Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 2–3 d.

Arbūzo gabaliukai.
Fotolia nuotr. / Arbūzo gabaliukai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Išlauktos poilsio dienos vilioja savo galimybėmis, viltimis ir nenuspėjamumu. O jei prognozės nors šiek tiek pataikys, ir jūs patirsite, kas numatyta? Pasidomėkite.

Prisijunkite prie daugiau kaip 77 tūkst. „Ji“ gerbėjų – tapkite grupės nariu „Facebook“ tinkle, paspaudę „Patinka“.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų atžalos savaitgalį ras būdų išsireikalauti, kad visas jūsų dėmesys atitektų jiems. Dėl to nesivelkite į ginčus apie vaikų auklėjimą su artimu žmogumi, nes tokiu būdu bus lengva atsidurti ant pavojingos ribos. Be to, prieštaravimams priežasčių nekurkite ir tada, kai norėsite žūtbūt laimėti kokį nors tik jums vieniems svarbų žaidimą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų namuose savaitgalį netrūks papildomos įtampos, jei vengsite pamatyti tiesiog akyse augančius savo poreikius ir įsiklausyti į lyg upeliai tekančius jūsų žodžius. Manysite, kad viskas įmanoma be jokių pastangų. Iš tiesų viskas yra priešingai. Įsitikinkite, kad kalbate pakankamai aiškiai tada, kai bandote namiškiams ką nors įrodyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį persistengsite keliskart. Pirma - bandydami papasakoti viską, ką žinote ir taip gerai, kaip sugebate tik jūs, o antra - kai sieksite apžioti ne tik savo, bet ir kitų kąsnį. Rydami be perstojo skanumynus ar maukdami gėrimus, retkarčiais pagalvokite ne tik apie kitus žmones, bet ir apie savo organizmo galimybes.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būsite linkę pamiršti saiko jausmą tada, kai užsuksite į prekybos centrus, todėl nenorėdami išleisti per daug, apeikite juos kuo toliau. Net jei vis dėlto išlaidos jūsų negąsdina, nenerkite į išpardavimų upę per giliai. Tiesa, norinčiųjų ištuštinti jūsų kišenes atsiras nemažai: nedžiūgausite, kai šį vaidmenį tobulai atliks jūsų atžalos ar mylimas žmogus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų nuomonė savaitgalį gali būti nei tokia svarbi, nei tokia įdomi aplinkiniams, kaip jūs manote. Bet jums tai rūpės mažiausiai. O jei dar be jokio pagrindo grimsite į prisiminimus, iškapstydami iš ten kažką, kas visiškai aplinkinių nepradžiugins... Kai pašnekovai ignoruos ne tik jūsų nuomonę, bet ir realius faktus, lašelis takto ir lankstumo būtų geras priešnuodis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vis dažniau savaitgalį prisiminsite posakį: tyla – gera byla. Tai suprasite po to, kai kažkas neteisingai išgirs jus. Dėl šios priežasties užėmę klausytojo poziciją, daugiau įgysite nei prarasite. Dabar, kai galite pasakyti per daug, o galimybės jums save išreikšti ribotos, kruopščiai tikrinkite savo žodžius ir, jei galite, daugiau klausykitės nei kalbėkite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pokalbiai su draugais jums atrodys kaip pati didžiausia atgaiva, kurios taip ilgai laukėte. Tačiau labai toli nenuskriskite, nes vienintelis nekaltas draugo žodis gali sujaukti jūsų saugų pagrindą. Kad ir ką išgirstumėte, neleiskite sau manyti, kad esate neįvertinti ir nereikalingi. Pasitikėjimas tais, su kurias išsiruošėte į žygį, bus tobulas vaistas nuo visų savaitgalio ligų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Suspindėti jums savaitgalį bus tiek paprasta, kiek ir sunku. Tai priklauso nuo to, ko siekiate, eidami susitikti su minia gerbėjų. Joje bus ne tik tie, kurie nori gauti jūsų autografą, bet ir tie, kuriems reikia paprasčiausio dėmesio. Todėl kaskart prieš pasirodymą žvelgdami į veidrodį, įsitikinkite, kad jau paruošėte namų darbus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį jūsų optimizmas ir ilgi pasakojimai apie keliones bei kitas patirtis privers klausytojus išsižioti. Tačiau tai tik dalis tiesos. Kitos, deja, pamatyti nepavyks. Tačiau ją galės visi norintys perskaityti tarp eilučių ar įžvelgti jūsų veide. Nurimkite, viskas bus gerai, jei nesistengsite kitiems įrodyti, kad jūsų nuomonė pati teisingiausia.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ieškosite sąjungininkų ir darysite dėl kitų daugiau nei įmanoma. Netgi persistengsite, atiduodami tai, kas jūsų. Čia nesutriksite ir  dar apie tai nekukliai visiems priminsite. Nepaisydami jūsų gerų norų, visi lyg susitarę norės atvirai ginčytis, gal net pakvies jus į kovų ringą. Žinoma, tai tik žodžių mūšis, kurį laimėsite knisdami gilią vagą derybų kryptimi. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį išlošite ir pralošite tada, kai velsitės į pokalbius su antrąja puse. Iš tiesų  pokalbių išvengti nepavyks. Pavykti gali tik viena: išsaugoti taiką ir harmoniją tada, kai kažkas sąmoningai provokuos kivirčą. Atminkite, kad jūsų artimam žmogui gali būti sunku suprasti jūsų mintis, jei jūs, užuot išklausę jį ar ją, bandysite išakyti savąsias.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors savaitgalis, mieliau rinksitės dirbti nei tinginiauti. O kas ieško – tas randa. Tai ir jūs prasimanysite įvairios veiklos. O dirbdami ar jau viską atlikę, būtinai dar pakomentuosite kiekvieną savo veiksmą ir nekantriai lauksite, kol jums bus įteiktas pagyrimo raštas. Štai čia pabūkite kuklesni ir, metę iš galvos rūpesčius, leiskitės į vasariškus nuotykius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką