Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dovanojami du gražūs kačiukai

Zara
Zara
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dovanojami du kačiukai - broliukas ir sesutė Zaksas ir Zara. Zaksas. Juodai baltas. Labai aktyvus, labai garsiai reiškiantis savo emocijas, labai prieraišus. Gali ištisai žaisti...

Dovanojami du kačiukai - broliukas ir sesutė Zaksas ir Zara.

Zaksas. Juodai baltas. Labai aktyvus, labai garsiai reiškiantis savo emocijas, labai prieraišus. Gali ištisai žaisti su savo sesutėm, dūkti iki alpulio, bet vos tik pakvieti, užsiropsčia ant kelių ir murrrrrkia labai garsiai, bučiuojasi, pasakoja apie savo gyvenimą. Žodžiu, aktyvus ir energingas visose srityse - tiek žaidimuose, tiek meilėje. Labai išraiškingas, šypsosi, arba žiūri naiviai, kad norisi negyvai užbučioti, mažas mažas, naivus vaikis. Niekada nepyksta.
Geriausiai tiktų į jauną šeimą, kur jam galėtų skirti pakankamai dėmesio, pažaisti su juo, paskui - kartu pamiegoti, paglostyti, kačiukui užtenka 2-3 valandas per dieną pašokinėt, ir toliau tik miega, miega ir miega. Kaip ir bet koks jaunas padarėlis, gali prikrėsti kvailysčių, todėl jeigu Jūs bijote netvarkos, šurmulio namuose, šis katinėlis ne Jums.
Kačiukas nublusintas, nukirmintas, pilnai išgydytas nuo jį užklupusio peršalimo lauke, jau patapęs visai naminiu ir pamiršęs, kad pirmus pusantrus savo gyvenimo mėnesius praleido purviname kieme. Naudojasi kraiko dėžutę (labai įnirtingai, kad kraikas į visas puses lekia :))), valgo ir sausą maistą, ir konservus. Tuoj tuoj skiepysimės
Dovanojamas su sąlyga jį paskiepyti, atėjus laikui, kastruoti, ir būtinai mylėti, mylėti, mylėti, ko jis tikrai nusipelnė!!

Zara. Pilka kaukė. Miela, aktyvi katukė, mėgsta žaisti ir tyrinėti aplinką, pirma iš visos šeimos pastebėjo kabantį paukštį narvelyje, taip pat pabandė dingti iš buto per atvirą langą :) Nepaisant to, yra murkianti ir nuostabi draugė, truputį prisibijanti naujos aplinkos. Daugiau bendraujant su ja, kaipmat išlenda visas meilumas, pradeda bučiuotis ir murkti kaip traktorius. Jai reikia supratingo žmogaus, kuris ja mylėtų ir glostytų.
Valgo sausą maistą, konservus, puikiai naudojasi kraiko dėžute.
Dovanojama geriems žmonėms, kurie ištikimai ją rūpinsis iki paskutinės jos gyvenimo dienos. Nublusinta, nukirminta, greitai bus paskiepyta. Privaloma sąlyga ateityje - sterilizacija.


Kreiptis tel. 861464322, Marina (Vilnius).

Zara
Zara
Zaksas
Zaksas
Zaksas
Zaksas
Zara
Zara
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt