Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kam skirtos neįgaliųjų vietos, jeigu ne neįgaliesiems?

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Daug yra žmonių, pastebinčių, kad vairuotojai nepaiso taisyklių ir stato savo automobilius neįgiesiems skirtose vietose. Tačiau būna įvairių atvejų, į kurias taisykles kuriantys žmonės nenori atsižvelgti.

Daug yra žmonių, pastebinčių, kad vairuotojai nepaiso taisyklių ir stato savo automobilius neįgaliesiems skirtose vietose. Tačiau būna įvairių atvejų, į kuriuos taisykles kuriantys žmonės nenori atsižvelgti.

Aš prieš pusę metų susilaužiau koją. Lūžimas buvo atviras, todėl sunkiai gijo – iki šiol vaikščioju su ramentais. Neseniai gavau II invalidumo grupę (40 proc. darbingumo), o tam, kad gaučiau ženklą, leidžiantį statyti automobilį neįgaliesiems skirtose vietose, reikia turėti ne daugiau negu 30 proc. darbingumo.

Dabar kyla klausimas: kam labiau reikia tų vietų – tiems, kurie turi tą 30 proc. darbingumo, ar tiems, kuriems sunku yra paeiti tuos kelis metrus dėl lūžusios/-ių kojos/-ų? Nejaugi jie negali atsižvelgti į tai, dėl ko buvo skirtas invalidumas, o ne į darbingumo procentą?

Taigi, mieli skaitytojai, ką Jūs manote apie tai? Ar tos vietos skirtos apsipirkinėjančioms poniutėms (žr. foto), ar vis dėlto yra teisybė šioj žemėj?

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt