Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ženklas „Sustoti draudžiama“: turbūt jis galioja pėstiesiems, bet ne man?

Fotopolicija: valst. nr. FTF 386
Fotopolicija: valst. nr. FTF 386
Šaltinis: fotopolicija
0
Skaitysiu vėliau
A A

Suprantama, kad kiemuose mažai vietos ir panašiai. Tačiau kelio ženklai pastatyti manau ne šiaip sau. Perkunkiemyje, draudžiama sustoti kelio ženklų netrūksta, bet pažeidėjų...

Suprantama, kad kiemuose mažai vietos ir panašiai. Tačiau kelio ženklai pastatyti manau ne šiaip sau. Perkūnkiemyje draudžiančių sustoti kelio ženklų netrūksta, bet pažeidėjų pilnos gatvės.

Atrodo rajonas lyg ir naujas, tačiau automobilių parkavimo vietų trūksta, nors aplink laukai ir pievos.

Vakarais ypač daug automobilių, kuriuos vairuotojai palieka nepaisydami ženklų. Jie rizikuoja ryte rasti apibraižytą automobilį bei apsunkina kitų vairuotojų pravažiavimą. Pavyzdžiui vakarais, pašalus net ir judant mažiausiu greičiu ir manevruojant tarp sugrūstų automobilių, būna pašalusių vietų, kur stabdant automobilis tiesiog slysta. O, slystant net ir mažu greičiu, ne visada įmanoma automobilį ir suvaldyti.

Nors tas slydimas gal vos pusė metro, tačiau tiek gali užtekti susigadinti nuotaiką ir patirti papildomų rūpesčių. 

Atrodo rajonas lyg ir naujas, tačiau automobilių parkavimo vietų trūksta, nors aplink laukai ir pievos. Arba kam tada reikalingi šie kelio ženklai jei jų niekas nepaiso? Šiaip sau manau jų irgi nepristatė. 

Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt