Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katinėliui skubiai reikia operacijos

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gelbėjom mes tokį katinuką Džemuką. Šiuo metu jam apie 10 mėnesių. Ilgai sirgęs, gydytas, pašalinta dešinė akytė. Globėja nusprendė Džemui padovanoti namus, nes va toks vargš...

Gelbėjom mes tokį katinuką Džemuką. Šiuo metu jam apie 10 mėnesių. Ilgai sirgęs, gydytas, pašalinta dešinė akytė. Globėja nusprendė Džemui padovanoti namus, nes va toks vargšiukas, vienaakytis. Visi labai džiaugėmės. Neilgai. Džemas prieš 1,5 mėn. apsirgo - nieko ypatinga, sloga. Lankėmės gydykloje, gydėmės antibiotikais. Praėjus kelioms savaitėms po ligos vargšiukui sutriko kvėpavimas, įtarėme, kad tai komplikacijos po rinotracheito arba kažkas baisesnio. Džemą tampėme po gydyklas, darėme kraujo tyrimus, ieškojome problemos plaučiuose, pilve... Kol galiausiai nebuvome nusiųsti į Jakovo gydyklą darytis nosies rinografijos ir galvos tomografijos, na, ir dar kažkokių papildomų tyrimų.

Paaiškėjo priežastis: Džemo nosyje viskas tiek "užaugę", "užkerpiję", kad be operacijos tiesiog neįmanoma apsieiti. Nėra neis slogos, nei išskyrų: jo nosyje užaugę milžiniški polipai, nėra jokio praėjimo orui! Gyvūnas kankinasi!

Labai bijome, bet, deja, kito varianto nėra. Katinėliai nemoka kvėpuoti per burną, o Džemo nosis praktiškai nefunkcionuoja.
Be viso šito "džiaugsmo" paaiškėjo, kad Džemo šeimininkė nebelaikys daugiau jo dėl asmeninių ir sveikatos rūpesčių.

Taigi, pirmadienį Džemą reikia operuoti, po operacijos intensyviai rūpintis, o jo šeimininkė ligoninėje. Džemo ir kitų augintinių ateina pašerti ir išvedžioti globėjos draugai. Visiškas košmaras!
Džemui reikalinga intensyvi priežiūra.

Toks įspūdis, kad mūsų globotinius kažkas užkeikė. Per kelias savaites krūvos ligonių, mirtys, jokių dovanojimų ir vien nesėkmės.

Operacija su visais "priedais", įtariu, kainuos apie 1000 lt. Tokios sumos sąskaitoje neturime, o niekas nelauks, kada mes surinksime pinigėlių. Reikės atsiskaityti tuoj pat. Džemą operuoti būtina ir skubiai, bet nėra globėjo, kuris galėtų juo pasirūpinti, prižiūrėti po operacijos ir nėra paramos operacijai. Džemas užrašytas 09-22 d.

Visų gerų žmonių labai prašau padėti, jei tik galite. Neaišku, kaip Džemą reikės prižiūrėti, kiek truks ta priežiūra. Jei tik galite pagelbėti, labai prašau atsiliepti. Reikalinga laikina globa iki Džemas pasveiks ir jam surasime atsakingus, rūpestingus, mylinčius šeimininkus.
Taip pat būsime dėkingi už paramą, kurios šiuo metu tragiškai reikia.
Ačiū.

VšĮ „Rainiukas“ 
Gyvūnų globos organizacija
Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
A/S: LT 56 7300 0101 3075 8928 (Swedbank) 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt