Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fantastiško būdo Raimutis prašo padovanoti jam namus

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Raimutis- pats tikriausias rainių rainius, ir nenustebkit (galbūt pagalvosit, kad tokių pilna)- jis išskirtinis katinas! Galbūt ne savo išvaizda, bet pribloškiančiai meiliu būdu:...

Raimutis- pats tikriausias rainių rainius, ir nenustebkit (galbūt pagalvosit, kad tokių pilna)- jis išskirtinis katinas! Galbūt ne savo išvaizda, bet pribloškiančiai meiliu būdu: meilūnas, glaustūnas, niurkalas- vadinkit kaip norit, bet visi šie žodžiai jam apibūdinti yra patys tiksliausi.

Toks, kuris žiūri ir lyg akim sako: „Vaikučiai, gyvenkime draugiškai..“  Raimutis buvo išgelbėtas iš gatvės: nežinia ar išmestas, ar jau gimęs ten, bet jame laukinio kraujo nė su žiburiu nerasi. Jis žmonių katinas, žmonių draugas... Jo globėja teigia, kad jam maždaug 3 metai, kastruotas, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, ir, rodos, viskas galėtų būti gerai, bet... Visgi yra bėda. Ir bėda yra ne pats atlapaširdis Raimutis, o tame pačiame bute gyvenantys katinai.
O jeigu dar tiksliau tai vienas iš to buto katinų vardu Hitleris. Jam nuo pat pradžių nepatiko globėjos išgelbėtas naujokas: mat per daug geras, per daug greit užkariauja žmonių širdis ir per daug nuolankus. Tie, kas turi itin stiprų ryšį su žmogumi, Hitleris laiko nevykėliais ir silpnavaliais, tad būdamas namų vadas, kaipmat sušaukė buto katinų susirinkimą ir sudarė prieš Raimutį koaliciją (visiems buvo įsakyta jį skriausti!).

Todėl Raimutis net ir norėdamas susitaikyti kaskart rizikuoja gauti į nosį. Todėl buvo įkurdintas atskirame kambaryje, šalia kurio nuolat tykoja Hitleris su savo pakalikais ir taikosi įsmukti.

Raimutis ieško namų, kuriuose galėtų būti saugus ir mylimas! Jis greit prisitaikantis ir draugiškas, o jo globėjai vis sunkiau suvaldyti besikesinančius į jį. Todėl prašome pastebėti šį nuostabų, stambų rainių rainį... Jo nuotraukos puikiai atspindi jo būdą.

Jei galite suteikti Raimučiui namus, skambinkite jo globėjai Jurinai 8 675 31504 arba Zitai 8 607 77686 (Vilnius)!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt