Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – liepos 12–13 d.

Medžiai
Fotolia nuotr. / Medžiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Linkime rožinio ir saldaus savaitgalio! Ir skaitome prognozes...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šio mėnesio Pilnatis Ožiaragio ženkle pašykštės jums ramybės darbe ir namuose. Klysite, manydami, kad čia ar ten rasite saugų prieglobstį. O jei į savo asmeninius prieštaravimus įtrauksite savo gyvenimo draugą – atsidursite uždarame rate. Laimei, išeitis yra: gydykite praeities žaizdas, su pasitikėjimu žvelkite į profesinius iššūkius, o vietoj konkurencijos vaišinkite ir partnerius, ir priešus kompromisu. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šio mėnesio Pilnatis žemės ženkle yra patogi dirva jums pasėti sėklas, duodančias gausų ir vertingą derlių. Tačiau kol galėsite juos skanauti, turite nepamesti kelio dėl takelio. Deja, einant jūsų pasirinktu keliu, jus nuolat blaškys nereikšmingos idėjos, veiklos, pasiūlymai, buities rūpesčiai, kūno poreikiai, bandantys įrodyti, kad nėra nieko svarbiau už juos. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Liepos mėnesio Pilnaties pasiūlymas jums: sutelkti savo dėmesį į santykius su tais, su kuriais turite bendrų finansinių resursų ar esate susieti intymiais ryšiais. O jei iš už kampo jums grūmos finansinės netektys ar būsite viliojami nerti į azartiškus žaidimus, neskubėkite daryti skubotų išvadų ar rizikuoti. Tokiu būdu kažkas tik bando jūsų kantrybę ir siūlo mokytis derybų ir kompromisų meno.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Svarbiausia žinoti, ko norite iš kitų žmonių, nesvarbu, jie jums draugai ar priešai – taip skelbia Pilnatis, esanti priešingoje Zodiako pusėje nei jūsų ženklas. Ir jei kažkas jums pasiūlys tinkamą jauką ar net bandys jus įvilioti į tinklą – tai ne pasaulio pabaiga. Pereisite į aukštesnį žaidimo lygį ir pasieksite pageidaujamo, išgelbėdami visas jums skirtas gyvybes, jei būsite kantrūs, susitelkę ir valdysite savo emocijas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Vyresni ar aukštesnes pareigas užimantys žmonės diktuos jums savo taisykles, kurias turėsite taikyti nieko nelaukdami šį savaitgalį ir artimiausiomis dienomis. Visa tai dėl Pilnaties, kuri šeštadienį jus užklups iki galo neatlikusius visų užduočių. Žinokite viena: prašyti pagalbos, nereiškia, kad pasidavėte, o atskleidžia, kad pasitikite tais, kurie šalia. Beje, nepamirškite skaninti visų patiekalų nuolankumu. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kam praradimų, o kam atradimų metas, ypač jei norite išreikšti save ar nerti į romantikos vandenis. Tai apie Pilnatį, kuri šį savaitgalį vyksta jūsų stichijos ženkle Ožiaragyje. Čia, žinoma, reikės jūsų užsispyrimo, nuoseklumo ir noro parodyti pasauliui, kokie nepakartojami esate ir ką sugebate. Nenoriai atkreipdami į save kitų dėmesį, įžiebsite savyje rusenančią profesinių ir asmeninių ambicijų ugnį. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei esate pasiruošę perstatyti iš pagrindų tai, ką iki šiol statėte, vadinasi, ši Pilnatis jums visiškai nebaisi. Greičiausiai šios statybos bus reikalingos namuose, kur regis viskas ims byrėti į šipulius. Raukite piktžoles, kurių priviso jūsų santykiuose su artimaisiais ir su pačiu savimi, nepalikdami nieko, kas trukdo jums augti ir klestėti. Tik tokiu būdu pamatysite šviesą tunelio gale ir savo profesiniame kelyje.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors manysite, kad priėjote liepto galą kalbėdamiesi su kažkokiu vyresniu asmeniu, pasitraukti neskubėkite. Tai jums Pilnaties išbandymas, kuris vyksta jūsų bendravimo sektoriuje. Tikėdami savo tiesa, išklausykite ir kitą tiesą, kuri gali būti ne prastesnė už jūsiškę. Dar praverstų aiškus veiksmų planas ir noras sudėlioti faktus ir nuomones taip, kad visi liktų laimingi ir patenkinti pokalbio rezultatais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Įkišti nosį į savo piniginę ir išsiaiškinti kas ten dedasi – dabar jums labai svarbu. Jei taip nemanote, Pilnatis šį savaitgalį būtinai kažkokiu tik jai žinomu būdu jums apie tai primins. Pavyzdžiui, jei nutiko taip, kad įstrigote, apsidairykite, gal jums reikalinga nauja įranga ar investicijos į jūsų talentus? O gal pamiršote, kuriuos iš jų galite lemiamu momentu ištraukti? Beje, jūsų draugai dėl kažko teisūs, bet jais patikėti nelengva.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kai Pilnatis jūsų ženkle netgi mažos problemos išauga iki dangaus ir vaizduotėje regite pasaulio pabaigą. Tai tik dėl to, kad emocijos ima viršų, o jūs imatės pernelyg daug atsakomybės, kad jas suvaldytumėte. Deja, matote tik tai, kas vyksta su kitais, o ne su jumis pačiais. Todėl susitelkite į save, užuot bandę perauklėti kitus. Tada pamatysite, kad esate pasiruošę įgyvendinti pačius aukščiausius savo siekius. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nieko keisto, jei iš praeities išnirs kai kas, ką jau buvote beveik pamiršę. Šias situacijas Pilnatis jums pateikia ant padėklo, negailinti jausmo, kad esate palikti likimo valiai. Iš tiesų ji jus kviečia žengti žingsnelį link savęs į paslapčių ir sapnų pasaulį, kuo toliau nuo kasdienės rutinos. Dvasinės praktikos ar poilsis gamtoje padės išspręsti praeities problemas ir įkvėps jus ateities pergalėms. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Trintis, kuri vyks jūsų santykiuose su draugais ar bendražygiais savaitgalį ir artimiausiu metu, bus paskatinta liepos mėnesio Pilnaties. Jūs galite rinktis: pykti, kad esate nesuprasti arba ieškoti sprendimų ir naujų strategijų. Galbūt atėjo metas pakeisti savo vietą ar vaidmenį toje grupėje, kuriai priklausote? Įkvėpimo ir ryžto šaltinis bus noras priklausyti, o ne atsiriboti. Laimėsite tik tuo atveju, jei neieškosite lengvų kelių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką