganciją ar staigias užgaidas, tuomet rugsėjis gali tapti išties džiaugsmingas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Geriau būtų daugiau jėgų skirti įprastiems darbams, buičiai, namams. Galite pajusti, jog labiau norite tylos ir jaukumo. Vertinkite kiekvieną nuostabią dieną, kurią praleisite su savo šeimos nariais, nes džiaugsmas šeimoje jus lydės tik iki rugsėjo 23 dienos. Paskutinė savaitė žymiai aktyvesnė, teks nemažai laiko praleisti viešumoje. Nuolatos jausites kitų žmonių dėmesio objektas. Mėnesio pabaiga jums palanki meilei ir vedyboms.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Rugsėjo mėnuo atneš galimybių prekybos, tarpininkavimo, bendravimo, dokumentų tvarkymo reikaluose. Produktyvus metas reikalingos informacijos paieškoms, mokslams, netolimoms kelionėms, prasmingam bendravimui su draugais ir kolegomis. Stebėtinai lengvai suprasite, ką ir kada reikia pasakyti, o šį mėnesį tai ypač vertinga. Laukia intensyvus laikas, greičiausiai susipažinsite su naujais, įdomiais žmonėmis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Daugės ir darbo, ir pinigų. Sulauksite galimybių užsidirbti ir pademonstruoti savo talentus, tad naudokitės proga ir rytais nedrybsokite pernelyg ilgai lovoje – dirbkite.

Jei pasitikite savo jėgomis, tuomet jums tikrai seksis kuo puikiausiai.  Tiesa, nauda ir laimė rugsėjį slypi tik jau prieš tai patikrintuose dalykuose, tad atsisakykite eksperimentinio veiksmo ir mąstymo. Puikus laikas pasirūpinti nekilnojamuoju turtu, įsigyti būstą ar pradėti statybas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tai svarbių sumanymų metas ir puikus mėnuo pradėti jums svarbius darbus. Jūsų gyvenimas gali išsiskleisti naujai, visai kita kokybe. Reikėtų veikti ryžtingiau nei įprastai, nes tik tokiu atveju šis mėnuo taps vaisingas. Rugsėjį prisiminsite kaip vieną iš sėkmingiausių mėnesių metuose. Nuo šį mėnesį kilusių minčių smarkiai priklausys jūsų sėkmė ateityje, todėl nuo gimtadienio tapkite nepataisomais optimistais ir tikėkite, jog esate sėkmingas žmogus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums numatomas emociškai gana sunkus mėnuo, todėl jis palankesnis ramiam poilsiui. Jei galite, atsisakykite nebūtinų įsipareigojimų, darbų ir nereikalingo bendravimo. Rugsėjį jums dažnai gali atrodyti, kad esate niekam tikę, galbūt dažnai apims liūdesys. Gerąja prasme šis laikotarpis skatins jus ugdytis dvasiškai. Tai išties neeilinių įžvalgų laikas, palankus subtiliai kūrybai. Leiskite sau atsipalaiduoti ir ramiai medituoti vienumoje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Rugsėjį įžvalgą ir savo įgimtą intuiciją suderinkite su racionalumu – tai padės jums rasti išeitį bet kurioje situacijoje. Išradingai ir originaliai gebėsite paskirstyti jėgas bei laiką visoms aktualiausioms savo gyvenimo sferoms. Pavyks viską spėti. Tik nedarykite visko patys vieni. Kreipkitės pagalbos į kitus – teigiamo atsako tikrai sulauksite. Galimai įsitrauksite į naują kolektyvinę veiklą, ir būtent tai gali jums padovanoti itin palankias aplinkybes.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Greičiausiai bus nemažai konkretaus darbo. Gali tekti save apriboti ir skirti visas jėgas tik karjerai. Reikėtų susikaupti ties savo pagrindiniu darbu ir siekti vien tik aukščiausios kokybės. Darbe sprendimus būtinai priimkite vadovaudamiesi racionalumu, o ne nuojautomis. Neleiskite savo paties ar kitų žmonių emocijoms  jūsų išbalansuoti. Normalu, jei kils noras aktyviai ko nors siekti savo pasirinktoje profesijoje, taip ir vertėtų elgtis rugsėjį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Laikas įsitraukti į aktyvaus ir įdomaus gyvenimo sūkurį. Sportuokite, keliaukite, judėkite pirmyn ir nekreipkite dėmesio į tai, ką sako aplinkiniai. Šiuo metu esate stiprioje pozicijoje, tad norėsis keisti nusistovėjusią tvarką, patirti nuotykių. Norėsite keliauti, išvykti nors kuriam laikui svetur, o gal net emigruoti, kad patirti „šviežumą“ visose gyvenimo srityse. Gyventi kokybiškai – štai ko taip stipriai sieksite.Tik nepraraskite Ožiaragiams būdingo racionalumo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Lydės kiek sunkesnės nuotaikos, gali tekti spręsti skubius reikalus, susijusius su finansais. Reikėtų vengti abejotinų seksualinių santykių bei pasisaugoti apsukrių gudruolių su neaiškiais pasiūlymais. Šiuo metu jums vertėtų ypač atsakingai leisti pinigus, tad nedarykite jokių abejotinų veiksmų šioje srityje. Rugsėjį galite sėkmingai išsivaduoti iš jus varginusios problemos, žmogaus ar nereikalingo įpročio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Stiprūs, ištikimos partnerystės santykiai ir bendradarbiavimas – sėkmingiausia rugsėjo tema. Lydės sėkmė, jeigu tvarkysite savo reikalus prisiderindami prie kitų ar kartu su partneriu. Greičiausiai išleisite nemažai pinigų ir energijos savo išvaizdai tobulinti. Nieko keisto, nes įvaizdis šį mėnesį yra itin svarbus, kadangi būsite tikrai pastebimi. Įsiklausykite į kitų žmonių žodžius ir pastabas, tuomet  gausite naudingų patarimų.

Taip pat skaitykite: Rugsėjo mėnesio taroskopas

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką