Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduojamų filmų TOP-5

„Svynis Todas: Demoniškas Flyto gatvės kirpėjas“ („Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street“, 2007, IMDb – 7,5)
Kadras iš filmo / „Svynis Todas: Demoniškas Flyto gatvės kirpėjas“ („Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street“, 2007, IMDb – 7,5)
Šaltinis: tv.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį savaitgalį TV.lt siūlo net du lietuviškus filmus. Vienas jų atskleis dėl emigracijos palikto jaunimo išgyvenimus („Emigrantai“), o kitas – trumpametražis – įsileis į vidinį penkiolikametės Uršulės gyvenimą. Aktroiaus Johny Deppo gerbėjos galės mėgautis keliomis kino juostomis su šio aktoriaus vaidyba („Svynis Todas: Demoniškas Flyto gatvės kirpėjas“, „Daktaro Parnaso Fantazariumas“), o apie žmogų, turintį dvi tapatybes papasakos filmas „Pikokas“.

„Svynis Todas: Demoniškas Flyto gatvės kirpėjas“ („Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street“, 2007, IMDb – 7,5)

Šeštadienį 20.50 val.

Per TV1000 East

1979 m. to paties pavadinimo Brodvėjaus miuziklas tapo kultiniu ir buvo įvertintas netgi aštuoniomis „Tony“ premijomis. Siužetui persikėlus į didžiuosius kino ekranus, jis pelnė „Oskaro“ statulėlę, „Auksinį gaublį“ ir kt. apdovanojimus. Po penkiolikos metų tremties sugrįžęs į Londoną Bendžaminas Barkeris (akt. Johnny Deppas) sužino apie mylimos žmonos mirtį. Trokšdamas keršto jis atidaro kirpyklą ir pasivadina Svynio Todo slapyvardžiu, tačiau ši kirpykla ypatinga – pravėrę duris – klientai jau niekada nebegrįžta namo...


„Emigrantai“ (2013)

Šeštadienį 21.45 val. arba sekmadienį 21.20 val.

Per LRT Kultūra arba LRT Lituanica

Kadras iš filmo/„Emigrantai“ (2013)
Kadras iš filmo/„Emigrantai“ (2013)

Ši kino juosta išryškins emigracijos problemą Lietuvoje. Per ironiją ir sveiką humorą atskleidžiama skaudi šeimos tragedija. Jauna, perspektyvi dizainerė Monika karjerą planuoja pradėti gimtinėje. Svajonėms pildytis padeda jos vaikinas Linas. Jis paliktas gyventi su močiute, nes tėvai emigravę į Angliją. Praradęs darbą ir nusivylęs savo tėvyne Monikos tėvas gauna gerą pasiūlymą dirbti vieno dienraščio redaktoriumi Londone. Šeima turi kraustytis gyventi į Didžiąją Britaniją. Filmas pelnė KINFO apdovanojimus geriausio filmo, operatorius, prodiuserio ir garso takelio kategorijose.


„Daktaro Parnaso Fantazariumas“ („Imaginarium of Doctor Parnassus“, 2009, IMDb – 6,9)

Sekmadienį 21.00 val.

Per Init

Kadras iš filmo/„Daktaro Parnaso Fantazariumas“ („Imaginarium of Doctor Parnassus“, 2009, IMDb – 6,9)
Kadras iš filmo/„Daktaro Parnaso Fantazariumas“ („Imaginarium of Doctor Parnassus“, 2009, IMDb – 6,9)

Tai dar vienas savaitgalio filmas, kuriame vaidina žavusis Johnny Deppas. Nepaprasto keliaujančio teatro šeimininkas, savo žiūrovams siūlo užburiančius spektaklius, mat turi neeilinę dovaną valdyti kitų žmonių vaizduotę. Mainais už šią dovaną bei nemirtingumą, prieš daugiau nei 1000 metų jis velniui pažadėjo savo pirmąjį vaiką. Teatro šeimininkas siekia išgelbėti dukrą nuo pražūtingo likimo ir susiruošia  į kelionę, nei pradžios, nei pabaigos neturinčiame pasaulyje, pilname nepamirštamų asmenybių ir pačių netikėčiausių kliūčių.


„Aš tave žinau“ („I know you“, 2009)

Sekmadienį 21.15 val.

Per LRT Kultūra

Kadras iš filmo/„Aš tave žinau“ („I know you“, 2009)
Kadras iš filmo/„Aš tave žinau“ („I know you“, 2009)

Tai trumpametražis filmas, 2010-ųjų Lietuvos kino ir televizijos apdovanojimuose pelnęs  „Sidabrinę gervę“. Penkiolikmetei Uršulei darosi ankšta savo kambaryje, savo kieme, savo mokykloje, savyje. Ji įsimyli, nusivilia, praregi. Kaip reikia gyventi, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kas yra teisinga? Kaip likti geram ir oriam? Koks svarbus yra pirmas patyrimas, kai nežinai, kas tie santykiai ir kaip jie turi prasidėti?


„Pikokas“ („Peacock“, 2010, IMDb – 6,2)

Sekmadienį 23.00 val.

Per Init

Kadras iš filmo/„Pikokas“ („Peacock“, 2010, IMDb - 6,2)
Kadras iš filmo/„Pikokas“ („Peacock“, 2010, IMDb - 6,2)

Šioje dramoje išvysite tris puikius aktorius: Cillianą Murphy, Ellen Page ir Susan Sarandon. Kuklus banko klerkas Džonas Skilpa turi didelę paslaptį: po jo namus kasryt, prieš jam išeinant į darbą, šeimininkauja ne jis, o jo alter ego – Ema: tai ji paruošia pusryčius, skalbia drabužius, atlieka nuobodžius buities darbus... Ir jei ne avarija, kai traukinio vagonas nušluoja užpakalinį kiemą, niekas apie tai nebūtų sužinojęs. Džonui pavyksta visiems įrodyti, kad Ema – jo žmona, tačiau yra žmogus, žinantis tiesą...

tv.lt
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką