Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 20–21 d.

Ruduo
123rf.com nuotr. / Ruduo
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skaitykite, kokias poilsio dienas jums numačiusios žvaigždės. Galbūt patirsite smagų nuotykį, gerai paiškylausite, o gal pavyks sutikti ilgai lauktą mylimąjį?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį jūsų bandymai paskleisti aplink save laisvės ir nuotykio dvasią sužavės ir sudomins jūsų atžalas ar mylimus žmones. O vakaro įveiktinas slenkstis – bendri finansai ar intymios problemos. Sekmadienį viską be rūpesčių išspręsite, imdamiesi atsakomybės už mažas gyvenimo smulkmenas, tokias kaip sveikata, mityba ar buitis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį iš kažkieno nustatytų griežtų rėmų bandysite ištrūkti iškrėsdami kažkam keistą pokštą. Vakare dėl šios ar dėl kitos priežasties artimas žmogus jūsų nepaglostys. Sekmadienį visi, kurie romantikos per vasarą prisisotino, dabar pagalvos apie įsipareigojimus partnerystėje. Įsitikinkite, kad jiems jau subrendote.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį jūsų mintis maloniai sujauks iš draugų gauta žinia. Tiesa, nenustebkite, jei dienai baigiantis užgrius sunki pareigų našta ar kažkokie buities nesklandumai. Sekmadienį atrasite prasmę ir džiaugsmą atlikdami ką nors gero ir gražaus namuose, nevaržydami vaizduotės, neužgniauždami užsispyrimo ir negailėdami savikritikos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį nereikės daug pastangų suprasti, kad turite visko, kiek reikia, ir net daugiau. Tuo tikėdami velsitės į keistus žaidimus, kurie sužavės ne vieną. Deja, vakarop laisvalaikiui skirtą laiką kažkas lyg nugvelbs: vietoj pramogų jums bus pasiūlyta krūvelė pareigų. Sekmadienį būsite paraginti rimtai pasikalbėti su vaikais ar mylimuoju.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį žavėsite ir žavėsitės, o pasielgę netradiciškai, atversite sau dar vienerias duris. Vėliau privalėsite atidžiai peržiūrėti šeimos narių jums įteiktą reikalavimų sąrašą. Sekmadienį turėsite progą ir priežastį papildyti savo kišenes (ar prasmingai išleisti turimus pinigus), pasinaudojus vyresnių šeimos narių patarimais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį svarbius darbus atliksite, dalį savo laiko ir jėgų paaukodami kitiems. Tiesa, savo veiksmais griausite stereotipus, o vakarop suprasite, kad tylėjimas yra geriausia apsauga nuo papildomų rūpesčių. Sekmadienį rimti pokalbiai ir džiugins, ir liūdins, bet jų finalas nepaliks jūsų nusivylusių ar abejingų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienio rytą suspindėsite tarp draugų, o dieną jūsų antroji pusė pasistengs jus nustebinti. Jums rinktis, ar nustebti, ar sunerimti. Vakare jūsų draugų pasiūlymai pagerinti finansinę padėtį gali iš tiesų reikšti būtinybę ilgai ir sunkiai dirbti. Sekmadienį nesiafišuodami atlikite ką nors svarbaus dėl savo finansinio stabilumo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį neatsispirsite norui visų žvilgsnius atgręžti į save. Dėl to ar kažkokių kitų jūsų poelgių buityje įsivyraus tikras chaosas, kurį suvaldyti nerasite prasmės. Turėsite nuveikti kai ką svarbesnio, pavyzdžiui, priminti kitiems, ko jie neatliko. Tačiau, užuot ėmęsi griežtojo teisėjo vaidmens, sekmadienį nepamirškite ir savo įnašo į bendrą sėkmę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei šeštadienį norėsite praleisti tingiai ir savaitgališkai, taip ir padarykite. Tiesa, vaikams pavyks jus nustebinti, o jūsų reakcijos šiuo atveju numatyti neįmanoma. Svarbu, kad niekas nesijaustų vienišas, užmirštas ir neįvertintas. Sekmadienį būkite darbštūs, bet atsipalaidavę, dosnūs, bet žinantys savo dosnumo ribas, kritiški, bet teisingi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį jums bus nepagailėta prieštaravimų ir kraštutinumų. Keistos naujienos namuose jus šiek tiek krestelės, tačiau vakare nebūkite kategoriški ieškodami savo tiesos, kalbėdami su draugais. Kas žino, gal jau kitą dieną būsite priversti kreiptis į juos patarimo ir visa širdimi pasikliauti griežta, bet teisinga jų rekomendacija.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį negailėkite gerų dalykų, kuriuos galite investuoti į savo partnerystę. Tokiu būdu tinkamai kurstysite prigesusį santykių židinį. O nustebinti netikėtai pakrypusių įvykių eigos, pasistenkite paprasčiausiai viskuo pasidžiaugti. Sekmadienį ne viską, kas vyksta, bus galima įrodyti, todėl ar v,erta dar vargintis?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį neatsispirsite pagundai sužibėti čia ir dabar, o vėliau savo įžvalgomis ir netikėtu požiūriu atkreipsite jums reikalingų asmenų dėmesį. Tiesa, vakare bandydami pasipriešinti natūraliai įvykių tėkmei, nieko nepešite. O sekmadienį toli nesižvalgydami, bet pasitikėdami artimu žmogumi, noriai žengsite į kitą partnerystės etapą.    

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką