Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip nesugadinti pirmojo intymaus pasimatymo?

Seksuali pora
Seksuali pora
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ne taip ir retai nutinka: jis pažada paskambinti, bet abiem jau aišku, kad to nebus. Arba – ji iškart ištrina jo telefono numerį. Tad kaip elgtis, kad paskui nereikėtų gailėtis?

Ar ne per drąsu tikėtis pasimatymo „pratęsimo“ miegamajame?

Geriau nepulti į kraštinumus: jei vaidinsite vienuolę, vyriškis išsigąs, o jei persistengsite vaidindama aistringą viliokę, palaikys jus pana vienai nakčiai.

Taip pat skaitykite: Tantrinis seksas: kas tai yra?

Jei naujasis pažįstamas jau pas jus namie, bet nerodo iniciatyvos, ar imtis jos pačiai?

Galbūt siunčiamų jūsų signalų vyrukas nesupranta arba yra neryžtingas drovuolis. Jei esate itin ugningo temperamento, galite teatrališkai surikti (rizikuodama jį išgąsdinti iki alpulio): „Noriu tavęs! Čia! Dabar!“ Bet saugiau veikti pasinaudojus tarptautine intymumo kalba: atsisėsti šalia, prisiglausti prie peties, prisiliesti prie jo rankos. Galima pasisiūlyti pamasažuoti pečius. Jis tikrai supras, kur linkstama...

Kaip pradėti kalbą apie prezervatyvą?

Tai padaryti reikia tada, kai jau aišku, jog jūsų laukia seksas. Būtų keista apie tai užsiminti dar kavinėje bevalgant kepsnį, ar ne? Na, o jau kai reikalai pakrypsta intymumo link, ne tik patartina, bet ir būtina paprastai paklausti, ar jis turi sargių.

Kaip subtiliai reaguoti, kai partneris nepatiria erekcijos ar ji greitai dingsta?

Svarbu dėl to nejausti kaltės. Specialistai teigia, kad retkarčiais tai nutinka visiems vyrams. Geriausia taktika: užtikrinti partnerį, kad intymumas nebūtinai turi baigtis lytiniu aktu. Patarkite, kaip suteikti jums malonumą.

Taip pat skaitykite: Pirmoji naktis – ir paskutinė...

Ką daryti, jei jis nori paeksperimentuoti, o jums nedrąsu?

Įvertinkite jo pasitikėjimą – juk buvo pasidalyta pačiomis slapčiausiomis fantazijomis (nereikia sukinėti piršto prie smilkinio, apšaukti jį gašliu kuiliu ar išversti akis lyg išvydus vaiduoklį). Jei nenorite eksperimentuoti, pasakykite iškart, nepasiduokite jokiam jo šantažui, o jei pasiryšite, linkėtina gerai pažinoti partnerį ir susitarti su juo, kad TAI baigsis tuomet, kai ne jis, o jūs norėsite.

Ar verta teirautis apie partnerio seksualinę patirtį?

Paklausti, aišku, galima, bet nuoširdumo nesitikėkite. Kartą buvo atlikta apklausa: „Ką sakytumėte moteriai, kuri to klausia ir su kuria netrukus nusimato karšta naktelė?“ Beveik 100 proc. vyrų atsakė, kad pasakytų bet ką, kad tik ji būtų patenkinta. Na, kad jie beveik nekalti, kad „turėjo tokią vieną, bet taip seniai, kad pamiršo“, kad „gražesnės už ją nebuvo ir nebus“ – na, žodžiu, daug smulkių apgavysčių. 

Kaip greitai atsisveikinti, kai intymi patirtis nebuvo, švelniai tariant, puiki?

Jis ir pats jau išbandė daugybę būdų (vėluoja į lėktuvą, darbe pamiršo svarbius dokumentus, labai skauda skrandį, turi parašyti ataskaitą), todėl jūsų išvedžiojimais nepatikės. Tad galima nekaltu balsu pareikšti: „Buvo nuostabu, bet man rytoj anksti keltis“ ar „Manęs tėvai laukia“, ar „Man šunį reikia išvesti“. Pažadėkite paskambinti. O jei nenorite skambinti, „prisiminkite“, kad turite vyrą...

Be to, pravartu atminti, kad pirmąjį kartą su nauju partneriu ne viskas irgi gali būti tobula. Jaudinimasis, įtampa, aplinka, kito žmogaus kvapas, kūnas... Visa tai irgi sukuria bendrą atmosferą. Gal galima jam suteikti antrą galimybę?

Taip pat skaitykite: Naujas sekso partneris: 10 taisyklių

Komentarai
Temos Seksas, Glamonės
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką