Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jauna šarpėjaus mišrūnė skubiai ieško naujų namų ir šeimininkų

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lanza buvo rasta po Naujųjų metų švenčių Karmėlavos oro uoste. Ji šalo viena lauke prie maisto kioskelio. Šunį radusi ir laikiną globą suteikusi šeima spėja, kad ją matomoje ir...

Lanza buvo rasta po Naujųjų metų švenčių Karmėlavos oro uoste. Ji šalo viena lauke prie maisto kioskelio. Šunį radusi ir laikiną globą suteikusi šeima spėja, kad ją matomoje ir lankomoje vietoje palikę žmonės greičiausiai tikėjosi, kad ji neliks nepastebėta ir kas nors būtinai pasigailės mažo, pliušinį žaislą primenančio šunyčio.

Nepaisant šiek tiek grėsmingos išvaizdos, kalytė – geraširdė, paklusni ir besąlygiškai ištikima šeimininkui, myli vaikus, tačiau turi ir šarpėjiško charakterio bruožų – yra atsargi ir nelabai draugiška svetimiems. Nauji šeimininkai turėtų pasiruošti investuoti laiko ir kantrybės, kol ji pripažins juos „gaujos vadu“.  

Tai yra stiprus ir labai judrus šuo, kuriam nepakanka vien tik pasivaikščiojimų ją vedžiojant, jai būtina laisvai palakstyti, padūkti.

Labiausiai ji nemėgsta likti viena namuose, o palikta labai liūdi ir dėl to kartais pasitaiko pagraužia batus ar šiaip kokį neatsargiai paliktą daiktą.

Todėl Lanzai reikia ne tik pastovių namų, bet ir kantraus, ir labai atsakingo šeimininko, turinčio ir galinčio skirti jai pakankamai laiko. Už tai ji atsidėkos begaline meile ir ištikimybe.

Lanza netoleruoja kelionių automobiliu. Pasak veterinarų, jauną šunį palaipsniui galima prie to pripratinti, bet pradžioje reiks apsiprasti su tuo, kad Lanza negalės lydėti į tolimesnes keliones.

Lanza yra maždaug 5-6 mėnesių, sveika, apžiūrėta veterinarų, paskiepyta. Šiuo metu Lanza gyvena Vilniuje. Kandidatai tapti Lanzos šeimininkais gali kreiptis tel. 8 652 27 889. Ieškančių šuns „prie būdos“ prašome neskambinti! 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt