Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Flirtas: kaip teisingai paskleisti savo žavesio kerus?

Pora pasimatyme.
Fotolia nuotr. / Pora pasimatyme.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Flirtas – subtilus dalykėlis. Ir be galo veiksmingas! Tik bėda ta, kad merginos, trokšdamos greito rezultato, savo auką atakuoja kaip greitojo reagavimo būrys. Neimkime jų mikliai plikomis rankomis, leiskime bent oro įkvėpti!

Dėmesio ženklai, kurie suveikdavo prieš šimtą metų, veiksmingi ir dabar, tik kartais dėmesio išlepinti vyrai jų net nepastebi. Bet čia kalba apie išplerusius saldainiukus-gražuoliukus. Jei horizonte pasirodė normalus egzempliorius, tvirtai suręstas šiek tiek drovus lietuvis – pergalė jau beveik jūsų rankose. Eis jis paskui jus kaip aviniukas į gardą.

Pirmiau aptarkime, ne ką daryti, o ko nedaryti, kad neišbaidytumėte aukos.

Nebūkite įkyri. Jei staiga suprantate, kad radote savo idealą (o jis apie tai dar nežino), nepaverskite savo siekio jį gauti įkyria idėja. Nereikia apie jį išūžti ausų draugėms ir tėvams, karštligiškai domėtis jo gyvenimu, klausinėti apie jį jo draugų. Kai apie tokį nesveiką domėjimąsi sužinos jūsų aistros objektas, pamanys, kad jūs dar viena trenkta pana jo gerbėjų kolekcijoje. O jūs juk norite jam būti ypatinga, ar ne?

Nepersistenkite. Flirtas neturi būti šiurkštus. Išmokite lengvai bendrauti, smagiai palaikyti neįpareigojantį pokalbį. Ir jeigu flirtą suprantate tik kaip akių vartymą, dūsavimą ir jo alkūnės čiupinėjimą, tai bent jau nedarykite to kas minutę!

Nesiskųskite. Niekam nepatinka surūgusi veido išraiška. Ypač jei tokia išraiška „puošia“ į pasimatymą atėjusios merginos veidą. O jei ji dar pradeda išsamiai pasakoti apie savo problemas bei rūpesčius ir trata kokias tris valandas...

Na, o ką reikėtų daryti, kad jis suprastų, jog jam velniškai pasisekė, jog susipažino su TOOOKIA nuostabia moterimi?

Šypsokitės. Nuoširdžiai besišypsančios ir besidžiaugiančios gyvenimu merginos niekada nebūna vienišos – jų neįmanoma nepastebėti!  

Būkite paslaptinga. Kodėl vyrams įdomios vis naujos moterys? Kodėl jie metasi prie vis naujos damutės? Ogi todėl, kad iš pradžių visos jos atrodo kaip mįslės, kurias įdomu įminti. Ir kuo ilgiau jie tą mįslę mins, tuo geriau: taigi neverta jau pirmą pažinties vakarą išpasakoti visos biografijos, aptarti visus mylėtus vyrus ir išsyk kristi į lovą su šūksniu: „Gali su manimi daryti viską, ką nori!”

Paerzinkite jį. Mums gal ir juokinga, bet vyrus labai veikia tokie „netyčiniai veiksmai“, kaip „netyčia“ nuslinkusi nuo peties suknelės petnešėlė ar palinkus į priekį pasimačiusi puiki dekoltė. Tačiau tai daryti reikia labai subtiliai... Flirtas – tai paslaptis, erotika, erzinimas, o ne vulgarybių šou.

Užmegzkite akių kontaktą. Kartais žvilgsniu galima pasakyti daugiau nei žodžiais. Pasitreniruokite. Išmokite žvilgsniu perduoti savo simpatiją, nes jeigu tik spoksosite padėrusiu žvilgsniu, jis pagalvos, kad neprimatote.

Parašykite mielą SMS. Štai čia nebijokite parodyti iniciatyvos. Tik nereikia pasirodyti įkyriai.  Jokių ten: „O kada vėl susitiksime?“. Parašykite, kaip puiku buvo pasimatyti, koks geras buvo vakaras, kokia nuostabi jūsų nuotaika.

Būkite sąmojinga. Keli šmaikštūs pastebėjimai, taikli pastaba – ir vyras ims jus labiau vertinti, labiau susidomės, kad mokate ne tik plaukus dailiai per petį permesti, bet ir randate tinkamą žodį kišenėje. Flirte kalbėjimas labai svarbus, o nuotaikingas, intriguojantis, pasėjantis abejonių, laužantis stereotipus – dar labiau! Tik jauskite saiką.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką