Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas apgins smulkiuosius verslininkus?

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rašau smulkiųjų verslininkų vardu. Man labai pikta klausyt mūsų šalies Vyriausybės verkšlenimų, kad sunkus (finansine prasme) laikas, kad neturi pinigų pensijoms grąžinti. Ir ką ji daro, kad situacija „gerėtų“? Ogi vėl Seimas nori priimti sprendimą, kad kioskuose būtų uždrausta nuo 2012 sausio 1d. prekiauti alumi.

Rašau smulkiųjų verslininkų vardu. Man labai pikta klausyt mūsų šalies Vyriausybės verkšlenimų, kad sunkus (finansine prasme) laikas, kad neturi pinigų pensijoms grąžinti. Ir ką ji daro, kad situacija „gerėtų“? Ogi vėl Seimas nori priimti sprendimą, kad kioskuose būtų uždrausta nuo 2012 sausio 1d. prekiauti alumi. Tai reiškia, kad nuo Naujųjų metų turės masiškai užsidarinėti kioskai, bus visiškai sužlugdyta jų veikla, kadangi apie 70% apyvartos sudaro būtent alus.

Ar pagalvoja Vyriausybė, kiek žmonių liks be darbo? Tokių gali būti apie 2000. O juk kioskuose dirba daugiausia pagyvenusių žmonių, kuriems iki pensijos liko po keletą metų ir kurių nebenori priimti į darbą kitos darbovietės. Mums kyla klausimas, ar tik nevykdo mūsų Seimas ir Vyriausybė didžiųjų prekybos tinklų užsakymą – likviduot mažuosius, kad jie dar labiau pralobtų. O mažuosius kas užtars? Juk mes neturime tiek pinigų duot kyšiams, kad būtų priimtas mums palankus sprendimas. Ir kodėl keletas žmonių Seime turi nuspręst tūkstančių žmonių likimą?

Ir dar, šiomis dienomis gaunam skambučius iš savivaldybės dėl prekybinių pavilijonų statymo - 1m kaina yra 2000litų. Toks pavilijonas kainuotų apie 40000litų. Sakykit, valdininkai, ar tai realu smulkiam prekybininkui sukaupt tokius pinigus ir kodėl mes turėtume griaut savo kioskelius ir statyt tuos brangius pavilijonus? Kas mums kompensuos visas išlaidas už senuosius kioskelius? Juk buvo įdėta nemažai lėšų juos statant/

Tai sakykit, kaip mums gyventi šioje valstybėje, kuri vietoj paramos smulkiajam verslui mus iš visų jėgų žlugdo. Ar taip ir neatsiras Seime žmonių, kurie mus gintų?

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt